Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przez ostatnich kilka dni sympatycy żużla zastanawiali się, do którego z klubów zostanie wypożyczony Jarosław Hampel. Dziś wiemy, że w sezonie 2020 zawodnik przywdzieje żółto-biało-niebieskie barwy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ANDRIEJ KUDRIASZOW - Wiadomości
763
Wielkimi krokami zbliżają się Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy, które 6 października odbędą się na stadionie przy Sportowej 2. Klub opubl(...)
0
W niedzielnym pojedynku na szczycie XII kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonał Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 47:43. Punkt bon(...)
149
Francuz, David Bellego triumfował w kwalifikacjach do Speedway European Championship. Drugie miejsce zajął niepokonany po rundzie zasadniczej Bartosz Smektała, zaś na najniższym st(...)
169
W Lany Poniedziałek o godzinie 15.00 w Poznaniu odbędzie się Turniej z Okazji 100. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego. (...)
211
Zapowiadają się ciekawe zawody. Wśród obecnych jest trójka uczestników z tegorocznego cyklu Grand Prix.(...)
121
Andriej Kudriaszow nowym zawodnikiem pierwszoligowego Orła Łódź. Rosjanin został wypożyczony do zespołu Janusza Ślączki z forBET Włókniarza Częstochowa.(...)
0
W rosyjskim Bałakowo rozegrano dzisiaj przełożony z czwartku półfinał cyklu Speedway European Championship. W zawodach triumfował Ilja Czałow, który w biegu finałowym pozostawił w (...)
103
Podczas dzisiejszego spotkania towarzyskiego, w którym forBet Włókniarz Częstochowa mierzył się z Speed Car Motorem Lublin w biegu nr.1 na wyjściu z pierwszego łuku doszło do upadk(...)
33
Jak już wcześniej informowaliśmy w przyszłym sezonie w barwach Włókniarza Częstochowa występować będzie Andriej Kudriaszow. (...)
102
Częstochowski klub pozyskał nowego zawodnika na starty w sezonie 2018. Barw Włókniarza Częstochowa bronić będzie Rosjanin - Andriej Kudriaszow. Informację tę podano podczas wczoraj(...)
170
Dla Andrieja Kudriaszowa, tegoroczny SEC był pierwszym, w którym Rosjanin wystąpił we wszystkich czterech rundach cyklu. Brązowy medalista Drużynowego Pucharu Świata jest zadowolon(...)
144
Andriej Kudriaszow wystąpi podczas inauguracyjnej rundy Speedway Euro Championship, która już w najbliższy piątek, 30 czerwca, odbędzie się na Motoarenie. Rosjanin zastąpi kontuzjo(...)
167
Włoskie Terenzano było dzisiaj gospodarzem trzeciego półfinału Indywidualnych Mistrzostw Eurpoy. W zawodach zwyciężył Timo Lahti, wyprzedzając Martina Smolinskiego oraz Kennetha Bj(...)
181
W przyszłym tygodniu, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, w mieście nad Brdą powinny rozpocząć się treningi. Równolegle w klubie rusza nabór do szkółki żużlowej. (...)
109
Mieszane sztuki walki, czyli tak ostatnio popularne MMA, stało się kolejnym elementem treningów zawodników bydgoskiej "Polonii". Niektórym z nich po jego zakończeniu dosłownie brak(...)
102
Polonia Bydgoszcz w niedzielne popołudnie o ligowe punkty rywalizowała w Rawiczu. Bydgoszczanie minimalnie zwyciężyli na torze stadionu im. Floriana Kapały co dało im utrzymanie w (...)
0
We wtorek w zaległym meczu ligi rosyjskiej Mega-Lada Togliatti przegrała przed własną publicznością z Wostokowem Władywostok 42:48. W drużynie zwycięskiej niepokonany był Grigorij (...)
1
Zwycięzca zawodów w Daugavpils, Grigorij Laguta wylosował pierwszy numer startowy na trzecią rundę finałową Speedway Euro Championship w Togliatti. W pierwszym biegu jego rywalami (...)
6
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym dzisiaj komunikacie informuje, iż dwaj Rosyjscy zawodnicy bydgoskiej Polonii : Andriej Kudriaszow oraz Viktor Kulakov od czwarku tj. dnia (...)
4
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa nie miał najmniejszych problemów w niedzielnym spotkaniu z Polonią Bydgoszcz. "Gryfy" uległy "Lwom" aż 66:24.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com