Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedway’a decyzję uzależniają od pełnego otwarcia stadionów dla publiczności. W roli beniaminka Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ANDRIEJ KUDRIASZOW - Wiadomości
0
Większość polskich klubów skompletowali składy na sezon 2013 już przed nowym rokiem i z niecierpliwością czekają na nowy sezon. Mimo to, jest jeszcze kilka drużyn, które szukają wz(...)
0
Zapraszamy wszystkich kibiców do wzięcia udziału w nowej idei portalu zuzelend.com: ?Na wirażu z ??. (...)
0
Za nami pierwszy tegoroczny sparing zawodników GTŻ-u Grudziądz. O wrażenia z pierwszych wyścigów w nowym sezonie poprosiliśmy jeźdźców obydwu ekip. (...)
0
Przed chwilą w niemieckim Neustadt Donau zakończyła się runda kwalifikacyjna indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Zawody, po dodatkowym wyścigu wygrał Polak Patryk Dudek. Dru(...)
0
Jak już wcześniej informowaliśmy na łamach naszego portalu podczas drugiego biegu niedzielnego (przerwanego z powodu opadów deszczu) spotkania GTŻ Grudziądz - Start Gniezno doszło (...)
0
W minioną niedzielę miało dojść do spotkania GTŻ-u Grudziądz ze Startem Gniezno. Upadek w drugim wyścigu przerwanego spotkania zanotowali Mateusz Lampkowski oraz Andriej Kudriaszow(...)
0
Pracowity tydzień czeka młodzieżowca GTŻ-u Grudziądz Andrieja Kudriaszowa. Rosjanin przebywa aktualnie w odległym Bałakowie, gdzie przygotowuje się do ważnych zawodów.(...)
0
GTŻ Grudziądz udanie rozpoczął sezon 2011, pokonując w inauguracyjnym spotkaniu Lechmę Poznań 56:34. Po zakończeniu meczu poprosiliśmy zawodników obydwu drużyn o udzielenie krótkic(...)
0
19-letni Andriej Kudriaszow w dobrym stylu powrócił do składu GTŻ-u Grudziądz. W spotkaniu na własnym torze z Polonią Bydgoszcz zgromadził cztery oczka.(...)
0
Znakomite rezultaty uzyskali zawodnicy pod patronatem portalu Zuzelend.com w dzisiejszych Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Pomorza w Bydgoszczy. Drugie miejsce zajął Mate(...)
0
GTŻ Grudziądz kontynuuje kompletowanie składu na sezon 2011. Po przedłużeniu kontraktu przez Davey Watta, Olivera Allena, Tomasza Chrzanowskiego i Joe Hainesa, na starty w grudziąd(...)
0
Dzisiaj w Grudziądzu odbył się kolejny trening miejscowych zawodników. Żużlowcy startowali już spod taśmy. W jednym z biegów Andriej Kudriaszow nie opanował motocykla i wpadł w kap(...)
0
9 lat temu
Zawodnicy GTŻ-u Grudziądz pieczołowicie przygotowują się do nadchodzącego sezonu. Pod koniec stycznia krajowych zawodników grudziądzkiego klubu czeka wyjazd na obóz sportowy do Zak(...)
0
Wczoraj informowaliśmy Państwa o pomyśle organizacji spotkań kibiców GTŻ-u Grudziądz z zawodnikami miejscowego klubu. Gościem pierwszego z nich będzie młody Rosjanin Andriej Kudria(...)
0
Oby takich spotkań było więcej - tak podsumował dzisiejszą wizytę w Grudziądzu Andriej Kudriaszow. Młody Rosjanin najpierw podpisał dwuletni kontrakt z GTŻ-em Grudziądz, a o godz. (...)
0
Andriej Kudriaszow urodził się 10 lipca 1991 roku. Ten pochodzący z Rosji żużlowiec jest jedną z największych nadziei speedway'a w Bałakowie, gdzie pod okiem Olega Wołochowa szlifu(...)
0
Młody zawodnik Lechmy Poznań - Ilja Czałow, zwyciężył w dzisiejszym finale Indywidualnych Mistrzostw Rosji Juniorów. Skład podium uzupełnili Wadim Tarasenko oraz drugi z przedstawi(...)
0
Kolejne niepokojące informacje napływają z grudziądzkiego szpitala. Przed chwilą informowaliśmy Państwa o poważnym urazie Mateusza Lampkowskiego. Jak się okazuje przerwa w startach(...)
0
Niecodzienna sytuacja miała miejsce w niedzielne popołudnie na stadionie przy ulicy Hallera w Grudziądzu w trakcie meczu GTŻ-u Grudziądz ze Startem Gniezno. W wyścigu dwunastym ska(...)
0
GTŻ Grudziądz pokonał w niedzielnym spotkaniu RKM ROW Rybnik, wygrywając na własnym torze 55:35. Po zakończeniu spotkania o wypowiedź poprosiliśmy zawodników oraz trenera gości.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com