Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Leicester Lions
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Po trzecią wygraną z rzędu w British Final sięgnął dzisiaj na The National Speedway Stadium w Manchesterze Daniel Bewley. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ANDRZEJ LEBIEDIEW - Wiadomości
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 runda Tauron SEC - Debreczyn. Zwycięzcą turnieju został Andrzej Lebiediew. Za nim uplasowali się Maciej Janowski i Jacob Thorssell. Cz(...)
5
Do zespołu Fogo Unii Leszno w trakcie okresu transferowego dołączyli Andrzej Lebiediew oraz Rafał Okoniewski, który będzie pełnił funkcję menadżera drużyny. (...)
0
W sezonie 2024 w barwach Fogo Unii Leszno starował będzie Andrzej Lebiediew. Zawodnik dołączył do drużyny z Wielkopolski po jak z PGE Ekstraligi spadł drużyna Celfast Wilków Kroson(...)
0
Andrzej Lebiediew w sezonie 2024 reprezentował będzie dziewiętnastokrotnego Drużynowego Mistrza Polski, Fogo Unię Leszno.(...)
0
Do zmiany doszły na liście startowej turnieju cyklu Speedway Grand Prix, która odbędzie się już sobotę w Rydze. Kontuzjowanego Jacka Holdera, zmieni Andrzej Lebiediew a z dziką kar(...)
0
Andrzej Lebiediew, odjechał na jakiś czas ostatnie spotkanie w barwach Cellfast Wilków Krosno. Łotysz po ostatnim meczu przeciwko Fogo Unii Leszno, poinformował kibiców na stadioni(...)
0
Po rozegraniu dwóch finałów cyklu Tauron SEC na czele klasyfikacji generalnej nastąpiła zmiana. Mikkel Michelsen wskoczył na fotel lidera w miejsce Leona Madsena, który w niemiecki(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał Tauron SEC - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Andrzej Lebiediew(...)
0
Andrzej Lebiediew, który w Holmgrens Bil FIM Speedway Grand Prix of Sweden w Malilli zastąpił w zawodach kontuzjowanego Kima Nilssona, niespodziewanie wygrał kwalifikacje do zawodó(...)
0
Już w sobotę w Malilli, odbędzie się szósta runda cyklu Speedway Grand Prix, z powodu kontuzji nie wystąpi w nim reprezentant gospodarzy Kim Nilsson. (...)
1
Rospiggarna Hallstavik pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
5
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Drużyna z Krosna w niedzielne popołudnie o ligowe punkty walczyła w Lesznie. Beniaminek PGE Ekstraligi uległ w Wielkopolsce dwoma punktami, a o losach meczu decydowała ostatnia gon(...)
102
Andrzej Lebiediew, jest pierwszym zawodnikiem który uzgodnił warunki kontraktu z Cellfast Wilkami Krosno, na sezon 2023.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 50:40. W dwumeczu lepsi okazali się Krośnianie i to ich zobaczymy w finale eWinner 1.Ligi żuż(...)
65
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron Speedway Euro Championship na Moto Arenie w Łódzi. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej, który jednocześnie utrzyma(...)
107
Na godzinę 19:00 zaplanowana została dzisiaj 7 runda cyklu Speedway Grand Prix na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. (...)
105
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonała na wyjeździe Trans MF Landshut Devils w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com