ANDRZEJ LEBIEDIEW - Wiadomości
0
W piątkowym spotkaniu X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Lokomotiv Daugavpils 54:36. Gospodarze zdobyli również punkt bonusowy i umocnili się n(...)
0
W rozegranym dzisiaj spotkaniu V kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na wyjeździe Lokomotiv Daugavpils 37:53.(...)
100
Duńczyk Michael Jepsen Jensen wygrał rozegrane dzisiaj na torze w Równem eliminacje do Speedway Euro Championship. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew, a podium uzupełnił Peter (...)
102
Kapitan forBET Włókniarza Częstochowa Leon Madsen został zwycięzcą kolejnej odsłony Memoriału im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego, który w sobotę został rozegrany na SGP (...)
11
W pierwszym meczu barażowym o start w PGE Ekstralidze Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze ROW Rybnik 51:39. Spotkanie było bardzo emocjonujące i dostarczyło wielu emocji.(...)
0
Już w najbliższy piątek odbędzie się spotkanie dziewiątej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym Car Gwarant Start Gniezno zmierzy się z ROW-em Rybnik. Dzisiaj poznaliśmy awizowan(...)
303
Kibice doczekali się prawdziwego transferowego hitu na zapleczu PGE Ekstraligi. Do drużyny ROW-u Rybnik dołączył Andrzej Lebiediew, który został wypożyczony z Betard Sparty Wrocław(...)
104
Już w najbliższy czwartek (10.05) w Landshut, odbędzie się finałowa runda Speedway Best Pairs. Jedną z drużyn, która wciąż liczy się w walce o podium jest Trans MF Pro Race Team.(...)
191
Andrzej Lebiediew nie zwyciężył w żadnej z tegorocznych rund cyklu Speedway Euro Championship. Jednak dobra, a przede wszystkim równa dyspozycja, która wprowadzała Łotysza do finał(...)
167
W sobotę 14 października w Lublinie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Europy na Żużlu. Złoto w całym cyklu wywalczył Łotysz Andrzej Lebiediew, a tuż za nim uplasowali się R(...)
178
W 4 finale Speedway Euro Championship rozgrywanym na torze w Lublinie triumfował Krzysztof Kasprzak. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew, który zapewnił sobie tytuł Indywidualn(...)
1
Nie da się ukryć, że lider cyklu SEC po trzech rundach – Andrzej Lebiediew - notuje ostatnimi czasy poważną zniżkę formy. Czy Łotysz zdoła się przełamać w Lublinie i sięgnie po zło(...)
101
Już tylko kilka dni dzieli nas od czwartej, finałowej rundy Speedway Euro Championship. To właśnie 16 września, w Lublinie poznamy Indywidualnego Mistrza Europy na żużlu. Czy będzi(...)
102
Artiom Laguta wygrał 2 rundę Speedway European Championship, która rozegrana została dzisiaj na torze w niemieckim Gustrow. Rosjanin w finale pokonał drugiego, Andrzeja Lebiediewa (...)
104
W piątek 7 lipca poznamy czwarty zespół, który pojedzie w wielkim finale Drużynowego Pucharu Świata. Na stadionie im. Alfreda Smoczyka zostanie rozegrany turniej barażowy gdzie poj(...)
98
Wiemy już na pewno, że w finale Drużynowego Pucharu Świata w Lesznie pojadą Anglicy, którzy bez pomocy Taia Woffindena wygrali pierwszy półfinał w King’s Lynn. Drugi półfinał zosta(...)
50
Zawodnicy są już po pierwszej rundzie Speedway Euro Championship w Toruniu. Na inaugurację wygrał Jarosław Hampel, który jechał z dziką karta w tych zawodach. Drugi był Vaclav Mili(...)
5
Jarosław Hampel triumfował na toruńskiej MotoArenie w 1 rundzie Speedway European Championships. Popularny mały w biegu finałowym pokonał drugiego na linii mety, Czecha, Vaclava Mi(...)
0
Andrzej Lebiediew to jedyny reprezentant Łotwy w tegorocznym cyklu Speedway Euro Championship. 22 ? letni zawodnik to trzeci reprezentant Łotwy w historii cyklu.(...)
2
W austriackim Mureck rozegrano dzisiaj półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy. W zawodach po wygranej w biegu dodatkowym triumfował Andrzej Lebiediew wyprzedzając Michaela Jepse(...)