ANDRZEJ LEBIEDIEW - Wiadomości
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
120
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
170
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Tauron Speedway Euro Championship Challenge - Krsko. Zwycięzcą turnieju został Andrzej Lebiediew. Za nim uplasowali się Dimiri Berge ora(...)
0
Wygraną Jacka Holdera z Australii zakończyła się runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego cyklu SGP. Zawody rozegrano na torze w węgierskim Debrecenie, choć pierwotnie odbyć się mi(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na wyjeździe Aforti Start Gniezno w stosunku 29:61. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Cellfast Wilki Krosno w stosunku 44:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
579
Janusz Kołodziej wygrywa turniej eliminacyjny do SEC(...)
411
Michał Szczepaniak – Mój powrót do Rybnika jak widać był bardzo udany(...)
105
Lejonen Gislaved pokonał(a) na własnym torze Rospiggarna Hallstavik w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 61:29. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał Speedway Euro Championship - Gdańsk. Zwycięzcą turnieju został Robert Lambert . Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Leo(...)
106
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challenge - Pardubice. Zwycięzcą turnieju został Patryk Dudek. Za nim uplasowali się Dan Bewley oraz Sergiej Logachev(...)
341
Najlepszy łotewski żużlowiec – Andrzej Lebiediew wraca do Betard Sparty Wrocław. Łotysz będzie pełnił w sezonie 2021 rolę “Gościa” w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Na co dzień, w nad(...)
544
Andrzej Lebiediew przechodzi z PGG ROW Rybnik do beniaminka eWinner 1.Ligi, Wilków Krosno. Indywidualny Mistrz Europy z 2017 roku związał się z Krosnem rocznym kontraktem.(...)
0
Andrzej Lebiediew zanotował fatalnie wyglądający upadek w ostatnim biegu meczu 2. kolejki PGE Ekstraligi przeciwko MrGarden GKM-owi Grudziądz. U zawodnika rybnickiego zespołu szybk(...)
0
Na torze w Pardubicach odbyła się 71. edycja Zlatej Prilby. W zawodach triumfował Jason Doyle. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew, a na najniższym stopniu podium stanął Patryk (...)
102
Przemysław Pawlicki został triumfatorem dzisiejszego 11 Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego rozgrywanego na torze w Gnieźnie. Drugie miejsce przypadło Kacprowi Gomólskiemu, zaś na(...)
23
Indywidualny Mistrz Europy sprzed dwóch lat, Andzejs Lebedevs wystąpi podczas trzeciej rundy TAURON Speedway Euro Championship w Vojens. Łotysz zastąpi Roberta Lamberta, który z po(...)