Wczoraj o 20:30
ANTONIO LINDBAECK - Wiadomości
0
Antonio Lindbaeck to zawodnik lubiany przez gnieźnieńskich kibiców. Także on w Grodzie Lecha czuje się dobrze, więc podjął decyzję o przedłużeniu kontraktu z beniaminkiem Enea Eks(...)
0
W sobotę w gnieźnieńskiej Restauracji ?Kasyno? odbył się III Charytatywny Bal Żużlowca. Głównym jego celem było wsparcie projektu ?START na start?, w ramach którego klub z Wrzesińs(...)
0
W ostatni weekend do USA powrócili zawodnicy światowej czołówki. Z udziału w zawodach Monster Energy World Speedway Invitational bardzo zadowolony jest Antonio Lindbaeck. Dla Szwed(...)
0
Antonio Lindbaeck w przyszłym sezonie nadal będzie jeździł w Lechma Start Gniezno. Jak przyznaje prezes klubu Arkadiusz Rusiecki rozmowy ze Szwedem rozpoczęto zaraz po zakończeniu (...)
0
Szwed Antonio Lindbaeck wygrał rozgrywane dzisiaj GP Polski w Toruniu. Drugi był Tomasz Gollob, zaś trzeci Greg Hancock. Defekt na prowadzeniu w finale zanotował Chris Holder, któr(...)
0
Nie tak wyobrażał sobie Piotr Protasiewicz podróż do Lonigo na półfinał eliminacji do SGP 2013. "Pepe" zajął w zawodach dopiero piętnastą pozycję z dorobkiem jednego punktu. Zawody(...)
0
Nowy nabytek gnieźnieńskiego Startu, tegoroczny uczestnik cyklu Grand Prix Antonio Lindbaeck, spotka się w nadchodzącym tygodniu z kibicami. 6 marca we wrzesińskim klubie "BEST" or(...)
0
Szwed Antonio Lindbaeck w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw klubu Start Gniezno. Jak podkreśla 'Toninio', będący pod wielkim wrażeniem gnieźnieńskich kibiców już dzisiaj nie (...)
0
Zakończyła się budowa składu Lechmy Startu Gniezno. Ostatnim zawodnikiem, który parafował umowę z gnieźnieńskim zespołem jest Adam Shields. Doświadczony Australijczyk będzie pełnił(...)
0
Sporym zaskoczeniem była bardzo dobra dyspozycja Antonio Lindbaecka w sobotnim Grand Prix Szwecji w Goeteborgu. "Toninho" w pierwszych trzech startach był najlepszy, a w swoim czwa(...)
0
Już jutro GTŻ Grudziądz może sobie zapewnić awans do fazy Play-Off. Aby tego dokonać, wystarczy w niedzielne popołudnie pokonać na własnym torze RKM ROW Rybnik. Kibice patrząc na d(...)
0
Szwed z brazylijskimi korzeniami ? Antonio Lindbaeck, od tego sezonu ponownie będzie stałym jeźdźcem cyklu Grand Prix. Dla zawodnika kraju ?Trzech koron? będzie to powrót, bowiem w(...)
0
Po ponad tygodniowych negocjacjach, zespół RKM-u Rybnik doszedł do porozumienia w sprawie startów w sezonie 2011 w rybnickim klubie z Antonio Lindbaeckiem. Jest to pierwszy nowy za(...)
0
Piotr Protasiewicz zapewnił sobie przed chwilą awans do przyszłorocznego cyklu Grand Prix! Pepe zdobył w Vetlandzie 11 punktów! Awans wywalczyli także Antonio Lindbaeck i Bjarne Pe(...)
0
Świetna postawa Amerykanina Grega Hancocka (15+1) nie pomogła Piraternie Motala w odniesieniu zwycięstwa w Kumli. Miejscowa Indianerna zwyciężyła bowiem 47:43. Najlepiej dla miejsc(...)
0
Pokrzepiony wyjazdowym zwycięstwem zespół Startu Gniezno w najbliższą niedzielę podejmować będzie borykający się z kłopotami finansowymi zespół KS-u ROW-u Rybnik. Rybniczanie awizu(...)
0
Dzisiejszy Grand Prix Szwecji zakończono po zaledwie czterech seriach startów. Od samego początku zawodnicy zmagali się nie tylko ze sobą nawzajem, ale także nasilającym się deszcz(...)
0
13 lat temu
Po wielu latach upadania rybnickiego żużla, znów pojawiła się iskierka nadziei. Pamiętny sezon 2010 dał do zrozumienia wszystkim w Rybniku, że potrzebne są zmiany, że ROW znalazł s(...)
0
13 lat temu
Antonio Lindbaeck podpisał drugi kontrakt na nowy sezon w lidze szwedzkiej. Poza startami w Indianernie Kumla, Szwed reprezentował będzie także barwy Masarny Avesta, w Allsvenskan(...)
0
Andreas Jonsson okazał się najlepszy w Grand Prix Włoch w Terenzano. Drugie miejsce zajął Greg Hancock, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Antonio Lindbaeck. Najlepiej z(...)