Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W dniu dzisiejszym doszło do konsultacji na lini GKSŻ a kluby 2.Ligi żużlowej, podczas których wyrażona została zdecydowana chęć rozegrania sezonu 2020, a także ustalona została wstępna data rozpoczęcia rozgrywek drugoligowych. Na 8 sierpnia zaplanowany start 2 Ligi żużlowej w tym roku. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ANTONIO LINDBAECK - Wiadomości
0
Już jutro GTŻ Grudziądz może sobie zapewnić awans do fazy Play-Off. Aby tego dokonać, wystarczy w niedzielne popołudnie pokonać na własnym torze RKM ROW Rybnik. Kibice patrząc na d(...)
0
Szwed z brazylijskimi korzeniami ? Antonio Lindbaeck, od tego sezonu ponownie będzie stałym jeźdźcem cyklu Grand Prix. Dla zawodnika kraju ?Trzech koron? będzie to powrót, bowiem w(...)
0
Po ponad tygodniowych negocjacjach, zespół RKM-u Rybnik doszedł do porozumienia w sprawie startów w sezonie 2011 w rybnickim klubie z Antonio Lindbaeckiem. Jest to pierwszy nowy za(...)
0
Piotr Protasiewicz zapewnił sobie przed chwilą awans do przyszłorocznego cyklu Grand Prix! Pepe zdobył w Vetlandzie 11 punktów! Awans wywalczyli także Antonio Lindbaeck i Bjarne Pe(...)
0
Świetna postawa Amerykanina Grega Hancocka (15+1) nie pomogła Piraternie Motala w odniesieniu zwycięstwa w Kumli. Miejscowa Indianerna zwyciężyła bowiem 47:43. Najlepiej dla miejsc(...)
0
Pokrzepiony wyjazdowym zwycięstwem zespół Startu Gniezno w najbliższą niedzielę podejmować będzie borykający się z kłopotami finansowymi zespół KS-u ROW-u Rybnik. Rybniczanie awizu(...)
0
Dzisiejszy Grand Prix Szwecji zakończono po zaledwie czterech seriach startów. Od samego początku zawodnicy zmagali się nie tylko ze sobą nawzajem, ale także nasilającym się deszcz(...)
0
Po wielu latach upadania rybnickiego żużla, znów pojawiła się iskierka nadziei. Pamiętny sezon 2010 dał do zrozumienia wszystkim w Rybniku, że potrzebne są zmiany, że ROW znalazł s(...)
0
Antonio Lindbaeck podpisał drugi kontrakt na nowy sezon w lidze szwedzkiej. Poza startami w Indianernie Kumla, Szwed reprezentował będzie także barwy Masarny Avesta, w Allsvenskan(...)
0
Andreas Jonsson okazał się najlepszy w Grand Prix Włoch w Terenzano. Drugie miejsce zajął Greg Hancock, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Antonio Lindbaeck. Najlepiej z(...)
0
Na gali "Złote Orły" oficjalnie ujawniono nazwiska nowych żużlowców, którzy w sezonie 2012 reprezentować będą drużynę pierwszoligowego Startu Gniezno. Ekipa, którą poprowadzi Lech (...)
0
Żużlowcy ROW-u Rybnik pokonali w dzisiejszym sparingu Unię Tarnów 37:23. Świetnie zaprezentował się Antonio Lindbaeck, który w trzeci startach nie znalazł pogromcy. Dla gości 8 pun(...)
0
Drużyna ROW-u Rybnik pewnie wygrała na swoim torze z ekipą Sparty Wrocław. Najlepszym zawodnikiem meczu był zdecydowanie uczestnik cyklu Grand Prix ? Antonio Lindbaeck. W składzie (...)
0
Działacze KS ROW-u Rybnik podjęli decyzję o zmianie kapitana drużyny. Rolę tą będzie pełnił uczestnik cyklu Grand Prix ? Antonio Lindbaeck. Szwed był liderem ekipy z Górnego Śląska(...)
0
Fiński jeździec Jonas Kylmaekorpi to prawdopodobnie ostatnie wzmocnienie Indianerny Kumla. Działacze ''Indian'' byli bardzo aktywni na rynku transferowym sprowadzając m.in Ryana Su(...)
0
Szwed Antonio Lindbaeck otrzymał powołanie na mecz Polska - Reszta Świata, który odbędzie się 16 października w Toruniu. Lindbaeck zastąpi kontuzjowanego Ryana Sullivana.(...)
0
Faworyt nie zawiódł. Mimo ambitnych planów Fredrika Lindgrena o pokonaniu Andreasa Jonssona, to właśnie "AJ" wywalczył tytuł mistrza Szwecji na torze w Malilli. Srebro przypadło ws(...)
0
Antonio Lindbaeck oraz Magnus Zetterstroem z dorobkiem 36 pkt. zwyciężyli wczoraj w turnieju o Puchar Kompanii Węglowej SA w Rybniku. Z jednym oczkiem straty do Szwedów znalazła si(...)
0
W ostatnim wtorkowym pojedynku szwedzkiej Elitserien, drużyna Valsarny Hagfors przegrała u siebie z Indianerną Kumla 34:56. Gości do wygranej poprowadził Szwed Antonio Lindbaeck, k(...)
0
Nikt nie spodziewał się takie zwyżki formy u powracającego na "stare śmieci" Antonio Lindbaecka. Szwed, w przerwie zimowej zasilił szeregi pierwszoligowego RKMu ROW Rybnik i już od(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com