ANTONIO LINDBAECK - Wiadomości
16
Kolejnym żużlowcem który wystartuje w XIII Memoriale Edwarda Jancarza został Antonio Lindbeack. - To dla mnie zaszczyt być zaproszonym do uczestnictwa w tym wydarzeniu ? przyznaje (...)
4
Mistrz Szwecji Antonio Lindbaeck jest zdeterminowany, by ograniczyć liczbę słabych dni do minimum, gdy chce walczyć o jak najwyższą pozycję w cyklu GP 2016. (...)
119
MRGARDEN GKM Grudziądz wraz z wejściem do PGE Ekstraligi wzmocnił się znacząco jednym zawodnikiem. Od nowego roku w grudziądzkiej drużynie będzie startował Antonio Lindbaeck. Dotyc(...)
11
Kto najbardziej zawiódł, a kto znacząco poprawił swoją formę w roku 2015? Przyszła pora na podsumowanie rozgrywek Nice PLŻ. W statystykach królują głównie zawodnicy Lokomotivu Daug(...)
57
BSI w piątek poinformowała o przyznaniu dzikich kart na starty w Speedway Grand Prix w sezonie 2016. Wybór padł na Jarosława Hampela, Andreasa Jonssona, Petera Kildemanda i Antonio(...)
9
W minioną sobotę w Australii rozegrano ostatni turniej Grand Prix w tym sezonie. Wiemy już kto zapewnił sobie udział w przyszłorocznym cyklu. Teraz czekamy tylko na to, komu BSI pr(...)
0
Sztokholm - dziesiąty przystanek żużlowego Grand Prix w sezonie 2015. Dla Taia Woffindena, 25-letniego chłopaka ze Scunthorpe to kolejna szansa na utrzymanie lub też zwiększenie sw(...)
4
Niki Pedersen wygrał Wielki finał Speedway European Championship rozgrywany na torze w Ostrowie. Drugie miejsce w biegu finałowym zdobył Janusz Kołodziej, zaś trzecie Antonio Lindb(...)
17
Odkąd w 2013 roku toruńska firma One Sport zrewolucjonizowała żużlowe Indywidualne Mistrzostwa Europy zmagania zawsze kończyły się w Polsce. Przed dwoma laty medale SEC rozdawano w(...)
3
W przeciwieństwie do PGE Ektraligi w tegorocznej Elitserien obyło się bez większych niespodzianek. Skład dwumeczu finałowego jest dokładnie taki sam jak przed rokiem - zmierzą się (...)
1
W sobotę 19 września na torze w Ostrowie Wielkopolskim rozegrana zostanie runda finałowa Speedway European Championships. Dzisiaj poznaliśmy oficjalną listę startową na turniej, kt(...)
20
Deszczowa pogoda stanęła na przeszkodzie rozegrania pierwszego półfinału Nice PLŻ pomiędzy Polonią Bydgoszcz a Lokomotivem Daugavpils. Drugie podejście zaplanowane jest na najbliżs(...)
41
Jesteśmy parę chwil po GP Challenge 2016 w Rybniku i już prowadzi się zagorzałe dyskusje na temat, kto otrzyma stałe dzikie karty na sezon 2016. (...)
20
W najbliższą niedzielę będziemy świadkami pierwszego meczu półfinałowego pomiędzy zespołem bydgoskiej Polonii, a Lokomotivem Daugavpils.(...)
302
Szwed o brazylijskich korzeniach po raz drugi dostał szansę startu jako dzika karta w cyklu Grand Prix. Podczas turnieju w Malilli, Lindback zajął trzecią lokatę.(...)
0
W tegorocznym cyklu Speedway European Championships w każdym z finałów wystartowali trzej zawodnicy: Emil Sajfutdinow, Nicki Pedersen oraz Antonio Lindbaeck. Nic więc dziwnego, że (...)
0
Lokomotiv okazał się lepszy w starciu na szczycie Nice PLŻ. Spotkanie zakończyło się wynikiem 54:35, a komplet punktów dla gospodarzy zdobył Antonio Lindbaeck. Po przeciwnej stroni(...)
0
W sobotę w Hallstavik odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Szwecji. Zawody wygrał Antonio Lindbaeck przed Andreasem Jonssonem i Peterem Ljungiem.(...)
0
Szwedzka gwiazda -Antonio Linbaeck chciałby znów stanąć do walki o mistrzostwo świata. Szwed przyznaje, że z dziką kartą występuje się łatwiej. (...)