Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Maciej Janowski w przyszłym sezonie startować będzie na Wyspach Brytyjskich w Sports Insure Premiership.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ARGED MALESA TZ OSTROVIA OSTRO - Wiadomości
62
TŻ Ostrovia nie zwalnia tempa. Wczoraj informowaliśmy, że kontrakt z zeszłorocznym finalistą Nice 1. LŻ przedłużył Nicolai Klindt, a od dziś kadra drużyny na sezon 2020 liczy o ko(...)
239
Za nami pełny wyzwań kolejny żużlowy sezon. Nicolai przebył w nich tysiące mil w Europie, ścigał się w 4 różnych krajach. Odjechał ponad 85 zawodów, do tego należy doliczyć trening(...)
2
W niedzielę rozegraliśmy ostatni akord ligowej rywalizacji. Na przeciwko siebie stanęły zespoły z Ostrowa i Gorzowa. Stawką w dwumeczu było miejsce w przyszłym sezonie w PGE Ekstra(...)
318
Truly.work Stal Gorzów pokonał na wyjeździe Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 33:57. W dwumecz wygrywają zaś 63:117 i tym sposobme Stal Gorzów utrzymuje się w PGE Ek(...)
1
We wczorajszym barażu o miejsce w PGE Ekstralidze zawodnicy Arged Malesy TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski ulegli w Gorzowie tamtejszej Stali różnicą 30 punktów. Jak ten mecz wygląda(...)
347
W wydanym dzisiaj przez zarząd TŻ Ostrovia S.A. oświadczeniu, który publikujemy poniżej, dowiadujemy się jak wyglądały kuluarowe rozmowy na temat rozegrania meczów barażowych o awa(...)
234
O tym, że klub z Ostrowa Wlkp. nie jest zbytnio zainteresowany awansem do PGE Ekstraligi, mówiło się od dawna. W związku z tym pojawiło się pytanie, czy po przegranym meczu finałow(...)
0
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
W Ostrowie Wielkopolskim zorganizowano 67. już odsłonę Turnieju o Łańcuch Herbowy tego miasta. Prezes miejscowego klubu dołożył starań, aby nazwiska, które tworzyły obsadę turnieju(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 67. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego - Ostrów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali si(...)
145
Grzegorz Walasek, Bjarne Pedersen i Bartosz Smektała, ta trójka żużlowców zajęła miejsca na podium podczas 66. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Już 1 wrze(...)
0
Ostrowiski klub przygotował gratkę dla miejscowych kibiców. W najbliższą niedzielę zorganizują 67. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Poznaliśmy nazwiska zaw(...)
0
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. dzięki wygranej na własnym torze z Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 50:40 awansował do finału play-off Nice 1.Ligi żużlowej. Prezentujemy(...)
18
Niedzielny półfinał zakończył się zwycięstwem gnieźnian. Do Ostrowa wybierają się z 9 - punktową zaliczką. Jak w oczach zawodników i osób funkcyjnych wyglądało spotkanie i jakie na(...)
0
W pierwszym meczu półfinałowym Nice 1.LŻ Car Gwarant Start Gniezno pokonał na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp 49:40. Przedstawiamy państwu relację z derbów wielk(...)
0
Po zaciętym boju Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 46:44. Liderem gospodarzy był Tomasz Gapiński (13+1 pkt), zaś u gości najlep(...)
100
Dopiero w 15. biegu rozstrzygnęła się sprawa punktu bonusowego, który ostatecznie trafił nad morze. Mimo tego żużlowcy Zdunek Wybrzeża zaliczyli kolejny słaby mecz na wyjeździe. (...)
76
Trenerzy obu drużyn podali składy na sobotni mecz w Ostrowie Wielkopolskim. (...)
0
W pojedynku na szczycie Nice 1. Ligi Żużlowej Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów pokonała na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
15
W niedzielę czeka nas kolejna dawka żużlowych emocji. W Nice 1. Lidze Żużlowej zostaną rozegrane trzy spotkania, które odbędą się na torach w Ostrowie, Łodzi oraz Daugavpils.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com