Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ARGED MALESA TZ OSTROVIA OSTRO - Wiadomości
132
Grzegorz Walasek oraz Tomasz Gapiński zostają w Ostrowie na sezon 2022.(...)
174
W związku z przełożeniem FIM Speedway Grand Prix w Pradze na niedzielę, na godzinę 13:00 odwołane zostało spotkanie eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów(...)
203
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
319
Dzisiaj Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów oficjalnie przedstawiła swojego nowego zawodnika, który w przyszłym roku w przyszłym roku będzie bronił jej barw. Do składu klubu z Ostrowa (...)
0
Drugie podejście w sobotę(...)
153
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pokonał na wyjeździe Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp. w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania. Punkt bonusowy w(...)
112
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski pokonała na własnym torze eWinner Apator Toruń 46:44. Mecz nie należał do najłatwiejszych. Bohaterem spotkania okazał się Jonas Jeppese(...)
507
Dwa tygodnie po wypożyczeniu z Zielonej Góry, Jonas Jeppesen poprowadził Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wielkopolski do zwycięstwa nad niepokonanym do dziś liderem rozgrywek eWin(...)
28
Po cztery wygrane i cztery porażki mają na koncie kluby, które zmierzą się w Tarnowie. Ostrovia ma w tabeli o punkt więcej. Jest to bonus, którzy wywalczyli tydzień temu w Gdańsku.(...)
1
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 58:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
110
Pojedynek Ostrovii z Wybrzeżem rozpocznie 8. kolejkę eWinner 1. Ligi(...)
106
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
49
Po rezygnacji Radosława Strzelczyka z funkcji prezesa i członka zarządu klubu, władze TŻ Ostrovia S.A. wystosowały oświadczenie, którego treść publikujemy poniżej. (...)
0
Prezes Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp., Radosław Strzelczyk w dniu dzisiejszym złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Odejście z klubu tłumaczy skupienia większej uwagi na pr(...)
154
Rafał Okoniewski, który przed tym sezonem zmienił klimat łódzki na ostrowski czuje respekt przed epidemią. Teraz pozostaje jemu jedynie bieganie aby podtrzymać formę.(...)
40
We wtorek i środę w Ostrowie Wielkopolskim przebywał Nicolai Klindt. Duńczyk wyjaśnia, że to żadna nowość z jego strony. Musiał pozałatwiać sprawy i sprawdzić jak idą przygotowania(...)
1
W sezonie 2019 był finał Nice 1.LŻ, a potem przegrane baraże o PGE Ekstraligę z truly.work Stalą Gorzów. Jaki będzie rok 2020 dla sympatyków żużla w Ostrowie Wielkopolskim? O swoic(...)
103
Klub z Ostrowa poinformował o nowym zawodniku, który przywdzieje w następnym sezonie ich barwy. Arged Malesa TŻ Ostrovia podpisał kontrakt z Adrianem Cyferem.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com