Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Bartosz Zmarzlik wygrywa 67. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego - Ostrów!
 01.09.2019 17:33
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 67. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego - Ostrów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Szymon Woźniak oraz MIkkel Michelsen.

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki
1. Bartosz Zmarzlik (3, 2, 3, 3, 2) 13 - I miejsce we finale
2. Szymon Woźniak (2, 3, 2, 3, 2, 3) 12 - II miejsce we finale
3. Mikkel Michelsen (1, 3, 2, 3, 3) 12 - III miejsce we finale
4. Daniel Jeleniewski (3, 3, 3, 1, 2) 12 - IV miejsce we finale


5. Andrzej Lebiediew (3, 1, d, 1, 3) 8 - III miejsce w barażu
6. Artem Łaguta (1, 2, 3, 2, 3) 11 - defekt w barażu
7. Norbert Kościuch (2, 2, 1, 2, 1) 8
8. Robert Lambert (0, 1, 3, 0, 3) 7
9. Przemysław Pawlicki (1, 0, 2, 3, 1) 7
10. Nicolai Klindt (1, 3, 1, 1, 1) 7
11. Aleksandr Loktajew (0, 2, 2, 2, 0) 6
12. Tomasz Gapiński (0, 1, 1, 2, 2) 6
13. Krzysztof Buczkowski (3, 0, 0, 1, 0) 4
14. Renat Gafurow (2, w, 0, w, 1) 3
15. Kamil Brzozowski 2
16. Marcin Kościelski (1, 1, 0, 0, w) 2
17. Grzegorz Walasek (0, d, d, d) 0


Bieg po biegu
1. Daniel Jeleniewski, Norbert Kościuch, Nicolai Klindt, Robert Lambert 
2. Krzysztof Buczkowski, Kamil Brzozowski, Przemysław Pawlicki, Tomasz Gapiński 
3. Andrzej Lebiediew, Renat Gafurow, Artem Łaguta, Grzegorz Walasek 
4. Bartosz Zmarzlik, Szymon Woźniak, Mikkel Michelsen, Aleksandr Loktajew 
5. Nicolai Klindt, Bartosz Zmarzlik, Tomasz Gapiński, Grzegorz Walasek 
6. Daniel Jeleniewski, Aleksandr Loktajew, Andrzej Lebiediew, Krzysztof Buczkowski 
7. Szymon Woźniak, Artem Łaguta, Robert Lambert , Przemysław Pawlicki 
8. Mikkel Michelsen, Norbert Kościuch, Marcin Kościelski , Renat Gafurow 
9. Artem Łaguta, Mikkel Michelsen, Nicolai Klindt, Krzysztof Buczkowski 
10. Daniel Jeleniewski, Szymon Woźniak, Tomasz Gapiński, Renat Gafurow 
11. Robert Lambert , Aleksandr Loktajew, Marcin Kościelski , Grzegorz Walasek 
12. Bartosz Zmarzlik, Przemysław Pawlicki, Norbert Kościuch, Andrzej Lebiediew 
13. Przemysław Pawlicki, Aleksandr Loktajew, Nicolai Klindt, Renat Gafurow 
14. Bartosz Zmarzlik, Artem Łaguta, Daniel Jeleniewski, Marcin Kościelski 
15. Mikkel Michelsen, Tomasz Gapiński, Andrzej Lebiediew, Robert Lambert
16. Szymon Woźniak, Norbert Kościuch, Krzysztof Buczkowski, Grzegorz Walasek 
17. Andrzej Lebiediew, Szymon Woźniak, Nicolai Klindt, Marcin Kościelski 
18. Mikkel Michelsen, Daniel Jeleniewski, Przemysław Pawlicki, Marcin Kościelski 
19. Robert Lambert , Bartosz Zmarzlik, Renat Gafurow, Krzysztof Buczkowski 
20. Artem Łaguta, Tomasz Gapiński, Norbert Kościuch, Aleksandr Loktajew 

 

Bieg barażowy:
21. Szymon Woźniak, Daniel Jeleniewski, Andrzej Lebiediew, Artem Łaguta 

 

Bieg finałow:
22. Bartosz Zmarzlik, Szymon Woźniak, Mikkel Michelsen, Daniel Jeleniewski 


Pełny raport z turnieju - Kliknij

Bot Zuzelend.com (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
rok temu
Staluchy oby tak w barażu tam xD
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com