Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BARTOSZ BANBOR - Wiadomości
0
Piątek w Manchesterze był niezwykle szczęśliwy dla Reprezentacji Polski. Polacy po raz kolejny pokazali, że w rozgrywkach drużynowych w kategorii juniorskiej są niepokonani, sięgaj(...)
0
Reprezentacja Polski zwyciężyła w Manchesterze FIM Speedway of Nations 2. Polska cały czas utrzymuje status hegemona w rozgrywkach drużynowych juniorów.(...)
1
W środę na torze w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się pierwsza ćwierćfinałowa runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Najlepsi z dorobkiem 46 punktów okazali się zawodnicy z O(...)
0
Po zwycięstwie w pierwszej, inauguracyjnej rundzie SGP2 Wiktor Przyjemski twierdzi, że nie będzie chciał na siebie wywierac dodatkowej presji. Wychowanek bydgoskiej Polonii był p(...)
0
Pierwszy finał tegorocznego Speedway Grand Prix 2 rozegrano dzisiaj w szwedzkiej Mallila. Już z samym początkiem zawody zdominowali Polacy.(...)
0
Mikkael Andersen, Villads Nagel oraz Bartosz Bańbor otrzymali stałe dzikie karty na trzyrundową serię Speedway Grand Prix 2 czyli o tytuł najlepszego juniora świata. (...)
0
Srebrny Kask w Grudziądzu rozstrzygnął kto będzie reprezentował Polskę w walce o tytuł najlepszego juniora na świecie.(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Srebrnego Kasku na torze w Grudziądz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Bańbor. Drugie miejsce po wygranej w biegu dodatkowym zają(...)
0
Wiktor Przyjemski drugi raz z rzędu sięgnął po wygraną w finale Brązowego Kasku. Za nim uplasowali się Paweł Trześniewski oraz Bartosz Bańbor(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com