Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Bartosz Bańbor wygrywa Finał Srebrnego Kasku - Grudziądz! (wyniki)
 29.05.2024 21:52
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Srebrnego Kasku na torze w Grudziądz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Bańbor. Drugie miejsce po wygranej w biegu dodatkowym zajął Kacper Łobodziński. Na najniższym stopniu podium stanął Jakub Krawczyk.

Oprócz wygrania Srebrnego Kasku nagrodą dla pierwszych trzech zawodników z dzisiejszych zawodów była nominacja do eliminacji SGP2. 

 

 

 

 

 

Wyniki:
1. Bartosz Bańbor (Orlen Oil Motor Lublin) (2, 3, 3, 2, 3) 13

2. Kacper Łobodziński (ZOOleszcz GKM Grudziądz) (3, 3, 2, 3, 1) 11 +3
3. Jakub Krawczyk (Arged Malesa Ostrów) (3, w, 3, 3, 3) 12 +2
4. Wiktor Przyjemski (Orlen Oil Motor Lublin) (3, 3, 2, 1, 2) 11
5. Sebastian Szostak (Arged Malesa Ostrów) (3, 2, 3, 0, 2) 10
6. Antoni Mencel (Fogo Unia Leszno) (2, 1, 1, 3, 3) 10
7. Krzysztof Lewandowski (KS Apator Toruń) (2, 1, 2, 2) 7
8. Kacper Grzelak (OrzechowskaOsada PSŻ Poznań) (2, 2, 0, 2, 1) 7
9. Krzysztof Sadurski (NovyHotel Falubaz Zielona G.) (0, 3, 2, 1, 0) 6
10. Oskar Paluch (ebut.pl Stal Gorzów) (1, 2, 3, d, 0) 6
11. Kevin Małkiewicz (ZOOleszcz GKM Grudziądz) (1, 0, 1, t, 3) 5
12. Jakub Stojanowski (ebut.pl Stal Gorzów) (1, 2, 0, 0, 2) 5
13. Piotr Świercz (Cellfast Wilki Krosno) (0, d, 2, 2, 1) 5
14. Szymon Ludwiczak (Krono-Plast Włókniarz Częstochowa) (0, 1, 0, 3, u) 4
15. Kacper Halkiewicz (Krono-Plast Włókniarz Częstochowa) (0, 1, 2, w) 3
16. Jan Przanowski (ZOOleszcz GKM Grudziądz) (1, 0, 0, 0, 1) 2
17. Kajetan Kupiec (Krono-Plast Włókniarz Częstochowa) (w, 1) 1
18. Filip Seniuk (Betard Sparta Wrocław) (1, 0) 1


Bieg po biegu
1. Wiktor Przyjemski, Krzysztof Lewandowski, Jan Przanowski, Kacper Halkiewicz 
2. Jakub Krawczyk, Antoni Mencel, Kevin Małkiewicz, Krzysztof Sadurski 
3. Kacper Łobodziński, Kacper Grzelak, Oskar Paluch, Piotr Świercz 
4. Sebastian Szostak, Bartosz Bańbor, Jakub Stojanowski, Szymon Ludwiczak
5. Wiktor Przyjemski, Oskar Paluch, Szymon Ludwiczak, Kevin Małkiewicz 
6. Kacper Łobodziński, Jakub Stojanowski, Antoni Mencel, Jan Przanowski 
7. Bartosz Bańbor, Kacper Grzelak, Filip Seniuk, Kajetan Kupiec (w), Krzysztof Lewandowski (2min/w), Jakub Krawczyk (2min/w)
8. Krzysztof Sadurski, Sebastian Szostak, Kacper Halkiewicz, Piotr Świercz (d)
9. Sebastian Szostak, Wiktor Przyjemski, Antoni Mencel, Kacper Grzelak
10. Bartosz Bańbor, Piotr Świercz, Kevin Małkiewicz, Jan Przanowski 
11. Oskar Paluch, Krzysztof Sadurski, Krzysztof Lewandowski, Jakub Stojanowski 
12. Jakub Krawczyk, Kacper Halkiewicz, Kacper Łobodziński, Szymon Ludwiczak 
13. Jakub Krawczyk, Piotr Świercz, Wiktor Przyjemski, Jakub Stojanowski 
14. Szymon Ludwiczak, Kacper Grzelak, Krzysztof Sadurski, Jan Przanowski 
15. Kacper Łobodziński, Krzysztof Lewandowski, Kajetan Kupiec, Sebastian Szostak, Kajetam Kupiec (t) 
16. Antoni Mencel, Bartosz Bańbor, Kacper Halkiewicz (u/w), Oskar Paluch (d)
17. Bartosz Bańbor, Wiktor Przyjemski, Kacper Łobodziński, Krzysztof Sadurski
18. Jakub Krawczyk, Sebastian Szostak, Jan Przanowski, Oskar Paluch 
19. Antoni Mencel, Krzysztof Lewandowski, Piotr Świercz, Szymon Ludwiczak (u)
20. Kevin Małkiewicz, Jakub Stojanowski, Kacper Grzelak, Filip Seniuk 

 

Bieg dodatkowy o II miejsce:
21. Kacper Łobodziński, Jakub Krawczyk


Pełny raport z turnieju - Kliknij

Bot Zuzelend.com (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
2 miesiące temu
Talent i sprzęt
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2024 Zuzelend.com