Wczoraj o 20:30
BARTOSZ ZMARZLIK - Wiadomości
87
1 lipca o godzinie 18:30 zostaną rozegrane legendarne zawody na żużlu ? Indywidualne Mistrzostwa Polski. Tegoroczny finał zostanie rozegrany na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Les(...)
10
Jason Doyle wygrał czwartą rundę zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Na legendarnym już stadionie Marketa, który po raz dwudziesty był gospodarzem rundy Speedway Gra(...)
11
W sobotę o godzinie 19:00 odbędzie się czwarta runda zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Do czeskiej Pragi zjadą się największe gwiazdy światowego speedwaya. Legenda(...)
0
Jutro w Pradze zostanie rozegrana kolejna runda cyklu Grand Prix. W zawodach wystartuje trójka Polaków ? Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki oraz Maciej Janowski. Po raz kolejny w zaw(...)
16
Wczoraj lider tabeli PGE Ekstraligi Stal Gorzów wygrała na wyjeździe z Unią Tarnów w stosunku 48:42. Po meczu zawodnicy udzielili kilka wywiadów.(...)
5
Maciej Janowski wygrał trzeci akt walki o koronę Mistrza Świata w Horsens. Na jednodniowym torze, który najlepszych żużlowców gościł po raz drugi, kolejne miejsca na podium należał(...)
10
Maciej Janowski wygrał dzisiejsze Grand Prix Danii na torze CASA Arena w Horsens. Polak wyprzedził w biegu finałowym Australijczyka, Chrisa Holdera oraz Brytyjczyka, Taia Woffinden(...)
13
11 czerwca, CASA Arena, godzina 19:00. Właśnie wtedy odbędzie się trzeci akt walki o koronę Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Horsens, na co dzień znane w Danii z najcięższeg(...)
0
Dwadzieścia trzy biegi trwał dzisiejszy niespełniony sen o Warszawie na PGE Narodowym. Było święto, ale zabrakło kropki na "i" w postaci Mazurka Dąbrowskiego na zakończenie. Prawie(...)
18
Po dwóch rundach tegorocznego cyklu Grand Prix na czele klasyfikacji generalnej z 26 punktami prowadzi Chris Holder. Na drugim miejscu znajdują się obecnie Greg Hancock wraz z Taie(...)
35
Brytyjczyk, aktualny Mistrz Świata, Tai Woffinden triumfował w przed chwilą zakończonym LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland rozgrywanym na Stadionie Narodowym w Warszawie. Drugie miejsc(...)
85
W sobotę o godzinie 19:00 na PGE Stadionie Narodowym zostanie rozegrana druga runda zmagań o Mistrzostwo Świata na żużlu. Impreza ta ma być w końcu tym, czym nie była przed rokiem,(...)
7
14 maja na PGE Narodowym rozegrane zostanie LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. W piątkowe po południe dokonano losowania listy startowej drugiej rundy tegorocznego cyk(...)
2
Zaledwie trzy dni dzielą nas od żużlowego Grand Prix, które odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Organizatorzy informują, że tor praktycznie jest już gotowy i jest o ni(...)
0
Beniaminek Masarna Avesta pokonało w meczu 2 rundy szwedzkiej Elitserien aktualnego mistrza Szwecji Elit Vetlandę 50:40. Z piątki Polaków, którzy wystąpili w tym spotkaniu najlepie(...)
220
8 maja o godzinie 19:30 na Stadionie im. Edwarda Jancarza dojdzie do pojedynku Stali Gorzów z Get Well Toruń. Będzie to mecz V kolejki PGE Ekstraligi. Naprzeciw siebie stanął dwie(...)
48
Zwycięstwem pary Fogo Power w składzie Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki, Tobiasz Musielak zakończył się drugi finał Speedway Best Pairs w niemieckim Landshut. Para z Polakami w skł(...)
4
Osłabiony brakiem dwóch swoich liderów aktualny Drużynowy Mistrz Szwecji, zespół Elit Vetlandy zdołał niestety tylko zremisować w hicie kolejki z Indianerną Kumla 45:45. W drużynie(...)
4
W niedzielne popołudnie na torze w Poznaniu odbył się mecz pomiędzy zespołem Betard Sparty Wrocław a ekipą Stali Gorzów.Na pomeczowej konferencji widowisko to skomentowali trenerzy(...)
5
Pierwsze punkty w walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata zostały rozdane. Zawody w słoweńskim Krsko wygrał Peter Kildemand. Za jego plecami na podium uplasowali się dwaj Austr(...)