Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Portal ZUZELEND.COM zaprasza na relację na żywo z dzisiejszych spotkań PGE Ekstraligi oraz rozpoczynającej w ten weekend eWinner 1.Ligi żużlowej.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BARTOSZ ZMARZLIK - Wiadomości
0
Zainagurowano cykl SEC. Toruńska MotoArena z racji panujących zasad sanitarnych nie mogła być szczelnie wypełniona jak przy okazji zawodów GP ale ci, którzy przybyli na stadion mog(...)
0
W sobotę zainauguruje cykl Speedway Euro Championship. Początkowo turniej miał odbyć się głównie poza granicami Polski. Ostatecznie plany zostały mocno zweryfikowane i wszystkie ru(...)
0
Dla Bartosza Zmarzlika sezon niewątpliwe wydłuża się w nieskończoność. Obecny IMŚ chciałby już wsiąść na motocykl i w sportowej rywalizacji udowodnić swoją jakość na torze. Póki co(...)
72
Bartosz Zmarzlik od sezonu 2020 będzie jeździł na stałe z ORLEN Team. Aktualny indywidualny mistrz świata na żużlu będzie reprezentował barwy motorsportowego zespołu PKN ORLEN w ry(...)
6
Bartosz Zmarzlik zgarnął kolejny tytuł. Został najpopularniejszym sportowcem Gazety Lubuskiej. Z tej okazji zawodnik udzielił wywiadu w którym podkreśla jednak, że mimo zdobycia zł(...)
2
Zawodnicy Stali Gorzów wrócili z obozu jaki mieli zaplanowany w dniach 5 – 10 lutego. Tym razem zespół swoja formę szlifował w Czechach.(...)
10
Bartosz Zmarzlik jest na absolutnym topie. Trudno się dziwić. Jest przecież Indywidualnym Mistrzem Świata na żużlu. Jego wysiłek doceniło środowisko kibicowskie, które swoimi głos(...)
47
7 miesięcy temu
Bartosz Zmarzlik tu, Bartosz Zmarzlik tam. (...)
135
W niedzielę 1 grudnia odbyła się Gala FIM Awards na której pojawili się przedstawiciele ze środowisk motocyklowych. W Monaco nie zabrakło naszych żużlowców. Wśród zaproszonych gośc(...)
3
Stal Gorzów odkryła wszystkie karty. Znamy skład seniorski zespołu, który w najbliższym sezonie będzie walczyć w PGE Ekstralidze o jak najkorzystniejszy wynik. Czy są niespodzianki(...)
314
Wygraną w biegu półfinałowym Speedway Grand Prix Polski na toruńskiej MotoArenie Bartosz Zmarzlik sięgnął po tytuł Indywidualnego Mistrza Świata 2019.(...)
7
Leon Madsen z kompletem punktów zakończył ostatnią rundę cyklu Grand Prix na toruńskiej MotoArenie. Na drugiej pozycji w biegu finałowym przyjechał Emil Sajfutdinow, zaś trzeci lin(...)
1
Bartosz Zmarzlik nie otrzymał zgody od swojego macierzystego klubu Truly.work Stal Gorzów na występ w sobotnim turnieju kończącym 25-letnią karierę Krzysztofa Jabłońskiego. (...)
1
10 miesięcy temu
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
2
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig AdrianFlux British FIM Speedway Grand Prix - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostal(...)
119
11 miesięcy temu
W piątkowy popołudnie zawodnicy z cyklu GP wzięli udział w sesji treningowej przed sobotnią, przedostatnia rundą walki o tytuł IMŚ na żużlu. (...)
2
Niezwykle emocjonujące spotkanie rozegrane zostało na torze w Vetlandzie. Miejscowy Vetlanda Speedway uległ Smedernie Eskilsyuna 44:45. W dwumeczu również lepszą okazała się ekipa (...)
0
Zwycięstwem w Speedway Grand Prix na torze w Vojens, które po latach powróciło na nowo do cyklu, Bartosz Zmarzlik samotnie rozsiadł się wygodnie na fotelu lidera klasyfikacji gener(...)
98
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Danish FIM Speedway Grand Prix sponsored by ECCO - Vojens. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finało(...)
1
W Ostrowie Wielkopolskim zorganizowano 67. już odsłonę Turnieju o Łańcuch Herbowy tego miasta. Prezes miejscowego klubu dołożył starań, aby nazwiska, które tworzyły obsadę turnieju(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com