Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Artem Łaguta triumfował w 2 rundzie cyklu Speedway Grand Prix, który rozgrywany był na Stadionie Marketa w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Janowski, zaś na najniższym stopniu podium stanął Frederik Lindgren. Czwarty, w biegu finałowym, linię mety przejechał Emil Sajfutdinow.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BARTOSZ ZMARZLIK - Wiadomości
306
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał IMP - Leszno. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Maciej Janowski oraz Janusz Kołodziej. (...)
103
Jason Doyle triumfował w PGE IMME im. Z.Plecha, które rozegrano na MotoArenie w Toruniu. Za nim uplasowali się Janusz Kołodziej oraz Bartosz Zmarzlik.(...)
932
W drugiej kolejce PGE Ekstraligi MOJE BERMUDY Stal Gorzów pokonały MOTOR Lublin 52:38. Spotkanie od samego początku było bardzo zacięte, ostatecznie lepsi okazali się gospodarze. N(...)
517
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Kryterium Asów w Bydgoszczy. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Vadim Tarasienko oraz Artem Łaguta(...)
498
Bartosz Zmarzlik, dwukrotny Indywidualny Mistrz Świata z 2019 i 2020 roku, rozpoczął najważniejszą część przygotowań do zbliżającego się sezonu żużlowego. Zawodnik Moje Bermudy Sta(...)
170
„Nie ma nudy” – takimi słowami pierwszą część obozu kondycyjnego na Teneryfie opisuje Bartosz Zmarzlik, żużlowy mistrz świata z 2019 i 2020 roku. Tygodniowe zgrupowanie na Wyspach (...)
173
Bartosz Zmrzlik zajął 5 miejsce w 86 plebiscycie Przeglądu Sportowego na najpopularniejszego sportowca Polski 2020 roku. (...)
5
Bartosz Zmarzlik nie próżnuje. Dwukrotny Indywidualny Mistrz Świata niedawno brał udział w zawodach „błotniaków” w Lasku Wierzbnickim pod Myśliborem.(...)
1316
Bartosz Zmarzlik postanowił podpisać nowy kontrakt ze Stalą Gorzów dzięki, któremu kibice na Jancarzu będą mogli kolejny sezon emocjonować się jazdą dwukrotnego Indywidualnego Mist(...)
1
Poznaliśmy obsadę cyklu Grand Prix, która w przyszłym roku powalczy o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata, którego bronić będzie Bartosz Zmarzlik.(...)
0
Sobotniej nocy Bartosz Zmarzlik obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Przed nim tylko dwóm panom udało się rok po roku sięgać po złoty medal w cyklu Speedway Grand Prix. Byl(...)
325
Bartosz Zmarzlik zdobył po raz drugi tytuł najlepszego żużlowca świata! Srebro po zwycięstwie w biegu dodatkowym zawisło na szyi Taia Woffindena, zaś brąz przypadła Frederikowi Lin(...)
157
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FST Grupa Brokerska Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland - Toruń. Zwycięzcą turnieju został Max Fricke. W pokonanym polu w wyścigu fi(...)
0
Aktualny Mistrz Świata, Bartosz Zmarzlik sięgnął w sobotę w Pradze po swoje drugie z rzędu zwycięstwo w FIM Speedway Grand Prix. Przyznał, że emocje towarzyszące wszystkim jego bie(...)
243
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Aztorin Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został podobnie jak wczoraj Bartosz Zmarzlik! W pokonanym pol(...)
0
Bartosz Zmarzlik dzięki wygranej w 5 rundzie cyklu Speedway Grand Prix na praskiej Markecie usadowił się na fotelu lidera klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata. Polak świetnie(...)
220
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Visit Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
105
Za nami 3 rundy cyklu Speedway Grand Prix. W piątkowy wieczór na stadionie im Edwarda Jancarza w Gorzowie triumfował lokalny bohater Bartosz Zmarzlik wprowadzając kibiców w stan eu(...)
153
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig ENEA Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland - Gorzów Wlkp.. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu fin(...)
98
Maciej Janowski po raz drugi w swojej karierze sięgnął po tytuł najlepszego żużlowca Polski. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, zaś brąz IMP zdobył Szymon Woźniak. Na czwartym (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com