Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wiktor Przyjemski drugi raz z rzędu sięgnął po wygraną w finale Brązowego Kasku. Za nim uplasowali się Paweł Trześniewski oraz Bartosz Bańbor(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BARTOSZ ZMARZLIK - Wiadomości
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostal(...)
0
Bartosz Zmarzlik wygrał dzisiejsze kwalifikacje do wieczornej 3 rundy cyklu Speedway Grand Prix na torze w niemieckim Landshut.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2024 Orlen FIM SGP of Poland - Warszawa. Zwycięzcą turnieju został Jason Doyle. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Z(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig BOLL FIM Speedway Grand Prix of Croatia - . Zwycięzcą turnieju został Jack Holder. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Jason (...)
0
Po piąte zwycięstwo w Indywidualnym Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi im. Zenona Plecha sięgnął dzisiaj na torze w Łodzi Bartosz Zmarzlik.(...)
0
Sobotni Memoriał Edwarda Jancarza zdecydowanie należał do wychowanka gorzowskiego klubu - Bartosza Zmarzlika. Gorzowianin zgromadził na swoim koncie 21 punktów i był nieuchwytny d(...)
0
Wielkanocna sobota kibicom żużla przyniosła emocje związane z rywalizacją najlepszych zawodników w XXV Memoriale Edwarda Jancarza. Najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Bartosz(...)
0
Złoty Kask połączony z Memoriałem Jerzego Szczakiela rozgrywany na torze w Opolu padł łupem Dominika Kubery. Zawodnik Orlen Oil Motor Lublin pokonał drugiego, Kacpraw Worynę oraz t(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XVIII Memoriał Edwarda Jancarza - Gorzów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Kacper Woryna oraz Piotr Paw(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim upl(...)
5
Trwa 1. etap głosowania na nominowanych w 89. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat na Sportowca 2023 Roku. Wśród nominowanych jest Bartosz Zmarzlik, który po raz czw(...)
0
Bartosz Zmarzlik o dwa kolejne sezony przedłużył swój związek z klubem z Lublina.(...)
0
Do ostatniego, finałowego biegu trwała walka o złoto Indywidualnych Mistrzostw Świata. Zwycięstwem w biegu ostatnim, 23 Bartosz Zmarzlik przypieczętował swój czwarty tytuł najlepsz(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig DeWalt FIM Speedway Grand Prix of Poland - Toruń. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zosta(...)
2
Cała żużlowa Polska od wczoraj żyje dyskwalifikacją ze Speedway Grand Prix Danii Bartosza Zmarzlika, który na kwalifikacjach wystąpił w nieregulaminowym kombinezonie. Dzisiaj pop p(...)
12
Szok i niedowierzanie. To się nie dzieje na prawdę!(...)
0
Janusz Kołodziej zwyciężył na łódzkiej Moto Arena Łódź w 3 finale Canal+ Online IMP. Tuż za zawodnikiem Fogo Unia Leszno w biegu finałowym przyjechał Bartosz Zmarzlik, który zapewn(...)
0
Za nami magiczna noc na Principality Stadium w Cardiff. Po niezwykle emocjonującym i energicznym finale ze zwycięstwa mógł cieszyć się Martin Vaculik, dla którego jest już druga wy(...)
2
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FIM British Speedway Grand Prix - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Jack (...)
27
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig OlyBet FIM Speedway Grand Prix Łotwy - Ryga. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: F(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com