Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niestety z przykrością musimy poinformować, że dzisiaj w gdańskim szpitalu odszedł od nas Zenon Plech. Jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w Polsce zmagał się od lat z chorobą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BARTOSZ ZMARZLIK - Wiadomości
1316
Bartosz Zmarzlik postanowił podpisać nowy kontrakt ze Stalą Gorzów dzięki, któremu kibice na Jancarzu będą mogli kolejny sezon emocjonować się jazdą dwukrotnego Indywidualnego Mist(...)
1
Poznaliśmy obsadę cyklu Grand Prix, która w przyszłym roku powalczy o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata, którego bronić będzie Bartosz Zmarzlik.(...)
0
Sobotniej nocy Bartosz Zmarzlik obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Przed nim tylko dwóm panom udało się rok po roku sięgać po złoty medal w cyklu Speedway Grand Prix. Byl(...)
325
Bartosz Zmarzlik zdobył po raz drugi tytuł najlepszego żużlowca świata! Srebro po zwycięstwie w biegu dodatkowym zawisło na szyi Taia Woffindena, zaś brąz przypadła Frederikowi Lin(...)
157
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FST Grupa Brokerska Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland - Toruń. Zwycięzcą turnieju został Max Fricke. W pokonanym polu w wyścigu fi(...)
0
Aktualny Mistrz Świata, Bartosz Zmarzlik sięgnął w sobotę w Pradze po swoje drugie z rzędu zwycięstwo w FIM Speedway Grand Prix. Przyznał, że emocje towarzyszące wszystkim jego bie(...)
243
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Aztorin Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został podobnie jak wczoraj Bartosz Zmarzlik! W pokonanym pol(...)
0
Bartosz Zmarzlik dzięki wygranej w 5 rundzie cyklu Speedway Grand Prix na praskiej Markecie usadowił się na fotelu lidera klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata. Polak świetnie(...)
220
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Visit Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
105
Za nami 3 rundy cyklu Speedway Grand Prix. W piątkowy wieczór na stadionie im Edwarda Jancarza w Gorzowie triumfował lokalny bohater Bartosz Zmarzlik wprowadzając kibiców w stan eu(...)
153
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig ENEA Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland - Gorzów Wlkp.. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu fin(...)
98
Maciej Janowski po raz drugi w swojej karierze sięgnął po tytuł najlepszego żużlowca Polski. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, zaś brąz IMP zdobył Szymon Woźniak. Na czwartym (...)
0
Po dwóch rundach Bartosz Zmarzlik zajmuje 5. miejsce w klasyfikacji przejściowej cyklu Grand Prix. Lider Stali Gorzów wraca dziś na wrocławski ze swoją drużyną aby wspólnie z koleg(...)
182
Macie Janowski wygrał przed momentem na swoim domowym torze 2 rundę Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix. Tym samym popularny Magic stał się liderem klasyfikacji generalnej cyklu(...)
12
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig PGE IMME na toruńskiej MotoArenie. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Jason Doyle oraz Leon Madsen.(...)
0
Dzisiaj podczas Magazynu PGE Ekstraligi poznamy ostatniego uczestnika Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi, które zaplanowano na 15 sierpnia w Toruniu. Tytułu sprz(...)
3
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig DPV Logistic ZOOleszcz Finał Turnieju o Złoty Kask. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Paweł Przedpełski (...)
65
Polski Związek Motorowy oraz Speedwayevents.pl zapraszają wszystkich fanów żużla do Bydgoszczy. W poniedziałek, 27 lipca 2020 r. o godzinie 18.45 rozpoczną się tam atrakcyjnie zapo(...)
0
Bartosz Zmarzlik po raz drugi w tym sezonie otrzymał dziką kartę na turniej TAURON Speedway Euro Championship. Tym razem, Zmarzlik pojedzie w Rybniku, podczas czwartej rundy Indywi(...)
0
Zainagurowano cykl SEC. Toruńska MotoArena z racji panujących zasad sanitarnych nie mogła być szczelnie wypełniona jak przy okazji zawodów GP ale ci, którzy przybyli na stadion mog(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com