Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BETARD SPARTA WROCLAW - Wiadomości
0
Jutro o godz 12:00 prokurent Betardu Sparty Wrocław pani Krystyna Kloc zamierza przedstawić skład na przyszłoroczny sezon. (...)
0
Betard Sparta Wrocław ogłosiła skład swojego zespołu na sezon 2012. Drużynę opuścili Kenneth Bjerre, Maciej Janowski i Piotr Świderski, zaś w ich miejsce przyszli Sebastian Ułamek,(...)
0
Pomimo problemów kadrowych oraz finansowych, jak zapewnia prokurent Betardu Sparty Wrocław pani Krystyna Kloc klub podejmie starania by uzyskać licencje na sezon 2012.(...)
0
Dzisiaj w meczu Speedway Ekstraligi pomiędzy Betardem Spartą Wrocław a Unibaxem Toruń w biegu 11 doszło do groźnego upadku, w którym uczestniczyli Piotr Świderski i Chris Holder. A(...)
0
Mistrz Świata Juniorów 2011 zawodnik Betardu Sparty Wrocław Maciej Janowski został nominowany do prestiżowego plebiscytu pod egidą FIM o tytuł "Rookie of the Year 2011". (...)
0
Jak podaje Przegląd Sportowy, w piątek najprawdopodobniej dojdzie do parafowania umowy pomiędzy Sebastianem Ułamkiem a Betardem Spartą Wrocław. O tego zawodnika starały się m.in. k(...)
0
12 lat temu
W tym tygodniu dojdzie do dość dużych ruchów kadrowych w Betardzie Sparcie Wrocław. Wiele wskazuje na to, że już jutro podpis pod nowym kontraktem złoży Tomasz Jędrzejak. Natomiast(...)
0
10 punktów to dorobek Piotra Świderskiego w niedzielnym meczu Betardu Sparty Wrocław z Caelum Stalą Gorzów. "Świder" mimo tego iż drużyna z Gorzowa na papierze prezentowała się lep(...)
0
Dziś, jak już wcześniej informowaliśmy Państwa na łamach naszego portalu, odbyło się spotkanie towarzyskie pomiędzy GTŻ Grudziądz a Betardem Spartą Wrocław. Pomimo tego, iż podczas(...)
0
Drużyna ROW-u Rybnik pewnie wygrała na swoim torze z ekipą Sparty Wrocław. Najlepszym zawodnikiem meczu był zdecydowanie uczestnik cyklu Grand Prix ? Antonio Lindbaeck. W składzie (...)
0
Sezon 2011 dla zespołu Betard Sparty Wrocłąw nie był wielce udany. Szóste miejsce to dla wrocławskich kibiców pamiętających wielkie sukcesy jej Sparty to nie jest szczyt marzeń. Al(...)
0
Żużlowiec Betardu Sparty Wrocław Patryk Kociemba uległ poważnej kontuzji podczas środowych zawodów w Poznaniu. Z urazem głowy przebywa w poznańskim szpitalu. (...)
0
Betard Sparta Wrocław na własnym torze wysoko pokonał rywali z 1 ligi ? KS ROW Rybnik. Mecz zakończony został po dwunastu gonitwach, gospodarze zgromadzili na swoim koncie, aż 48 p(...)
0
W niedzielę 14.08 Betard Sparta Wrocław podejmie w zaległym meczu I rundy play off Unibax Toruń. Awizowane składy podane przez trenerów obu drużyn niczym się nie różnią od tych z n(...)
0
W trwających finałowych zawodach Ligi Juniorów w Zielonej Górze upadek w 11 biegu zanotował zawodnik Betardu Sparty Wrocław Patryk Malitowski. Młody zawodnik tor opuścił w karetce,(...)
0
Dzisiaj w Opolu miał zostać rozegrany turniej z cyklu Młodzieżowej Ligi Śląskiej. Zawody jednak zostały awaryjnie z powodu opadów deszczu przeniesione do Wrocławia. (...)
0
Już jutro we Wrocławiu dojdzie do spotkania miejscowej Betard Sparty z Unibaxem Toruń. Organizatorzy informują, iż posiadacze karnetów mają rabat na zakup biletu w wysokości 50%. P(...)
0
Już w najbliższą niedzielę odbędą się pierwsze mecze ćwierćfinałowe Speedway Ekstraligi.Żużlowcy Unibaxu Toruń udadzą się do Wrocławia by tam walczyć z miejscowym Betardem Spartą W(...)
0
12 lat temu
Dużego kalibru niespodziankę sprawił swoją wizyta wszystkim obecnym na treningu Betardu Sparty Wrocław jej zawodnik Piotr Swiderski. Przypomnijmy, że popularny "Świder" zakończył s(...)
0
Mimo chęci z obu stron nie udało się rozegrać w niedzielę (7 sierpnia) spotkania I rundy fazy play-off między Betardem Spartą a Unibaksem Toruń. Nad Stadionem Olimpijskim padało, p(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com