Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Bohaterami tego artykułu będą dwaj Panowie, których współpraca układa się z korzyścią dla obu stron. Każdy z nas wie kim jest Antonio Lindbaeck. Szwed z brazylijskimi korzeniami należy do solidnych żużlowców, który walczy o tytuły drużynowe jak i indywidualne. Podczas zawodów widzimy zawodnika, jego(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BJARNE PEDERSEN - Wiadomości
149
Dwójka Duńczyków: Bjarne Pedersen oraz Mads Hansen zdecydowała się przedłużyć kontrakty z opolskim klubem. Obaj zawodnicy w kończącym się sezonie byli siłą pociągową Kolejarza Opol(...)
59
Klęską gospodarzy zakończył się hit 13 rundy w 2.Lidze żużlowej, w którym to OK Bedmet Kolejarz Opole podejmował u siebie Zooleszcz Polonia Bydgoszcz. Goście z Bydgoszczy wygrali w(...)
2
Rosjanin, Grigorij Łaguta z kompletem sześciu zwycięstw wygrał rundę kwalifikacyjną do Speedway European Championship, które rozegrane zostały w słoweńskim Krsko. Drugie miejsce za(...)
42
W niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się 66. edycja Łańcucha Herbowego. Zawody wygrał doświadczony Grzegorz Walasek. Drugie miejsce zajął reprezentant gospodarzy - Duńczyk B(...)
0
Wysokim zwycięstwem GTM Start Gniezno zakończyło się spotkanie na szczycie z liderem 2. Ligi Żużlowej - Speed Car Motor Lublin. (...)
236
W najbliższą niedzielę kolejny mecz rozegrają żużlowcy Speed Car Motoru Lublin. Na torze przy Al. Zygmuntowskich przeciwnikiem "Koziołków" będzie GTM Start Gniezno. Gnieźnianie pod(...)
20
W ramach zaległej drugiej kolejki 2. Ligi Żużlowej niepokonany dotąd Speed Car Motor Lublin uda się na spotkanie wyjazdowe do Opola. Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydają s(...)
180
Celem Polonii Piła w przyszłym sezonie jest awans do fazy play-off na zapleczu PGE Ekstraligi. Piąty zespół minionego sezonu w okresie transferowym pozyskał Tomasz Gapińskiego i Ad(...)
0
Poniedziałek, 14 listopada, jest ostatnim dniem, w którym kluby żużlowe mogą podpisywać kontrakty z nowymi zawodnikami. Tego dnia swoją kadrę przedstawił lubelski klub żużlowy, k(...)
640
Bjarne Pedersen w przyszłym sezonie będzie bronił barw klubu KM Cross Lublin. (...)
106
Bjarne Pededersen podpisał kontrakt w lidze szwedzkiej. W sezonie 2017 będzie występować w zespole Indianerny Kumla. Reprezentant Danii związał się umową ze swoim nowym klubem na j(...)
0
Bjarne Pedersen nie wystartuje w towarzyskim turnieju Hil-Gaz "Back in town - żużel wraca do Gniezna". Zawodnik podjął taką decyzję ze względu na kłopoty zdrowotne.(...)
1
Towarzyski turniej Hil-Gaz "Back in town - żużel wraca do Gniezna" ma być zapowiedzią czekających gnieźnieńskich kibiców ligowych emocji w sezonie 2017. Zawody są swoistym egzamin(...)
0
Polonia Piła przegrała z liderem rozgrywek 40:50. Zobaczymy jak wydarzenia na torze skomentowali bohaterzy tego spotkania. (...)
101
GTM Start Gniezno ujawnił nazwisko kolejnego zawodnika, który wystartuje w zawodach "Back in Town". Będzie to były kapitan drużyny, Bjarne Pedersen.(...)
2
Poole zwolniło kapitana zespołu Daveya Watta. W jego miejste "Piraci" sprowadzili byłego zawodnika tego klubu - Bjarne Pedersena. (...)
0
W spotkaniu w ramach 4. kolejki Nice PLŻ, drużyna Polonii Piła zdecydowanie pokonała KSM Krosno 49:29.Po tym meczu goście umocnili się na pozycji lidera tabeli. Zadowolony z takieg(...)
0
Bjarne Pedersen z żalem przyjął decyzję trenera Andersa Sechera, o rezygnacji z prowadzenia żużlowej reprezentacji Danii.(...)
2
W zakończonym przed chwilą turnieju charytatywnym Ben Fund Bonanza imponujące zwycięstwo w sezonie zanotował Craig Cook. Na podium znaleźli się również Rory Schlein i Bjarne Peders(...)
1
Bjarne Pedersen, po kilku latach spędzonych w Gnieźnie, postanowił w bieżącym sezonie związać się z pilską Polonią. Duńczyk wierzy, że odbuduje swoją formę i będzie ważnym ogniwem (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com