Dzisiaj o 14:00
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
BRADY KURTZ - Wiadomości
230
Zwycięstwem Maxa Fricke zakończyła się dzisiejsza 4. runda Indywidualnych Mistrzostw Australii, która odbyła się na torze w Wodondze. Drugie miejsce zajął Rohan Tungate, a na najni(...)
109
Max Fricke triumfował w trzeciej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii, która odbyła się w Underze. Drugie miejsce zajął Chris Holder, a podium uzupełnił Jaimon Lidsey. Pecho(...)
780
Chris Holder triumfował w 2 rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii rozgrywanej na torze Olympic Park w Mildura. W biegu finałowym, który ustalił kolejność zawodów Holder pokon(...)
100
Dwa Australijskie diamenty: Brady Kurtz oraz Jack Holder w nadchodzącym sezonie reprezentować będą barwy mistrza SGB Premiership, Poole Pirates.(...)
22
W niedzielne popołudnie na leszczyńskim owalu rozgrano 68. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody zakończyły się wygraną Przemysława Pawlickiego, który w biegu dodatkowym o pierwsze(...)
224
W rozegranym dzisiaj treningu punktowanym ROW Rybnik przegrał na własnym torze z Fogo Unią Leszno 43:47. W drużynie Fogo Unii najlepiej spisał się Brady Kurtz, zdobywca 14 punktów.(...)
172
Po wygraniu dwóch pierwszych rund w Kurri Kurri i Undera, w piątek Rohan Tungate musiał przełknąć gorycz porażki na torze w Mildurze. Ledwo co załapał się do Finału B z 8 punktami,(...)
86
Brady Kurtz postanowił nadal reprezentować barwy Poole Pirates w przyszłym sezonie. (...)
103
Brady Kurtz związał się rocznym kontraktem z Fogo Unią Leszno. Australijczyk w ubiegłym roku reprezentował barwy Polonii Piła, a później trafił do ROW-u Rybnik na zasadzie wypożycz(...)
0
Brady Kurtz zaliczył świetny występ podczas drugiej rundy FIM Speedway U-21 World Championship 2017, która odbyła się w Gustrow. Australijczyk, dzięki zdobyciu 18 punktów, awansowa(...)
0
W dzisiejszym drugim finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w niemieckim Gustrow w biegu finałowym triumfował Bartosz Smektała. Polak wyprzedził drugiego na linii mety, R(...)
101
Wczoraj rozegrano finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Kibice zgromadzeni na stadionie w Rybniku byli świadkami bardzo emocjonujących zawodów, w których triumfowała reprez(...)
102
Przed niedzielnym arcyważnym spotkaniem PGE Ekstraligi pomiędzy ROW-em Rybnik a Get Well Toruń gospodarze dokonali kolejnego wzmocnienia. Nowym zawodnikiem klubu ze Śląska został B(...)
103
Polska ma już dwóch pierwszych reprezentantów w finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W Pardubicach odbyła się pierwsza Runda Kwalifikacyjna do młodzieżowego czempionat(...)
1
Euro Finannce Polonia Piła zdecydowanie wygrała pojedynek ze swoją imienniczką z Bydgoszczy. Drużyna z Grodu Staszica pokonała gości różnicą czternastu punktów. Pogoda nie pozwolił(...)
17
Na 7 kwietnia (piątek) zaplanowano 67. Memoriał Alfreda Smoczyka. W stawce doszło do jednej zmiany, Damian Baliński wystartuje w miejsce Australijczyka Brady Kurtza.(...)
102
W najbliższą środę - 8 marca, w jednej z pilskich galerii handlowych, zawodnicy miejscowej drużyny będą obdarowywać płeć piękną okolicznościowymi kwiatami. (...)
100
Brady Kurtz przysięga, że zrobi wszystko by wrócić do najwyższej formy przed nadchodzącym sezonem w Wielkiej Brytanii, po tym jak brał udział w kraksie podczas zawodów w Australii.(...)
6
28 stycznia na australijskiej ziemi, w Kurri Kurri, rozegrano finał Indywidualnych Mistrzostw Australii Juniorów. Na pierwszym stopniu podium stanął Indywidualny Mistrz Świata Juni(...)