KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
BRAZOWY KASK - Wiadomości
4
Opolska eliminacja turnieju o Brązowy Kask odbędzie się w środę 26 kwietnia. Początek zmagań zaplanowano na 16:30.(...)
70
Dominik Kubera z Leszna wygrał rozgrywane w środę na torze w Pile eliminacje do Brązowego Kasku. Drugie miejsce zajął Michał Gruchalski z Częstochowy, zaś trzecie kolejny Leszczyni(...)
100
Ciągłe opady deszczu oraz śniegu zmusiły organizatorów eliminacji do Brązowego Kasku w Opolu do podjęcia decyzji o odwołaniu zawodów. (...)
358
Na torze w Opolu rozegrano dzisiaj finał Brązowego Kasku. W zawodach z kompletem punktów zwyciężył Bartosz Smektała, na drugim miejscu podium stanął Daniel Kaczmarek. O trzecie mie(...)
0
W najbliższą niedzielę na stadionie żużlowym przy ulicy Wschodniej w Opolu rozegrany zostanie finał Brązowego Kasku. Główna Komisja Sportu Żużlowego podała aktualną listę zawodnikó(...)
3
Zwycięstwem Dominika Kossakowskiego zakończył się półfinał Brązowego Kasku w Ostrowie. Zawodnik z Gdańska był bezbłędny i na swoim koncie zapisał komplet 15 punktów. Na drugim miej(...)
15
Daniel Kaczmarek z kompletem punktów wygrał półfinał Brązowego Kasku rozgrywany na torze w Świętochłowicach. Drugie miejsce przypadło dla Sebastiana Niedźwiedzia, zaś trzecie zajął(...)
0
W rozegranym dzisiaj finale Brązowego Kasku w Rawiczu triumfował Maksym Drabik, który w biegu dodatkowym pokonał Kacpra Worynę. Trzecie miejsce również po rozegraniu biegu dodatkow(...)
0
Junior FOGO Unii Leszno - Bartosz Smektała zwyciężył w drugim półfinale brązowego kasu na torze w Poznaniu z kompletem punktów. Na drugim miejscu uplasował się Daniel Kaczmarek z t(...)
0
Pierwszy półfinał Brązowego Kasku zakończył się zwycięstwem Damiana Drożdża, który zapisał na swoim koncie 14 punktów. Drugie miejsce zajął Maksym Drabik, a na najniższym stopniu p(...)
0
Jutro na torach w Opolu oraz w Poznaniu rozegrane zostaną półfinały Brązowego Kasku. Finał tych zawodach odbędzie się 4 lipca w Rawiczu. (...)
0
Dziś w Lublinie odbyły się finał turnieju o Brązowy Kask. Bezkonkurencyjny w nich okazał się Adrian Cyfer, który wygrał wszystkie swoje gonitwy.(...)
0
Dzisiaj na torze w Lublinie odbędzie się finał turnieju o Brązowy Kask, który wyłoni najlepszego juniora do lat 19 w kraju. Na liście startowej doszło do pewnych zmian w stosunku d(...)
0
8 sierpnia w Lublinie odbędzie się turniej finałowy zawodów o Brązowy Kask. Znana jest już pełna obsada tych zawodów.(...)
0
W drugim środowym półfinale Brązowego Kasku w Rybniku triumfował Kacper Woryna. Drugie miejsca zajął Krystian Pieszczek, a trzecie Kamil Wieczorek.(...)
0
W rozgrywanym w środę półfinale Brązowego Kasku w Krośnie triumfował Adrian Cyfer. Na podium znaleźli się również Paweł Przedpełski i Arkadiusz Madej. Zawody zakończono po 3 seriac(...)
0
Krystian Pieszczek wygrał finał Brązowego Kasku rozegrany na torze w Łodzi. Drugie miejsce dla Bartosza Zmarzlika, a trzecie dla Piotra Pawlickiego.(...)
0
Przed nami finał Brązowego Kasku, który zostanie rozegrany na torze w Łodzi w sobotę 17 sierpnia. Zawody zapowiadają się bardzo ciekawie, ale patrząc na listę startową to trzeba st(...)
0
W rozegranym dzisiaj na torze w Ostrowie Półfinale Brązowego Kasku najlepszy okazał się Bartosz Zmarzlik. Gorzowianin zaledwie o punkt wyprzedził swojego kolegę z drużyny - Adriana(...)
0
Na godzinę 18:00 zaplanowano pierwszy wyścig dzisiejszych zawodów półfinałowych Brązowego Kasku, które odbędą się w Ostrowie. Będzie to już trzecia próba rozegrania turnieju. Poprz(...)