KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
BRAZOWY KASK - Wiadomości
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego ustaliła nowy termin zawodów półfinałowych Brązowego Kasku w Ostrowie. Dwie poprzednie próby ich rozegrania zakończyły się niepowodzeniem z powodu w(...)
0
O dużym szczęściu mogą mówić Paweł Przedpełski i Oskar Fajfer. Młodzi zawodnicy byli w dniu dzisiejszym uczestnikami groźnie wyglądającego wypadku, do którego doszło w drugim wyści(...)
0
W dniu dzisiejszym na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wlkp. miał odbyć się Półfinał Brązowego Kasku. Po rozegraniu dwóch biegów zawody zostały jednak przerwane.(...)
0
W Krakowie rozegrano dziś Półfinał Brązowego Kasku. Najszybszy na torze miejscowej Wandy okazał się junior Renualt Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Krystian Pieszczek. Najlepsza ósemka kra(...)
0
Już dziś kolejnych żużlowych emocji dostarczą nam juniorzy. Po wczorajszych czterech zawodach Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski czas na rywalizację indywidualną. W Krakow(...)
0
Na 11 lipca zaplanowano rozegranie przełożonych zawodów półfinałowych Brązowego Kasku. Pierwotnie imprezy w Ostrowie i Krakowie miały odbyć się 25 czerwca, jednak złe warunki pogod(...)
0
Pogoda w obecnym sezonie nie jest dla żużlowców zbyt łaskawa. Zaplanowany na dziś Półfinał Brązowego Kasku, który miał być rozegrany na torze w Krakowie, został odwołany. Taką info(...)
0
Zaplanowany na dzisiaj Półfinał Brązowego Kasku na torze w Ostrowie Wielkopolskim został odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych. (...)
0
Dzisiaj rozegrane został finał Brązowego Kasku. W zawodach zwyciężył zawodnik gospodarzy Krystaian Pieszczek, dla którego jest to największe osiągnięcie w krótkiej karierze. Za swo(...)
0
Zawodnik Lotosu Wybrzeża Gdańsk wykorzystał w pełni atut swojego toru i wygrał finał Brązowego Kasku, gromadząc 14 punktów na koncie. Drugi był Piotr Pawlicki, zaś trzeci Kacper Go(...)
0
Finał Brązowego Kasku, który miał się dzisiaj odbyć w Gdańsku został odwołany z powodu opadów deszczu.(...)
0
Jutro na torze Lotosu Wybrzeża Gdańsk rozegrany zostanie finał Brązowego Kasku. Zawody rozpoczynają się o godz. 16:00, a wstęp na nie będzie możliwy za okazaniem programu w cenie 1(...)
0
Znana jest już oficjalna lista startowa finału Brązowego Kasku, który odbędzie się w przyszłą sobotę (14 lipca) w Gdańsku. Turniej rozpocznie się o godzinie szesnastej.(...)
0
W środę na torach w Ostrowie i Lublinie odbyły się półfinały Brązowego Kasku. Na torze ŻKS Ostrovii z kompletem punktów triumfował junior Polonii Bydgoszcz - Szymon Woźniak. W lube(...)
0
Na środę 20 czerwca zaplanowano Półfinał brązowego kasku na torze w Ostrowie Wielkopolskim. Niżej prezentujemy listę zawodników, którzy wystartują w Ostrowie. (...)
0
W najbliższą środę tj. 20 czerwca na torze w Lublinie zostanie rozegrany półfinał Brązowego Kasku. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 17. Bilety będą kosztować 10zł, a program (...)
0
LW KMŻ Lublin został organizatorem eliminacji Złotego Kasku i półfinału Brązowego Kasku. Taką informację można znaleźć w opublikowanym przez PZM kalendarzu sportu żużlowego na 2012(...)
0
Na torach w Rybniku oraz Ostrowie rozegrane zostaną w czwartek półfinały tegorocznego Brązowego Kasku. Poniżej przedstawiamy listy startowe na oba turnieje.(...)
0
Już w najbliższy czwartek w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się półfinał Brązowego Kasku. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 18:30. Przypomnijmy, iż początkowo te zawody miał(...)