Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Ceny biletów na Grand Prix Europy w Bydgoszczy
 03.01.2013 12:55
W dniu dzisiejszym w Bydgoszczy odbyła się konferencja prasowa poświęcona głównie Grand Prix Europy, które odbędzie się na stadionie Polonii 20 kwietnia.

 

Kwietniowe zawody będą już 19 turniejem w historii, jaki odbędzie się w Bydgoszczy. Będzie to drugi turniej o Grand Prix Europy na torze przy ulicy Sportowej 2.

Na imprezę, podobnie jak w 2010 roku, dostawiona zostanie trybuna mobilna, która pomieści 2673 osób. Zamontowana zostanie naprzeciwko startu. Koszt postawienia trybuny będzie niższy niż w 2010 roku. Montaż trybuny rozpocznie się 13 kwietnia, a jej demontaż już 20 kwietnia, od razu po zakończeniu zawodów GP.

Dwa pierwsze bilety otrzymają Prezydent oraz Wiceprezydent Bydgoszczy Rafał Bruski i Sebastian Chmara, posiadacze złotych biletów.

 

Polonia Bydgoszcz zgłosiła w Polskim Związku Motorowym kandydaturę Krzysztofa Buczkowskiego, jako zawodnika, który ma wystartować z dziką kartą podczas tych zawodów. Rezerwowymi prawdopodobnie będą Mikołaj Curyło oraz Szymon Woźniak.Ceny biletów:

Złoty Bilet - 1000 zł
- miejsce na trybunie głównej
- Złota Karta Super Kibica
- upominki okolicznościowe
- program zawodów
- catering
- parking

Bilet VIP - 600 zł
- miejsce na trybunie głównej
- upominki okolicznościowe

Mobilne trybuny (miejsca numerowane - C,D,E,F) - 195 zł
Sektor A (miejsca numerowane) - 165 zł
Sektor B - 95 zł
Sektor B ulgowy - 60 zł
Program zawodów - 15 złBilet ulgowy na sektor B przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do 16 lat, urodzonych w 1997 roku i później. W sprzedaży jest 300 miejsc.

 

Sprzedaż biletów zostanie uruchomiona w Internecie za pośrednictwem systemu kupbilet.pl już dzisiaj o północy. Wejściówki będzie można nabywać także w kasie klubu od piątku 4 stycznia. Kasa czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 16:00.

Rafał Poliszak (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com