Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W ubiegłym roku rozgrywki żużlowe w naszym kraju ruszyły z opóźnieniem chociażby dlatego aby chociaż w jakiejś części kibice mogli wejść na stadion. W tym sezonie, jak zgodnie mówią Wojciech Stępniewski i Piotr Szymański nie ma planów aby start rozgrywek opóźnić, mimo że wielce prawdopodobne są spot(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CARDIFF - Wiadomości
3
W życiu każdego studenta jest taki moment, że chciałoby mu się wyć do księżyca, bo chociażby wypruł żyły i tak nie zda. (...)
0
Motoryzacyjna firma ubezpieczeniowa Adrian Flux przez najbliższe trzy lata będzie tytularnym sponsorem żużlowej Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff. W tym roku ta brokerska firm(...)
0
Ole Olsen zupełnie nie popisał się w przygotowaniu GP Polski w Warszawie. Patrząc na turniej w Cardiff i zbliżające się zawody w Horsens możemy być pewni, że Duńczyk jest tego świa(...)
0
Przeglądając końcowe wyniki trzeba spoglądać mocno w dół, aby zobaczyć reprezentantów naszego kraju. Na podium znalazł się Niels Kristian Iversen, Chris Holder oraz Peter Kildemand(...)
0
W najbliższą sobotę odbędzie się czwarta rudna cyklu Grand Prix w Cardiff. Poznaliśmy już listę startową na te zawody.(...)
0
Wracamy po dłuższej przerwie do zmagań o tytuł Mistrza Świata. Tym razem oczy kibiców będą skierowane w stronę Cardiff, gdzie w sobotę najlepsi żużlowcy świata będą rywalizować w G(...)
0
Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna runda cyklu Grand Prix. Tym razem najlepsi żużlowcy na świecie będą ścigać się na Millenium Stadium w Cardiff. Dziś przedstawiamy Państ(...)
0
W najbliższą sobotę cykl Grand Prix zawita do Walii, gdzie w miejscowości Cardiff zostanie rozegrane Grand Prix Wielkiej Brytanii.(...)
0
Świeżo upieczony wicemistrz Wielkiej Brytanii - Craig Cook, dostał od BSI dziką kartę na Grand Prix Wielkiej Brytanii, które odbędzie się 4 lipca na torze w Cardiff. (...)
0
W naszej galerii wideo dostępny jest skrót relacji z Grand Prix Wielkiej Brytanii, które rozegrano na stadionie w Cardiff. Zawody zwyciężył Amerykanin, Greg Hancock wyprzedzając za(...)
0
Amerykanin, Greg Hancock zwyciężył dzisiaj w Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff. Popularny Herbie wyprzedził Brytyjczyka Taia Woffindena oraz trzeciego Australijczyka, Darcyego(...)
0
Grand Prix Wielkiej Brytanii w walijskim Cardiff to najważniejsza pozycja w kalendarzach fanów brytyjskiego speedwaya. W tym roku ma ona jednak wymiar szczególny, bowiem będą to ju(...)
0
Chris Holder po nieudanym początku sezonu wraca do optymalnej formy. Kapitalne zawody, jakie popularny Chrispy odjechał na torze w Bydgoszczy - w środowym meczu Polonii z Unibaxem (...)
0
Już dzisiaj o godzinie osiemnastej na torze w Cardiff odbędzie się kolejna runda tegorocznego cyklu Grand Prix. Tym razem najlepsi żużlowcy świata będą ścigali się na torze w Cardi(...)
0
Już jutro o godzinie osiemnastej rozpocznie się kolejna runda tegorocznego cyklu Grand Prix. Tym razem najlepsi żużlowcy świata będą ścigali się na torze w Cardiff. Dzisiaj rozloso(...)
0
Spotkanie na szczycie 1 ligi pomiędzy Renault Zdunek Wybrzeżem i GKM Grudziądz może nie dojść do skutku. Mecz zostanie odwołany jeśli na niedzielę zostanie przełożony turniej Grand(...)
0
Tai Woffinden na najbliższa rundę Grand Prix w Cardiff przyjedzie na.. rowerze. Mistrz Wielkiej Brytanii ma zamiar pokonać trasę łączącą Wolverhampton z Cardiff. A wszystko po to, (...)
0
Tegoroczne zmagania w cyklu Grand Prix dobiegają już końca. W najbliższą sobotę w Toruniu odbędzie się ostatnia w tym sezonie impreza cyklu. Jak przebiegały poszczególne turnieje w(...)
0
Zwycięstwem Chrisa Holdera zakończyło się Grand Prix w Cardiff! Australijczyk tylko w jednym biegu musiał uznać wyższość rywala, kolejne biegi wygrywał. W finale drugie miejsce nie(...)
0
O godzinie 14:00 czasu polskiego odbyło się losowanie numerów startowych do jutrzejszego Grand Prix Wielkiej Brytanii W Cardiff. Przypomnijmy, iż na Millenium Stadium wystąpi dwójk(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com