Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W dniu dzisiejszym doszło do konsultacji na lini GKSŻ a kluby 2.Ligi żużlowej, podczas których wyrażona została zdecydowana chęć rozegrania sezonu 2020, a także ustalona została wstępna data rozpoczęcia rozgrywek drugoligowych. Na 8 sierpnia zaplanowany start 2 Ligi żużlowej w tym roku. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CASH BROKER STAL GORZOW - Wiadomości
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 54:35. Prezentujemy Pańs(...)
0
Odwołane w dniu dzisiejszym spotkanie PGE Ekstraligi pomiędzy Cash Broker Stal Gorzów a MrGarden GKM Grudziądz zostało przełożone na niedzielę na godzinę 19:00.(...)
0
Zaplanowany na dzisiejszy wieczór spotkanie PGE Ekstraligi pomiędzy Cash Broker Stal Gorzów a MrGarden GKM Grudziądz po niemal półtorej godzinnej walki z deszczem i nasiąkniętym wo(...)
200
Dzisiaj o godzinie 20:00 na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie, lider PGE Ekstraligi, Cash Broker Stal Gorzów podejmie ostatnią drużynę ligi MrGarden GKM Grudziądz. Portal Z(...)
101
Wydaje się, że dni MRGARDEN GKM Grudziądz w Ekstralidze są już policzone. Jutrzejszy pojedynek najprawdopodobniej będzie kolejnym, który pozbawi marzeń. Prawdopodobnie, bowiem żuże(...)
156
Najniższy stopień podium oraz brązowy medal zeszłorocznej edycji Speedway Euro Championship wpisał Krzysztofa Kasprzaka do historii - ?Kasper? jako pierwszy Polak został medalistą (...)
100
W niedzielne popołudnie odbyła się pierwsza z rund rewanżowych, w której Drużynowy Mistrz Polski podjął Wicemistrza. Rywalizacja ta zakończył się znaczną wygraną gospodarzy 55:35.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 8 kolejki Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wyni(...)
0
Get Well Toruń jedzie do Stali Gorzów po pierwsze, powetować porażkę na własnym torze z pierwszego spotkania a po drugie aby zrewanżować się za przegrany finał Drużynowych Mistrzos(...)
102
W najbliższą niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się rewanżowe spotkanie między Cash Broker Stalą Gorzów a Get Well Toruń. Pierwszy mecz obu ekip pełen był emocji (...)
216
W niedzielę (4 czerwca) na torze w Rybniku w ramach siódmej kolejki PGE Ekstralig miało dojść do pojedynku pomiędzy ROWem Rybnik i Fogo Unią Leszno. Nie doszło również spotkanie po(...)
1
Emocje po Derbach Ziemi Lubuskiej powoli opadają, jednak niektórzy żużlowcy na pewno jeszcze wspominają swoje lepsze bądź gorsze występy w tym spotkaniu. Jednym z zawodników, którz(...)
0
W Derbach Ziemi Lubuskiej rozegranych w niedzielę w padł sprawiedliwy remis. Jednym z mocnych punktów Kantor.pl Falubaz Zielonej Góry był Jarosław Hampel, który w 4 startach zdoby(...)
5
Niedzielny wieczór upłynął lubuskim kibicom pod znakiem walki o prym w województwie. Na stadionie tłumnie zebrana publiczność zobaczyła emocjonujący do ostatniego biegu mecz, który(...)
32
W niedzielny wieczór odbyły 91 Derby Ziemi Lubuskiej zakończone remisem i podziałem punktów. Oto kilka komentarzy z pomeczowej konferencji prasowej. (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 45:45. P(...)
0
Nie można już mówić, że jesteśmy na początku sezonu. Teraz zawodnicy zbliżają się do półmetka rudny zasadniczej. Już teraz krystalizuje się kto będzie walczyć o play off a kto o ut(...)
99
Przemysław Pawlickim w piątkowym ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski wywalczył dwanaście punktów, co dało mu trzecie miejsce na torze w Gnieźnie.(...)
25
Już w niedzielę na gorzowskim torze odbędą się 91 Derby Ziemi Lubuskiej. Przed tym spotkaniem forma gości jest dużym znakiem zapytania, ponieważ drużyna to rozegrała tylko dwa mecz(...)
117
Już w najbliższą niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się pierwsza odsłoną lubuskiego, żużlowego święta. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com