Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przez ostatnich kilka dni sympatycy żużla zastanawiali się, do którego z klubów zostanie wypożyczony Jarosław Hampel. Dziś wiemy, że w sezonie 2020 zawodnik przywdzieje żółto-biało-niebieskie barwy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CASH BROKER STAL GORZOW - Wiadomości
104
W 11 rundzie szwedzkiej Elitserien, Elit Vetlanda nie miała większych problemów z pokonaniem aktualnego Mistrza Szwecji, Rospiggarne Hallstavik 61:28. Zwycięstwo gospodarzy przyćm(...)
23
W niedzielnym meczu w Gorzowie dużą rolę odegrał młodzieżowiec Betard Sparty Wrocław, który zdobył 8 punktów (3,3,1,1) co pozwoliło wygrać jego drużynie bardzo trudny mecz i pozost(...)
69
Wczoraj na gorzowskim odbył się mecz między liderem tabeli a ciągle aktualnym Drużynowym Mistrzem Polski, który zakończył się wygraną gości 41:49. Na pomeczowej konferencji prasowe(...)
109
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 11 kolejki Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu (...)
0
Już jutro na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się mecz 11. Kolejki PGE Ekstaligi, który już dziś zapowiada emocje do ostatniego biegu. Do ciągle aktualnego Drużynowego Mistr(...)
116
Para Cash Broker Stal Gorzów zdobyła dzisiaj w Ostrowie tytuł Mistrzostw Polski Par Klubowych. Gorzowianie z dużą przewagą wygrali z drugimi na podium zawodnikami Ekantor.pl Faluba(...)
260
Wczoraj na Motoarenie rozegrana została kolejna runda zmagań o tytuł Drużynowego Mistrza Polski Juniorów, w którym to wygrali z dużą przewagą gospodarze, na drugim stopniu podium u(...)
297
Na to spotkanie czekali zawodnicy jak i kibice obu drużyn. Kapryśna aura jaka towarzyszyła inauguracji sezonu 2017 nie pozwoliła rozegrać spotkania w pierwszym terminie.(...)
114
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 2 kolejki MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 49:41. Prezentujemy Pańs(...)
105
W rozegranych wczoraj zawodach drugiej rundy półfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Rzeszowie triumfowali juniorzy Get Well Toruń. Liderem w drużynie z Torunia był I(...)
144
Dziś w czasie IMP zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek, pieniądze w niej zebrane zostanie przekazane na odbudowę gorzowskiej katedry. (...)
692
O godzinie 19:00 na stadionie im.Edwarda Jancarza w Gorzowie rozpocznie się rywalizacja, która wyłoni najlepszego żużlowca Polski w 2017 roku. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystki(...)
71
22 czerwca Główna Komisja Sporu Żużlowego wydała komunikat, w którym podana został informacja o wypożyczeniu przez Cash Broker Stal Gorzów młodego, zdolnego juniora Kamila Nowacki(...)
49
W niedzielę zostały rozegrane spotkania X kolejki PGE Ekstraligi. Do bardzo ciekawego spotkania doszło w Rybniku, gdzie miejscowy ROW pokonał Cash Broker Stali Gorzów 50:40. Dla go(...)
0
Tegoroczny sezon jest niezwykle udany dla Przemysława Pawlickiego. Starszy z braci Pawlickich prezentuje wysoką dyspozycję na wszystkich żużlowych arenach, na których wystartuje. Ś(...)
140
W rozegranym dzisiaj spotkaniu X kolejki PGE Ekstraligi ROW Rybnik pokonał na własnym torze Cash Broker Stal Gorzów 50:40. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził bezbłędny Grigorij Ł(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 10 kolejki ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik t(...)
108
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 7 kolejki Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 46:4(...)
102
W niedzielę Cash Broker Stal Gorzów rozgromiła kolejnego rywala tym razem była nim drużyna z Grudziądza, która zmaga się w tym roku z ogromnymi problemami, pamiętać należy że wygra(...)
110
W niedzielne popołudnie odbył się przełożony z piątku mecz między Cash Broker Stalą Gorzów a MrGarden GKM Grudziądz. Było to pierwsze spotkanie obu ekip w tym roku ponieważ pierwsz(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com