Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj po przez media społecznościowe otrzymaliśmy dużą porcję informacji dotyczących tegorocznych rozgrywek o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CHARLES WRIGHT - Wiadomości
0
Belle Vue Aces zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Leicester Lions w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Belle Vue Aces pokonał(a) na wyjeździe Peterborough Panthers w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w meczu inaugurującym sezon w angielskiej Premiership 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
375
Podczas wczorajszego meczu finałowego SGB Premiership Charles Wright, zawodnik Belle Vue Aces, dwukrotnie zapoznał się z twardością toru w Manchesterze i w konsekwencji doznał uraz(...)
0
Wolverhampton Wolves pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Belle Vue Aces pokonał(a) na własnym torze Kings Lynn Stars w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Belle Vue Aces pokonał(a) na wyjeździe Peterborough Phanters w stosunku 36:54. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
224
Steve Worrall oraz Charles Wright reprezentować będą barwy Belle Vue Aces w sezonie 2021.(...)
342
W poniedziałek na National Speedway Stadium w Manchesterze odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii. Zawody zakończyły się sensacyjnym zwycięstwem Charlesa Wrigh(...)
288
Na Wyspach oficjalnie zainaugurowano żużlowy sezon. (...)
46
Właściciel Somerset Rebels, Garry May, potwierdził, że Charles Wright w przyszłym sezonie może powrócić do składu Rebeliantów. (...)
0
W środowym spotkaniu Elite League Poole Pirates podejmowało na swoim torze Leicester Lions. W spotkaniu lepsi byli Piraci, którzy zwyciężyli 52:38.(...)
0
Drużyna Belle Vue Aces pewnie pokonała na torze w Manchesterze ekipię Brimingham Brummies 56:39.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com