Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DANIA - Wiadomości
115
Szkoleniowiec Reprezentacji Danii, Hans Nielsen przedstawił skład z jakiego będzie korzystał w przyszłym roku. Dużym zaskoczeniem jest zapewne brak w szerokiej kadrze Nielsa Kryst(...)
4
Popularny "Ginger" związał się umową z Grindsted Speedway Klub. (...)
5
Krótko po Nowym Roku żużlowa Reprezentacja Danii udała się na obóz przygotowawczy na jedną z Wysp Kanaryjskich - Fuerteventura. Ma to być jeden z wielu wspólnych okresów przygotowa(...)
17
W piękny piątkowy wieczór rozegrano pierwszy historyczny turniej Mistrzostwa Świata Par w nowej formule. Innowacja naprawdę dodała uroku rywalizacji co widać było po tym co działo (...)
113
W rozegranym dzisiaj towarzyskim spotkaniu pomiędzy Reprezentacją Polski a Reprezentacją Danii na częstochowskiej SGP Arena lepszą okazała się ekipa gospodarzy. Polacy zdeklasowali(...)
205
Czas na drugi w tym sezonie mecz w wykonaniu Żużlowej Reprezentacji Polski. W niedzielę, 13 maja o godz. 15:00, na SGP Arena w Częstochowie, podopieczni Marka Cieślaka podejmować b(...)
0
Już w najbliższą niedzielę (13.05), w Częstochowie dojdzie do żużlowego pojedynku reprezentacji Polski oraz Danii. Tradycyjnie przed meczem, odbędzie się ceremonia wprowadzenia kol(...)
192
13 maja na stadionie Włókniarza w Częstochowie dojdzie do towarzyskiego pojedynku pomiędzy Polską a Danią. Jednym z asów w talii menedżera Hansa Nielsena powinien być Leon Madsen, (...)
0
Już w niedzielę 13 maja o godz. 15:00, na SGP Arena w Częstochowie dojdzie do żużlowego pojedynku reprezentacji Polski oraz Danii. Trenerzy obu drużyn – Marek Cieślak i Hans Nielse(...)
66
W piątkowe popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały odbędzie się czwórmecz z udziałem zawodników Stainer Unii Kolejarza Rawicz oraz reprezentacji Danii oraz Szwecji. Początek sp(...)
102
W rozegranym dzisiaj drugim półfinale Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów na torze w Abensbergu triumfowała reprezentacja Danii. Drugie miejsce przypadło gospodarzom - Niemcom, (...)
251
We wtorek na torze Vastervik odbył się 2. półfinał Drużynowego Pucharu Świata. W wyrównanej rywalizacji bezpośredni awans do finału wywalczyła reprezentacja Szwecji (37), która jes(...)
377
We wtorek, 4 lipca, odbędzie się drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata w Vastervik, w którym wystąpią reprezentacje Szwecji, Danii, Łotwy i Rosji. Relacja na żywo od 19:00 na n(...)
0
Menadżer reprezentacji Danii, Hans Nielsen powołał szeroką kadrę na Drużynowy Puchar Świata. W grupie dziesięciu żużlowców brakuje nazwiska trzykrotnego mistrza świata - Nickiego P(...)
102
W dniu wczorajszym na torze w Grindsted rozegrano dwie kwalifikacje do Indywidualnych Mistrzost Danii. W pierwszych zawodach triumfował Anders Thomsen przed Jonas B. Andersen i Ren(...)
125
Młodzieżowa reprezentacja Danii odniosła pewne zwycięstwo w międzynarodowym trójmeczu juniorów rozgrywanym na czeskiej Markecie. Podopieczni Hansa Nielsena pokonali drugich, Szwedó(...)
105
Piotr Protasiewicz zdecydował o kolejnym aspekcie swojej klubowej przyszłości w 2017 roku. Zostanie zawodnikiem duńskiej drużyny Esbjerg Motorsport.(...)
107
Trwają przygotowania do sezonu 2017. Swoje składy kompletują nie tylko kluby, ale także drużyny narodowe. Hans Nielsen przedstawił właśnie kadry Danii w różnych grupach wiekowych.(...)
100
Zawodnik z Kraju Hamleta wybrał klub, który zasili swoją obecnością w roku 2017.(...)
113
Polak nadal będzie reprezentował Holsted Tigers.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com