Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
King Lynn Stars
vs
Oxford Spires
Wczoraj o 20:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DARCY WARD - Wiadomości
30
Jake Allen został triumfatorem zorganizowanych w North Brisbane zawodów Darcy Ward Invitational 2020. Jako drugi sklasyfikowany został Josh Grajczonek, zaś trzeci Ryan Douglas.(...)
209
Sobotnie zawody Darcy Ward Invitational 2020 w North Brisbane po tym jak odwołano IM Australii wydają się być największym wydarzeniem żużlowym tego lata w Australii.(...)
661
Lizzie Turner oraz Darcy Ward związali się dzisiaj węzłem małżeńskim. (...)
103
Sezon w wykonaniu Get Well Toruń jest najgorszy od 2006 roku. Wtedy „Anioły” też walczyły o utrzymanie w Ekstralidze. Torunianie przegrali cztery mecze na swoim torze i wygrali zal(...)
1
Monster Energy Speedway Team po raz czwarty w historii miał okazję pojechać w cyklu Speedway Best Pairs ale po raz kolejny nie udało się tej parze wygrać zawodów. A wydawałoby się,(...)
1
Niestety nie udało się rozegrać do końca dzisiejszego turnieju Darcy Ward Invitational, który odbywał się na torze w Poole. Padający deszcz pozwolił na rozegranie jedynie ośmiu bie(...)
1
21 marca na Motoarenie odbył się trening zawodników Get Well Toruń. Na torze nie zabrakło zawodnika Monster Energy Speedway Teamu - Chrisa Holdera. Po zakończonych testach, każdy c(...)
0
Maciej Janowski po tym jak we Włoszech podczas treningów na motorze motocrossowym doznał złamania obojczyka, automatycznie wykluczył się z udziału w turnieju Darcy Ward Invitationa(...)
0
24 marca w Poole rozegrany zostanie turniej charytatywny. Podczas zawodów zbierane będą pieniądze na leczenie kontuzjowanego Darcy'ego Warda. Udział w imprezie potwierdzili bracia (...)
105
24 marca w Poole rozegrany zostanie turniej charytatywny. Podczas zawodów zbierane będą pieniądze na leczenie kontuzjowanego Darcy'ego Warda. Udział w imprezie potwierdził Emil Saj(...)
294
Dla Chrisa Holdera Darcy Ward jest jak brat, widać to było po ich jeździe na torze a także w parkingu. Po tragedii jaka dotknęła Darcy Warda, jego starszy kolega jest dla niego wie(...)
133
Chris Holder triumfował w turnieju charytatywnym, z którego cały zysk w całości przeznaczony zostanie dla Darcego Warda. Drugie miejsce na torze w Brisbane zajął Rohan Tungate, zaś(...)
101
Żużel sam w sobie jest z pewnością sportem wyjątkowym. Emocje, ryk motocykli, zapach, prędkość to jest wszystko to co sprawia, że tyle ludzi przychodzi oglądać żużel. W tym wszystk(...)
0
Jak już wcześniej informowaliśmy, Fundacja DW#43 przeprowadza zbiórki pieniędzy na rzecz kontuzjowanych żużlowców. Organizowane są licytacje na Allegro gdzie kibice mogą kupować ga(...)
111
Fundacja DW43 przedstawiła plany dotyczące pomocy poszkodowanym żużlowcom. Darcy Ward, Kamil Cieślar czy Witalij Biełousow to tylko niektóre z nazwisk, do których trafi wsparcie. (...)
101
Jonas Davidsson triumfował w szwedzkiej Motali w turnieju Ride for Darcy. Drugie miejsce w biegu finałowym zajął Jacob Thorrsell, zaś trzecie Mikkel B Jensen.Bardzo dobre zawody za(...)
43
W poniedziałek o godzinie 20:00 na toruńskim Starym Rynku Darcy Ward spotkał się z kibicami. ?Kangur? odpowiadał na pytania fanów a następnie pozował z nimi do wspólnych zdjęć. Na (...)
114
Greg Hancock podczas meczu Get Well Toruń ? Stal Gorzów wykręcił czysty komplet punktów. Amerykanin imponował swoimi wyjściami spod taśmy a także szybkością na trasie. Jego postawa(...)
159
Pierwotnie jak informowaliśmy Australijczyk miał się pojawić na mecz Get Well Toruń - Stal Gorzów. Później, Darcy Ward powiedział, że nie jest w stanie pojawić się na Motoarenie. W(...)
112
Darcy Ward jednak nie pojawi się na meczu Gett Well Toruń- Stal Gorzów, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę czyli 7 sierpnia w Toruniu. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com