Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski zwyciężyła w Manchesterze FIM Speedway of Nations 2. Polska cały czas utrzymuje status hegemona w rozgrywkach drużynowych juniorów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DARCY WARD - Wiadomości
10
Obok Jasona Doyle'a, Chrisa Holdera i Troya Batchelora w sobotnim Grand Prix w Melbourne wystartuje czwarty z przedstawicieli gospodarzy - Sam Masters, który otrzymał od organizato(...)
11
W środę na torze Poole Pirate rozegrano charytatywne zawody dla Darcyego Warda. W meczu, którego wynik był sprawą drugorzędną zwyciężyła ekipa Macieja Janowskiego 49:40. Z bardzo d(...)
15
Przedstawiciele tylko dwóch nacji wygrywali turnieje Grand Prix rozgrywane na najpiękniejszym żużlowym obiekcie globu: Polacy i Szwedzi. Bilans minimalnie lepszy mają biało-czerwon(...)
41
Żużlowy sezon prawie zakończony, zostały już tylko mecze barażowe, więc nadchodzi czas podsumowań. Dzisiaj przedstawimy siódemkę najlepszych zawodników PGE Ekstraligi w sezonie 201(...)
33
10 lat temu
Gdyby nie to, że jakiś czas temu (prawie) na dobre porzuciłem mocniejsze alkohole, byłbym się, niczym trener Cieślak wziął i napił. A wszystko za sprawą tego, co dzieje się w tym s(...)
21
Ojciec Darcy'ego Ward'a od fatalnego wypadku swojego syna przebywa w Europie. George Ward jest pod wrażeniem pomocy dla Australijskiego żużlowca jaka płynie od ludzi z całego świat(...)
20
Już prawie miesiąc temu Darcy Ward został przetransportowany z zielonogórskiego szpitala do jednej ze specjalistycznych klinik w Anglii. Neil Middleditch, jego wieloletni przyjacie(...)
9
W przyszłym tygodniu Darcy Ward zostanie poddany kolejnym badaniom medycznym. Taką informację przekazał menedżer Poole Pirates, Neil Middleditch(...)
5
Po tragicznym wypadku Darcy'ego Ward'a na nowo rozgorzała dyskusja na temat ubezpieczeń żużlowców. W przyszłym sezonie władze polskiego żużla spróbują wprowadzić wyższe obowiązkowe(...)
31
Darcy Ward, który po fatalnym wypadku w Zielonej Górze przebywa w Angielskiej klinice wciąż nie uzyskał od lekarzy konkretnej diagnozy co do jego stanu zdrowia.(...)
42
10 lat temu
O tym, że sport rządzi się swoimi prawami nie trzeba nikogo przekonywać. Bywa wspaniały, piękny, ekscytujący, synonimów znaleźć można co niemiara. Niestety, w tej konkretnej sytuac(...)
31
Szef Poole Pirates Matt Ford poinformował, że nastąpiła nieznaczna poprawa stanu zdrowia Darcy'ego Warda ? rusza on rękami.(...)
0
Dziś około godziny 12:30 spod zielonogórskiego lotniska w Babimoście specjalistyczny samolot medyczny z Darcym Wardem na pokładzie odleciał do kliniki w Anglii. (...)
0
Zgodnie z poniedziałkowymi obietnicami, w siedzibie klubu Spar Falubazu Zielona Góra odbyła się kolejna konferencja prasowa na temat sytuacji zdrowotnej Darcy'ego Warda. Jak donosi(...)
0
Jak podaje profil facebookowy Darcyego Warda oraz Chrisa Holdera, Forkrent Racing Team, Darcy zostanie przetransportowany do kliniki w Austrii specjalizującej sie w tego typu uraza(...)
0
Dzisiejszego dnia o godzinie 13:00 Spar Falubaz Zielona Góra zorganizował spontaniczną konferencję prasową, dotyczącą wypadku Darcy'ego Warda. Sytuację komentuje Robert Zapotoczny,(...)
0
W związku z wczorajszym wypadkiem Darcy'ego Warda podczas meczu Spar Falubazu Zielona Góra z MRGARDEN GKM-em Grudziądz, mecz Elite League pomiędzy "Piratami" z Poole a "Drozdami" z(...)
1
W 15. biegu dzisiejszego meczu pomiędzy Spar Falubaz Zielona Góra z GKM-em Grudziądz Darcy Ward zaliczył upadek kończąc swój ostatni występ w polskiej Ekstralidze sezonu 2015. Wypa(...)
0
W ostatnim biegu spotkania pomiędzy par Falubaz Zielona Góra z MRGARDEN GKM Grudziądz doszło do bardzo groźnie wyglądającego upadku. Darcy Ward zahaczył o tylne koło Artioma Laguty(...)
0
Podczas 13. kolejki szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla przegrała u siebie z Piraterną Motala. Obie drużyny walczą o uczestnictwo w fazie play-off, która rozpocznie się 1 wrześ(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com