Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski zwyciężyła w Manchesterze FIM Speedway of Nations 2. Polska cały czas utrzymuje status hegemona w rozgrywkach drużynowych juniorów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DARCY WARD - Wiadomości
0
Darcy Ward to w obecnej edycji Drużynowego Pucharu Świata niekwestionowany lider Australijczyków. W obliczu kontuzji Chrisa Holdera to właśnie na 21-latku spoczywa ciężar wyniku re(...)
0
Kilkaset tysięcy złotych - to kwota, jaką mógłby zainkasować Unibax Toruń, gdyby w życie wszedł projekt ubezpieczeń, który zimą tego roku został odrzucony przez samych zawodników. (...)
0
Australia uzupełniła stawkę finalistów tegorocznej edycji Drużynowego Pucharu Świata. W sobotnich zawodach w Pradze "Kangury" zmierzą się z reprezentacjami Czech, Danii i Polski. A(...)
0
Australijczyk Darcy Ward zalicza właśnie najlepszy sezon w swojej dotychczasowej karierze. Dostrzega to m.in. menadżer Poole Pirates - drużyny, której barwy Darky reprezentuje w ro(...)
0
Zaplanowane na dzisiejszy wieczór zawody półfinałowe Drużynowego Pucharu Świata w Częstochowie rozpoczną zmagania żużlowców o miano najlepszego teamu globu. Co roku jednym z żelazn(...)
0
Wysoka porażka Unibaxu Toruń w Częstochowie i kolejny słaby występ braci Pulczyńskich dał wiele do myślenia menadżerowi "Aniołów" - Sławomirowi Kryjomowi. W rozmowie z lokalnym dzi(...)
0
Kontuzja Chrisa Holdera zszokowała cały żużlowy świat. Najbardziej zmartwieni są oczywiście kibice klubów, których barw bronił popularny Chrispy: Unibaxu Toruń, Poole Pirates czy s(...)
0
Przed nami wielkie międzynarodowe wydarzenie, przepełnione żużlem najwyższej klasy. (...)
0
Darcy Ward powrócił w wielkim stylu! Australijczyk z 19 punktami na koncie zwyciężył w zakończonych przed chwilą zawodach o Grand Prix Danii w Kopenhadze.(...)
0
Derby Pomorza już w najbliższą niedzielę. Z tej okazji Unibax Toruń przygotował dla kibiców wiele atrakcji. Na MotoArenie zapowiada się prawdziwe żużlowe święto.(...)
0
Darcy Ward wraca na żużlowe tory! Po ponad półtoramiesięcznej przerwie (spowodowanej kontuzją lewej łopatki), Darky w minionym tygodniu odbył treningi na motocyklu.(...)
0
Unibax Toruń to w ostatnim czasie prawdziwy żużlowy szpital. Po przewlekłej kontuzji, jakiej na początku maja nabawił się Darcy Ward, wydawało się, iż toruńskiego klubu nic gorszeg(...)
0
Kibice Unibaxu Toruń mogą odetchnąć z ulgą. Wszystko wskazuje na to, iż już wkrótce na torze ponownie zobaczymy Darcy'ego Warda. Plaga kontuzji, jaka ostatnio dotknęła klub z Grodu(...)
0
Pech nie opuszcza w tym sezonie toruńskiej drużyny. Docierają do nas informacje, że w najbliższych meczach w barwach Unibaxu możemy nie zobaczyć Kamila Brzozowskiego.(...)
0
Najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu Darcy Ward powróci na żużlowe tory. Australijczyk kończy właśnie rehabilitację po kontuzji jakiej nabawił się na początku maja.(...)
0
Darcy Ward, który podczas Grand Prix Szwecji w Goeteborgu doznał kontuzji złamania łopatki, już niedługo powinien pojawić się na żużlowym torze. Jednak - póki co - Sławomir Kryjom (...)
0
Darcy Ward długo jeszcze nie pojawi się na żużlowym torze. Kontuzja złamania lewej łopatki, jakiej Australijczyk nabawił się podczas zawodów Grand Prix Szwecji, jest bardzo trudna (...)
0
Wiele wskazuje na to, iż Darcy Ward, który podczas zawodów cyklu Grand Prix (4 maja w szwedzkim Goeteborgu) doznał poważnej kontuzji złamania lewej łopatki, powróci na tor szybciej(...)
0
Unibax Toruń znakomicie rozpoczął sezon 2013. Pięć meczów - pięć zwycięstw - taki bilans ekipy prowadzonej przez Sławomira Kryjoma musi robić wrażenie na rywalach. Jedynym probleme(...)
0
Uraz Darcy'ego Warda, którego Australijczyk nabawił sie podczas sobotnich zawodów Grand Prix Szwecji na torze w Goeteborgu, okazał się poważny. Popularny "Darky" doznał złamania le(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com