Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po 3 latach przerwy na tor postanowił wrócić były zawodnik m.in. Ostrovii Ostrów Wielkopolski czy Wilki Krosno - Nicklas Porsing. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DMSJ - Wiadomości
87
Złoto Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów po raz ósmy z rzędu zawisł na szyjach Reprezentantów Polski.(...)
101
Bydgoszcz będzie gospodarzem tegorocznego finału Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów(...)
179
27 sierpnia na Stadionie im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bydgoszczy odbędzie się finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Trofeum bronić będzie najbardziej utytułowana rep(...)
292
Po mimo ciężkich warunków torowych w duńskim Outrup Polscy juniorzy po raz siódmy z rzędu sięgnęli po złoto Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Srebrny medal zawisł na szyjac(...)
1
Polscy młodzieżowcy na torze w Manchesterze wywalczyli złoty medal Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów, drugie miejsce zajęli reprezentanci Wielkiej Brytanii, natomiast brąz prz(...)
411
W piątek odbędą się dwie niezwykle ciekawe imprezy. Na torze w Gdańsku odbędą się Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Z kolei w Manchesterze nasza reprezentacja będ(...)
37
Pewnym zwycięstwem reprezentacji Polski zakończył się drugi półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów, który został rozegrany w sobotę na torze w Daugavpils!(...)
29
Reprezentacja Danii wygrała półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów na torze w Vetlandzie. Dzięki zwycięstwu Duńczycy wywalczyli awans do finału, który odbędzie się 12 lipc(...)
0
Polscy juniorzy triumfowali w duńskim Outrup w Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów. Jest to piąty pod rząd tytuł w tych zawodach dla młodych reprezentantów Polski. Srebro wyw(...)
336
O godzinie w łotewskim Daugavpils rozpocznie się 3 finał Tauron SEC, zaś godzinę później w duńskim Outrup cztery zespoły juniorskie staną przed walką o tytuł najlepszej drużyny u-2(...)
101
Wczoraj rozegrano finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Kibice zgromadzeni na stadionie w Rybniku byli świadkami bardzo emocjonujących zawodów, w których triumfowała reprez(...)
177
Młodzieżowa Reprezentacja Polski zdobyła złoto Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów rozgrywanych dzisiaj na torze stadionu w Rybniku. Srebro przypadło juniorom z Australii, za(...)
249
Dzisiaj na torze w Rybniku o godzinie 18:00 rozpocznie się walka o tytuł najlepszej młodzieżowej reprezentacji świata. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia relacji na żywo z t(...)
27
Organizatorzy dzisiejszego finału Drużynowych Mistrzostw Świata Junioró w Rybniku zdecydowali się odwołać planowany na godziny południowe trening, po to aby nie naruszać nawierzchn(...)
152
2 września w Rybniku odbędzie się trzynasty w historii finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Zawodnicy Żużlowej Reprezentacji Polski są niekwestionowanymi faworytami do zwy(...)
0
Juniorzy Australii wygrali rozgrywany w niemieckim Pocking, półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Tym samym Australijczycy awansowali do finału, który 2 września odbędzi(...)
219
Reprezentacja Polski w składzie : Bartosz Zmarzlik, Paweł Przedpełski, Krystian Pieszczek, Bartosz Smektała oraz obroniła przed chwilą tytuł Drużynowego Mistrza Świata Juniorów, kt(...)
111
7 lat temu
20 sierpnia na torze w Norrkoping zostanie rozegrany finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach wystąpią reprezentanci Australii, Danii, Szwecji oraz Polski. Przypomn(...)
113
20 sierpnia na torze w Norrkoping odbędzie się finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Poznaliśmy skład Reprezentacji Polski na sierpniowe zawody.(...)
5
W sobotni wieczór na torze w Holsted rozegrano drugi półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach zwycięstwo odnieśli gospodarze. Awans do finału, który rozegranie z(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com