DREW KEMP - Wiadomości
0
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź do następnego sezonu przystąpi w zupełnie odmienionym składzie w składzie z poprzedniego sezonu zostali tylko Tomasz Gapiński oraz juniorzy.(...)
4
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig British Final U21 rozgrywane na torze w Birmingham. Zwycięzcą turnieju został Leon Flint. Za nim uplasowali się Dan Thompson oraz Conno(...)
102
W najbliższą środę 31 Sierpnia, znany będzie indywidualny młodzieżowy mistrz Wielkiej Brytanii do lat 21 na żużlu, bowiem tego dnia odbędzie się finał w Birmingham. Poniżej prezent(...)
103
Ipswich Witches pokonał(a) na wyjeździe Wolverhampton Wolves w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
87
Złoto Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów po raz ósmy z rzędu zawisł na szyjach Reprezentantów Polski.(...)
510
W środę oba zespoły przedstawiły awizowane składy na sobotnie starcie miejscowego ROW-u Rybnik ze Zdunek Wybrzeże Gdańsk. W szeregach gości, będzie można po raz pierwszy zobaczyć w(...)
104
Drew Kemp przyszedł do Gdańsk z dobrze nakreślonym planem. Chce w klubie dalej się sportowo rozwijać a przy okazji przywrócić dobre imię Brytyjczyków w polskiej lidze.(...)
290
We wczorajszym turnieju na torze w Scunthorpe, Drew Kemp wywalczył tytuł Mistrza Anglii w kategorii do 19 lat. Brytyjczyk był tego dnia niepokonany.(...)