Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
EMIL SAJFUTDINOW - Wiadomości
0
W minioną niedziele odbył się mecz 12 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Betard Spartą Wrocław oraz For Nature Solutions KS Apatorm Toruń, górą okazali się gospodarze wygrywając 57:33.(...)
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Sheffield Tigers w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
We czwartkowy wieczór na Wyspach Brytyjskich rozegrano trzy spotkania angielskiej Premiership.(...)
0
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zwycięzcą Mistrzostw Piotra Protasiewicza został Jarosław Hampel. Tuż za nim uplasowali się Emil Sajfutdinow oraz Bartosz Zmarzlik z taką samą ilością punktów.(...)
140
Po 12 latach do startów w Premiership, wraca Emil Sajfutdinow. Był dwukrotny indywidulany mistrz świata juniorów w sezonie 2023, będzie startował dla Ipswich Witches.(...)
433
Siedem lat minęło od ostatniego startu Emila Sajfutdinowa w plastronie toruńskiego Apatora. Dzisiaj klub poinformował, że trzykrotny brązowy medalista Indywidualnych Mistrzostw Świ(...)
290
Artem Łaguta jest pierwszym Rosjaninem, który zdobył złoto Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Ciekawe jest to, że Łaguta zdobywa pierwszy medal mistrzostw świata i jest to (...)
102
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Danish FIM Speedway Grand Prix - Vojens. Zwycięzcą turnieju został Artem Łaguta. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Z(...)
136
Od jakiegoś czasu wiele spekuluje się na temat przynależności klubowej Emila Sajfutdinowa. Do sytuacji odniósł się menadżer Fogo Unii Leszno, Piotr Baron.(...)
5
Bartosz Zmarzlik triumfował w na torze w Malilla. Dugi był Artem Łaguta, zaś trzeci Fredrik Lindgren. Czwarty w biegu finałowym był Jason Doyle, który na starcie wjechał w taśmę i(...)
107
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen Lublin FIM Speedway Grand Prix Polski - Lublin. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
168
Jeśli ktoś wczoraj, po niezwykle zaciętej walce pomiędzy Bartoszem Zmarzlikiem a Maciejem Janowskim pomyślał, że długo będzie trzeba czekać na tak zacięty bieg finałowy, to dzisiaj(...)
107
Wieczór polskiego speedwaya tak nazwać można byłoby 3 rundę Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski rozegraną na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Przy aplauzie kilku tysię(...)
735
Emil Sajfutdinow w sezonie 2021 będzie reprezentował barwy Fogo Unii Leszno, Rosjanin w drużynie z Wielkopolski stratuje od 2015 roku. (...)
220
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Visit Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig ENEA Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland - Gorzów Wlkp. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu w wyścigu fina(...)