Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przez ostatnich kilka dni sympatycy żużla zastanawiali się, do którego z klubów zostanie wypożyczony Jarosław Hampel. Dziś wiemy, że w sezonie 2020 zawodnik przywdzieje żółto-biało-niebieskie barwy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EMIL SAJFUTDINOW - Wiadomości
1
Piotr Pawlicki w poniedziałkowy wieczór doszedł do porozumienia z Fogo Unią Leszno i w tegorocznych zmaganiach ligowych będzie walczył o punkty z Bykiem na plastronie.(...)
27
Emil Sajfutdinow nie podjął jeszcze decyzji czy wystartuje w tegorocznych zmaganiach PGE Ekstraligi. Ewentualna rezygnacja Rosjanina z pewnością utrudniłaby leszczyńskiej Unii walk(...)
7
Leon Madsen z kompletem punktów zakończył ostatnią rundę cyklu Grand Prix na toruńskiej MotoArenie. Na drugiej pozycji w biegu finałowym przyjechał Emil Sajfutdinow, zaś trzeci lin(...)
2
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig AdrianFlux British FIM Speedway Grand Prix - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostal(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie podejmowała przed własną publicznościom zespół forBET Włókniarza Częstochowa. Leszczynianie odnieśli pewne zwycięstwo i tym samym po raz tr(...)
98
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Danish FIM Speedway Grand Prix sponsored by ECCO - Vojens. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finało(...)
388
Za nami sesja kwalifikacyjna, która w tym roku poprzedza zasadniczy turniej Grand Prix.(...)
40
Fogo Unia Leszno zdeklasowała w piątkowy wieczór drużynę Get Well Toruń, pokonując zespół prowadzony przez Adama Krużyńskiego w stosunku 64:26. Leszczynianie będą bronić wywalczone(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie pokonała w wyjazdowym spotkaniu forBet Włókniarz Częstochowa w stosunku 31:59. Tak duże rozmiary zwycięstwa były zaskoczeniem dla niejedneg(...)
0
Zwycięstwem Emila Sajfutdinowa zakończył się 69. Memoriał im. Alfreda Smoczyka, który został rozegrany na torze w Lesznie. Na drugim miejscu podium stanął Jarosław Hampel. Na trze(...)
57
Emil Sajfutdinow stawia na zmniejszenie presji i zwiększenie radości z jazdy. Ma to zbliżyć Rosjanina do spełnienia marzenia o zwycięstwie w FIM Speedway Grand Prix.(...)
0
Emil Sajfutdinow zamiast o utrzymanie pragnie w 2019 roku walczyć o mistrzostwo świata.(...)
0
Sezon 2018 powoli dobiega końca. Był to czas ogromnych emocji na żużlowych stadionach całej Polski. Znamy już najważniejsze rozstrzygnięcia na ligowych torach, więc nadszedł czas n(...)
132
Ale kogo zobaczymy pod nr 13?(...)
5
W pierwszym meczu finałowym PGE Ekstraligi minimalnie lepsi okazali się podopieczni Stanisława Chomskiego, wygrywając z leszczyńską Unią 46:44. Kibice na brak emocji narzekać nie m(...)
34
W niedzielny wieczór w pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław poległa u siebie z Fogo Unią Leszno 42:48.(...)
0
Znamy pierwsze szczegóły wielkiego turnieju „Asy dla Tomasza Golloba”(...)
110
W piątkowy wieczór na stadionie Edwarda Jancarza, kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Do miasta nad Wartą przyjechała Unia Leszno-lider tabeli. Mimo deszczu, który spadł 40 m(...)
139
W 2006 roku podczas jednego z meczów ligi rosyjskiej Andreas Jonsson spowodował jego upadek. Wcześniej miał problemy z wyprzedzeniem młodego, dobrze zapowiadającego się zawodnika, (...)
21
Emocje po sobotnim finale Speedway of Nations powoli opadają a my mamy dla was wywiad ze złotym medalistą Emilem Sajfutdinowem, który walnie przyczynił się zdobycia tego medalu. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com