Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni bie FIM Speedway Grand Prix Challegne w Gorican. Zwycięzcą turnieju został Matej Zagar, który w biegu o I miejsce ograł Nielsa Kristiana Iversena. Trzecie miejsce przypadło dla Maxa Fricke. Australijczyk podobnie jak zagar triumfował w biegu dodatkowym. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EMIL SAJFUTDINOW - Wiadomości
40
Fogo Unia Leszno zdeklasowała w piątkowy wieczór drużynę Get Well Toruń, pokonując zespół prowadzony przez Adama Krużyńskiego w stosunku 64:26. Leszczynianie będą bronić wywalczone(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie pokonała w wyjazdowym spotkaniu forBet Włókniarz Częstochowa w stosunku 31:59. Tak duże rozmiary zwycięstwa były zaskoczeniem dla niejedneg(...)
0
Zwycięstwem Emila Sajfutdinowa zakończył się 69. Memoriał im. Alfreda Smoczyka, który został rozegrany na torze w Lesznie. Na drugim miejscu podium stanął Jarosław Hampel. Na trze(...)
57
Emil Sajfutdinow stawia na zmniejszenie presji i zwiększenie radości z jazdy. Ma to zbliżyć Rosjanina do spełnienia marzenia o zwycięstwie w FIM Speedway Grand Prix.(...)
0
Emil Sajfutdinow zamiast o utrzymanie pragnie w 2019 roku walczyć o mistrzostwo świata.(...)
0
Sezon 2018 powoli dobiega końca. Był to czas ogromnych emocji na żużlowych stadionach całej Polski. Znamy już najważniejsze rozstrzygnięcia na ligowych torach, więc nadszedł czas n(...)
132
Ale kogo zobaczymy pod nr 13?(...)
5
W pierwszym meczu finałowym PGE Ekstraligi minimalnie lepsi okazali się podopieczni Stanisława Chomskiego, wygrywając z leszczyńską Unią 46:44. Kibice na brak emocji narzekać nie m(...)
34
W niedzielny wieczór w pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław poległa u siebie z Fogo Unią Leszno 42:48.(...)
0
Znamy pierwsze szczegóły wielkiego turnieju „Asy dla Tomasza Golloba”(...)
110
W piątkowy wieczór na stadionie Edwarda Jancarza, kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Do miasta nad Wartą przyjechała Unia Leszno-lider tabeli. Mimo deszczu, który spadł 40 m(...)
139
W 2006 roku podczas jednego z meczów ligi rosyjskiej Andreas Jonsson spowodował jego upadek. Wcześniej miał problemy z wyprzedzeniem młodego, dobrze zapowiadającego się zawodnika, (...)
21
Emocje po sobotnim finale Speedway of Nations powoli opadają a my mamy dla was wywiad ze złotym medalistą Emilem Sajfutdinowem, który walnie przyczynił się zdobycia tego medalu. (...)
1
Dzisaj na torze Stadionu Miejskiego w Rzeszowie rozegrana została druga runda cyklu Speedway Best Pairs. W zawodach drugi raz z rzędu triumfowała ekipa Fogo Power. Drugie miejsce z(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka pokonała drużynę Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 48:42. Najlepiej punktującym zawodnikiem w ekipie Fogo U(...)
102
Patryk Dudek choć wygrał bieg finałowy Race of the Night w niemieckim Wittstock to ostatecznie musiał zadowolić trzecim miejscem w zawodach. W imprezie triumfował zdobywca najwięks(...)
1
Fogo Unia Leszno przed własną publicznością uległa drużynie Cash Broker Stali Gorzów, a spotkanie zakończyło się wynikiem 41:49. Najlepiej punktującym zawodnikiem miejscowej drużyn(...)
193
Maciej Janowski drugi raz z rzędu wygrał Grand Prix Dani w Horsens. Polak w biegu finałowym pokonał Emila Sajfutdinowa oraz drugiego Polaka, Patryka Dudka. Czwarty w biegu finałowy(...)
103
W rozegranym dzisiaj zaległym spotkaniu VII rundy PGE Ekstraligi ROW Rybnik po bardzo emocjonującym spotkaniu przegrał na własnym torze z Fogo Unią Leszno 44:46. Liderem drużyny pr(...)
7
Zwycięstwem Piotra Pawlickiego zakończył się sobotni turniej Rietumu Bank IM Speedway Grand Prix Łotwy. Drugie miejsce zajął w Daugavpils Patryk Dudek, a podium uzupełnił Maciej Ja(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com