Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Powiedzieli po meczu Betard Sparta Wrocław - For Nature Solutions KS Apator Toruń
 11.07.2023 10:42
W minioną niedziele odbył się mecz 12 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Betard Spartą Wrocław oraz For Nature Solutions KS Apatorm Toruń, górą okazali się gospodarze wygrywając 57:33.

Niedzielne spotkanie niemal od początku przebiegało pod dyktando gospodarzy z Wrocławia, ostatecznie gospodarze wygrali 12 raz z rzędu i są już pewni wygrania rundy zasadniczej PGE Ekstraligi.

 

- Nicolai Heiselberg, to bardzo pocieszny zawodnik, bardzo fajnie wkomponował się w drużynę, to samo dotyczy Emila Portnera, jest bardzo fajnym chłopakiem i bardzo żałuje, że złamał nogę, trzeba im dawać szanse, bo w młodości jest teraz siła. Heiselberg, pewnie utrzyma miejsce w składzie, bo Wiktor Lampart tak szybko nie wróci ten uraz tak szybko się nie zagoi, a brać nie pewnego zawodnika na ostatnie mecze mija się z celem, chyba że rzeczywiście wyleczy i lekarze powiedzą 100% jest okej można wtedy go wsiąść spróbować, mamy jeszcze paru fajnych młodych zawodników, którzy mogą wskoczyć w miejsce Portnera. – Zakończył legendarny trener Jan Ząbik.

 

Mam wielki niedosyt z tego wyniku drużyny oraz mojego osobistego wyniku, trzeba przemyśleć i zobaczyć, w czym była przyczyna. Mamy w drużynie młodego Heiselberga, jest to bardzo dobry, ambitny chłopak, widać, że ma duży potencjał, życzę mu powodzenia, żeby się rozwijał i jak będzie ciężko pracował i się starał to będzie bardzo odbitym zawodnikiem. Przed sezonem podpisałem kontrakt na starty w Premiership, bardzo się z tego cieszę, że tam jeżdżę to mi daje więcej jazdy i jestem bardzo zadowolony z tego powodu.- Powiedział lider For Nature Solutions KS Apator Toruń Emil Sajfutdinow

Magdalena Kociemba (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com