Znamy pierwsze szczegóły wielkiego turnieju „Asy dla Tomasza Golloba”(...)
110
W piątkowy wieczór na stadionie Edwarda Jancarza, kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Do miasta nad Wartą przyjechała Unia Leszno-lider tabeli. Mimo deszczu, który spadł 40 m(...)
139
W 2006 roku podczas jednego z meczów ligi rosyjskiej Andreas Jonsson spowodował jego upadek. Wcześniej miał problemy z wyprzedzeniem młodego, dobrze zapowiadającego się zawodnika, (...)
21
Emocje po sobotnim finale Speedway of Nations powoli opadają a my mamy dla was wywiad ze złotym medalistą Emilem Sajfutdinowem, który walnie przyczynił się zdobycia tego medalu. (...)
1
Dzisaj na torze Stadionu Miejskiego w Rzeszowie rozegrana została druga runda cyklu Speedway Best Pairs. W zawodach drugi raz z rzędu triumfowała ekipa Fogo Power. Drugie miejsce z(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka pokonała drużynę Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 48:42. Najlepiej punktującym zawodnikiem w ekipie Fogo U(...)
102
Patryk Dudek choć wygrał bieg finałowy Race of the Night w niemieckim Wittstock to ostatecznie musiał zadowolić trzecim miejscem w zawodach. W imprezie triumfował zdobywca najwięks(...)
1
Fogo Unia Leszno przed własną publicznością uległa drużynie Cash Broker Stali Gorzów, a spotkanie zakończyło się wynikiem 41:49. Najlepiej punktującym zawodnikiem miejscowej drużyn(...)
193
Maciej Janowski drugi raz z rzędu wygrał Grand Prix Dani w Horsens. Polak w biegu finałowym pokonał Emila Sajfutdinowa oraz drugiego Polaka, Patryka Dudka. Czwarty w biegu finałowy(...)
103
W rozegranym dzisiaj zaległym spotkaniu VII rundy PGE Ekstraligi ROW Rybnik po bardzo emocjonującym spotkaniu przegrał na własnym torze z Fogo Unią Leszno 44:46. Liderem drużyny pr(...)
7
Zwycięstwem Piotra Pawlickiego zakończył się sobotni turniej Rietumu Bank IM Speedway Grand Prix Łotwy. Drugie miejsce zajął w Daugavpils Patryk Dudek, a podium uzupełnił Maciej Ja(...)
0
Dzisiaj w ramach IV kolejki PGE Ekstraligi na Motoarenie w Toruniu zmierzył się u siebie Get Well Toruń z FOGO Unia Leszno. Spotkanie planowo miało rozpocząć się o 19, ale z racji (...)
99
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór podejmowała na stadionie im. Alfreda Smoczyka drużynę Betard Sparty Wrocław. Goście okazali się lepsi i w Wielkopolsce wygrali dwoma punktami.(...)
0
Do imprezy pozostało już tylko 5 dni a skład zawodów cały czas jest poszerzany o kolejnych wspaniałych zawodników. Na niedzielne popołudnie zapowiadają się fascynujące zawody.(...)
2
W dzisiejszym pożegnalnym spotkaniu Roberta Kościechy, które rozpoczęło się w Toruniu o 15 zwyciężyła ekipa Roberta Kościechy. W rozegranym potem memoriale Mariana Rosego najlepszy(...)
5
Zawsze uśmiechnięty Rosjanin dołączył do szerokiego i jakże doborowego grona, które już 9 kwietnia powalczy w zawodach upamiętniających byłego reprezentanta Polski oraz Stali Gorzó(...)
1
Młody Rosjanin jeżdżący na co dzień w barwach leszczyńskiej Unii doda kolorytu rywalizacji na torze, która będzie miała miejsce już 9 kwietnia na gorzowskim torze.(...)
105
24 marca w Poole rozegrany zostanie turniej charytatywny. Podczas zawodów zbierane będą pieniądze na leczenie kontuzjowanego Darcy'ego Warda. Udział w imprezie potwierdził Emil Saj(...)
2
Nie opadły jeszcze emocje związane z sobotnimi zawodami cyklu Grand Prix w Melbourne, a my poznaliśmy dzikie karty na przyszłoroczny cykl.(...)
103
W środę Emil Sajfutdinow poinformował o pozytywnych efektem negocjacji z Fogo Unią Leszno. Rosjanin zostaje w leszczyńskim klubie na na kolejny rok. Dla byłego mistrz świata junior(...)