Pedersen wygrywa w Ostrowie. Sajfutdinow drugi raz z rzędu najlepszy w Europie (wyniki)
 20.09.2015 7:35
Niki Pedersen wygrał Wielki finał Speedway European Championship rozgrywany na torze w Ostrowie. Drugie miejsce w biegu finałowym zdobył Janusz Kołodziej, zaś trzecie Antonio Lindbaeck. Drugi raz z rzędu tytuł Indywidualnego Mistrza Europy powędrował do Rosjanina, Emila Sajfutdinowa. Srebrny medal zawisł na szyi Duńczyka, Nickiego Pedersena, a brązowy Szweda, Antonio Lindbaecka.

Wyniki :
1. Nicki Pedersen (Dania) - 15 (2,3,2,2,3,3) 15 - 1 miejsce w biegu finałowym
2. Janusz Kołodziej (Polska) - 12 (3,1,3,2,1,2) 12 - 2 miejsce w biegu finałowym
3. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 16 (3,3,3,3,3,1) 16 - 3 miejsce w biegu finałowym
4. Przemysław Pawlicki (Polska) - 10 (1,1,3,3,2,0) 10 - 4 miejsce w biegu finałowym