Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
1
W nocy z wtorku na środę odeszła jedna z czołowych postaci Polskiego żużla. (...)
23
Awizowane składy na niedzielne mecze PGE Ekstraligi(...)
0
W 14. biegu piątkowego meczu Włókniarz – Falubaz doszło do bardzo brzydko wyglądającego upadku w którym uczestniczyli Rune Holta i Piotr Protasiewicz. Norweg jako sprawca przerwani(...)
1
Sezon 2020 rusza lada moment. Zapraszamy na drugą część artykułu w którym przedstawiamy Państwu kolejne cztery zespoły, które będą się ścigać w PGE Ekstralidze w sezonie 2020, oraz(...)
103
Opóźniony start sezonu w związku z pandemią koronawirusa musiał zostawić ślad. Dyrektor Falubazu mówi o stratach i sposobach jak klub będzie musiał sobie poradzić aby przetrwać tru(...)
8
Za chwilę start sezonu. Czujemy namiastkę powrotu do normalności, choć rzeczywistość nie pozwala zapomnieć o tym, czym żył świat przez parę ostatnich tygodni.(...)
104
Na ten moment czekało całe środowisko żużlowe. Nie ważne że w nowym reżimie sanitarnym, ważne, że w końcu rusza liga a ze stadionów dobiegają dobrze znane warkoty żużlowych motocyk(...)
0
Minął właśnie dwutygodniowy okres kwarantanny dla zawodników, którzy nie mieszkają na stałe w Polsce a zamierzają wystartować w PGE Ekstralidze. (...)
0
W ubiegłym sezonie Jonas Jeppesen reprezentował 2 – ligową Polonię Piła, zdobywając średnio 1,875 pkt na bieg. Klub niestety zniknął póki co z żużlowej mapy a Duńczyk przeniósł się(...)
0
Jan Kvech to młody, perspektywiczny zawodnik, dla którego trzyletni kontrakt z Falubazem Zielona Góra jest bez wątpienia inwestycją w przyszłość. Utalentowany Czech przebywa aktual(...)
1
Wyjątkowy sezon rodzi wyjątkowe możliwości. W tym roku w PGE Ekstralidze będzie możliwość skorzystania z instytucji „gościa”. Pierwszy ekstraligowy klub, który poinformował o takim(...)
0
Piotr Żyto wraca do Zielonej Góry jako trener miejscowej drużyny żużlowej. Cieszy się, że restrykcje są powoli znoszone a do gry powróci Speedway Ekstraliga. (...)
36
Dzisiaj mija termin podpisywania aneksów finansowych w związku z nowymi regulacjami kontraktowymi. (...)
0
Patryk Dudek ostatecznie z 79 punktami zajął 8. miejsce i utrzymał się w cyklu Grand Prix na sezon 2020, który na te chwilę nie wiadomo czy i w jakiej formie będzie rozegrany. Zawo(...)
112
Robert Dowhan będący jednym z akcjonariuszy spółki ZKŻ SSA odniósł się do zarzutów jakie padły w komunikacie klubowym po czwartkowym Walnym Zgromadzeniu. W komunikacie tym czytam(...)
0
W ostatni czwartek doszło do spotkania akcjonariuszy zielonogórskiego Falubazu. Udział w nim wzięli prezes Stelmet S.A. Stanisław Bieńkowski, Robert Dowhan, a także reprezentujący (...)
51
Pandemia koronawirusa zatrzymała sport na całym świecie. Tylko nieliczna grupa sportowców mogła zyskać na tej przerwie bo zdecydowana większość ponosi straty z każdym dniem. Straty(...)
5
Po raz pierwszy w czasie swojej wieloletniej kariery Piotr Protasiewicz spotkał się z obecną sytuacją, która dotyka nas wszystkich. Jak zawodnik Falubazu radzi sobie w tych czasach(...)
49
Patryk Dudek, lider zielonogórskiego klubu ma za sobą już pierwsze obozy kondycyjne. Zawodnik we wywiadzie odniósł się do tych wyjazdów a także do nowej punktacji w cyklu Grand Pri(...)
0
Nazwa Stelmet wypada z nazwy Falubazu Zielonej Góry. Podmiot jednak nadal będzie wspierał zielonogórski speedway.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com