Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
5
Po raz pierwszy w czasie swojej wieloletniej kariery Piotr Protasiewicz spotkał się z obecną sytuacją, która dotyka nas wszystkich. Jak zawodnik Falubazu radzi sobie w tych czasach(...)
49
Patryk Dudek, lider zielonogórskiego klubu ma za sobą już pierwsze obozy kondycyjne. Zawodnik we wywiadzie odniósł się do tych wyjazdów a także do nowej punktacji w cyklu Grand Pri(...)
0
Nazwa Stelmet wypada z nazwy Falubazu Zielonej Góry. Podmiot jednak nadal będzie wspierał zielonogórski speedway.(...)
488
Dziś na oficjalnej stronie klubowej Falubazu Zielona Góra pojawiła się informacja, iż w przyszłym sezonie Adam Skórnicki nie będzie pełnić funkcji trenera. (...)
524
We finale MMPPK, który w sobotę odbył się w Gorzowie tryumfowali zawodnicy Falubazu ZIelonej Góry. Radości z wygranej nie ukrywał Tomasz Walczak kierownik tejże drużyny.(...)
104
Powrót do złotego okresu?(...)
619
O godzinie 17:00 na torze Stadionu im. Alfreda Smoczyka w Lesznie rozegrany zostanie mecz sparingowy pomiędzy miejscową Fogo Unią a Falubazem Zielona Góra. Portal ZUZELEND.COM zapr(...)
101
W środę o godzinie 17.00 na stadionie im. Alfreda Smoczyka dojdzie do treningu punktowanego pomiędzy Fogo Unią Leszno i Falubazem Zielona Góra. Na czwartkowe popołudnie zaplanowano(...)
481
Emocje budzą się ze snu.(...)
60
W środę o godzinie 17.00 na stadionie im. Alfreda Smoczyka dojdzie do treningu punktowanego pomiędzy Fogo Unią Leszno i Falubazem Zielona Góra. (...)
105
Robert Dowhan, były prezes a dziś jeden z kilku udziałowców Falubazu opowiedział o kulisach wejścia do sportowej spółki Bieńkowskiego i podziale swoich akcji z Tymczyszynem.(...)
122
Spotkanie pomiędzy Falubazem Zielona Góra a Get Well Toruń zainauguruje tegoroczne rozgrywki PGE Ekstraligi. Mecz ten odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 18:00. Poznaliśmy również d(...)
241
Fogo Unia Leszno na środowe popołudnie miała zaplanowaną kolejną sesje treningową na stadionie im. Alfreda Smoczyka. Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne trening zost(...)
172
Zooleszcz Polonia Bydgoszcz powiększa swoje grono zawodników. Dziś poinformowano o kolejnym żużlowcu, który zasili szeregi bydgoskiego klubu. W roli gościa, z Gryfem na plastronie (...)
468
6 marca na konferencji prasowej w czasie trwania „60 godzin z Falubazem” zjawiła się całą drużyna z Zielonej Góry.(...)
117
Damian Baliński przez dwadzieścia lat startował w barwach Fogo Unii Leszno i stał się ikona leszczyńskiego klubu. Wychowanek Drużynowych Mistrzów Polski w 2014 roku zdecydował się (...)
64
Kapitan Falubazu Zielona Góra został kolejnym uczestnikiem turnieju ku pamięci Tomasza Jędrzejaka, który zaplanowano na 31 marca. W najbliższych dniach organizatorzy ogłoszą nazwis(...)
1
Jeszcze nie tak dawno nie byłoby im tak do śmiechu. (...)
50
Kibice mogą spać spokojnie(...)
102
Jak ważne jest dogranie spraw finansowych dowiadują się sympatycy i właściciele Falubazu Zielonej Góra. Klub w okienku transferowym oparł się na solidnych fundamentach a jeden z na(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com