Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2024 Orlen FIM Speedway GP of the Czech Republic - Praga. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik Lindgren, Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikac(...)
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
115
W dniu dzisiejszym spółka Speedway Ekstraliga wydała komunikat potwierdzający, to iż nie odbędą się planowane na 2 oraz 9 października mecze barażowe. Jednocześnie spółka informuje(...)
105
Emil Sajfutdinow jest pierwszym z sześciu zawodników, którzy wystąpią w zespole Reszty Świata podczas meczu towarzyskiego z Polską, 9 października w Zielonej Górze. O zestawieniu r(...)
104
Fogo Unia Leszno w sezonie 2016 zajęła siódme miejsce w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Leszczynianie o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej mieli zmierzyć się z drugim zespołem(...)
318
W sobotę w Lesznie odbył się bieg upamiętniający legendę leszczyńskiego żużla Alfreda Smoczyka. (...)
108
Kolejny złoty medal zdobyli dla swojego klubu juniorzy leszczyńskiej Fogo Unii. Młode Byki na torze w Rybniku zdobyli tytuł Młodzieżowych Drużynowych Mistrzów Polski. Srebrny medal(...)
103
Duńczyk jest już po operacji złamanej ręki, kontuzji nabawił się podczas Zlatej Priilby, która odbywała się w czeskich Pardubicach.(...)
106
30 września (piątek) w Lesznie odbędzie się 66. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody rozpoczną się o godzinie 18.30. Poznaliśmy listę startową tegorocznego turnieju.(...)
2
Były kapitan Startu Gniezno odszedł po walce z ciężką chorobą.(...)
104
Daniel Kaczmarek z trzynastoma punktami na koncie zwyciężył w Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów, który odbył się dzisiaj na torze w Lesznie. Drugie miejsce zajął Oskar Bober, natomi(...)
107
66. Memoriał im. Alfreda Smoczyka w Lesznie miał się odbyć jeszcze przed sezonem. Zawody nie odbyły się w pierwotnym terminie ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne ora(...)
101
Dawid Krzyżanowski, wychowanek klubu z Torunia zakończył karierę. Toruński młodzieżowiec, nie zdążył odnieść zbyt wielu sukcesów choć w paru ligowych spotkaniach wystąpił. Swoją de(...)
104
7 września (środa) na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbędzie się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 16.00. O szczegółach organ(...)
111
Dania gra o pełną pulę. Tak w skrócie można podsumować skład ekipy z kraju Hamleta, która już 2 września zmierzy się w Lublinie z Żużlową Reprezentacją Polski. W składzie podopiecz(...)
0
Fogo Unia Leszno tegorocznego sezonu nie zaliczy do udanych. Leszczynianie nie wygrali w tym roku żadnego z meczy wyjazdowych. Na stadionie im. Alfreda Smoczyka zawodnicy z Leszna (...)
0
Zwycięstwem Bartosza Smektały zakończyła się dzisiejsza Liga Juniorów w Lesznie. Na drugim miejscu podium stanął Dominik Kubera, natomiast trzeci był Kacper Woryna.(...)
2
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór podejmowała na własnym obiekcie zespół Betard Sparty Wrocław. Aktualni Drużynowi Mistrzowie Polski ulegli na stadionie im. Alfreda Smoczyka, a(...)
103
Bartosz Smektała z 14 punktami na koncie zwyciężył dzisiaj w Indywidualnych Mistrzostwach Ligi Juniorów na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka. O drugie miejsce w biegu dodatkowym (...)
8
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór zmierzyła się przed własną publicznością z Betard Spartą Wrocław. Lepsi na torze w Lesznie okazali się podopieczni Piotra Barona.(...)
106
W środę o godzinie 17.00 na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka zostanie rozegrany finał Ligi Juniorów. Biletem wstępu na turniej będzie program w cenie 5 złotych. Otwarcie bram st(...)
6
Ach jak śmiesznie, śmiać się z upadku mistrza? bo to przecież takie ?polskie?. No i ja to robię. Można przegrać, odpaść, upaść, pytanie tylko jak wstaniesz? Królowa nie wstała i w (...)