Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Wielka Brytania
vs
Polska
Wczoraj o 20:30
Wielki finał Monster Energy FIM Speedway of Nations rozgrywanym na National Speedway Stadium w Manchesterze wygrała Reprezentacja Wielkiej Brytanii(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
0
3 nowych zawodników w Fogo Unii Leszno(...)
418
Leszczyńska Fogo Unia jako pierwszy klub ogłosił skład, w jakim przystąpi do sezonu 2021.(...)
5
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 49:41 i tym samy gorzowski klub sięgnął po brąz Drużynowych Mistrzostw Polski.(...)
445
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
245
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Choć kibice wiele w żużlu już widzieli to jednak porażkę 30 punktami mało, która drużyna jest w stanie odrobić w rewanżu. W takiej sytuacji przed rewanżowym spotkaniem 2.Ligi żuż(...)
146
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
155
O 19:15 w niedzielę rozpocznie się drugi mecz półfinałowy PGE Ekstraligi pomiędzy obrońcą tytułu Fogo Unia Leszno a zwycięzcą rundy zasadniczej Betard Sparta Wrocław.(...)
653
Fogo Unia Leszno do tej pory podpisała umowy z Jasonem Doyle oraz Piotrem Pawlicki, a w sezonie 2022 funkcję menadżera będzie pełnił Piotr Baron. (...)
209
Fogo Unia Leszno w piątkowe przedpołudnie poinformowała, że doszła do porozumienia z Piotrem Pawlickim, a zawodnik w sezonie 2022 będzie reprezentował barwy leszczyńskiego klubu.(...)
136
Od jakiegoś czasu wiele spekuluje się na temat przynależności klubowej Emila Sajfutdinowa. Do sytuacji odniósł się menadżer Fogo Unii Leszno, Piotr Baron.(...)
149
Motor Lublin ze złotym medalem w finale MMPPK(...)
248
Runda zasadnicza za pasem. Wraz z jej końcem, zapraszamy na oceny drużyn w play-off PGE Ekstraligi. (...)
1
Jak informują włodarze Fogo Unii Leszno w sezonie 2022 funkcję menadżera zespołu będzie pełnił Piotr Baron. Były żużlowiec do leszczyńskiego klubu dołączył we wrześniu 2016.(...)
102
Kibice od 5 września będą mogli głosować na stronie internetowej speedwayekstraliga.pl i w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi, na to kto zdobędzie nagrodę Jerzego Szczakiela. Począt(...)
180
Poznaliśmy godziny półfinałów PGE Ekstraligi, takie informacje przekazała dziś Speedway Ekstraliga.(...)
0
2 miesiące temu
Kacper Pludra nie zaliczy wczorajszego spotkania pomiędzy Trans MF Landshut Devils i Metalika Recyckling Kolejarzem Rawicz do udanych. (...)
107
Fogo Unia Leszno w poniedziałkowe popołudnie poinformowała, że Jason Doyle będzie reprezentował klub w sezonie 2022.(...)
245
Zarówno jaki i w najwyższej klasie rozgrywkowej i w eWinner 1 lidze, runda zasadnicza dobiegła końca. Teraz karty zostaną rozdane zupełnie na nowo, ponieważ play-offy, rządzą się s(...)
490
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com