Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W sportowym środowisku, żużlowców uznaje się za tytanów, którzy nie czują bólu. Byle kontuzja nie zatrzyma ich w osiąganiu sportowych wyników. Adrenalina i wola zwycięstwa nakazuje im nieustannie iść do przodu, mimo tłumionego bólu. Jednak nie wszystkie urazy można przeczekać z zagryzionymi zębami. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
233
Do sztabu szkoleniowego Fogo Unii Leszno dołączyły dwie osoby, które będą zajmować się szkoleniem młodzieży oraz przygotowaniem fizycznym zawodników.(...)
106
Fogo Unia Leszno w sezonie 2020 wystawi drugą drużynę w 2. Lidze Żużlowej. Przyszłoroczne zmagania ligowe będą kolejnym sezonem w którym kluby z Leszna i Rawicza podejmą współprac(...)
598
Emil Sajfutdinow ma powody do radości. W lidze polskiej zdobył kolejny złoty medal DMP z Unią Leszno. W cyklu Grand Prix wywalczył wicemistrzostwo świata. Teraz czas na odpoczynek.(...)
102
W najbliższych dniach poznamy rozstrzygnięcia turnieju o Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Wielkopolski.(...)
3
miesiąc temu
Smutna informacja dotarła z Fogo Unii Leszno. Nie żyje Tomasz Skrzypek, trener przygotowania fizycznego leszczyńskiego klubu.(...)
743
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie wywalczyła trzeci z rzędu medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Podopieczni Piotra Barona nie dali najmniejszych szans Betard Sparcie Wrocła(...)
1
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór zapewniła sobie trzeci z rzędu złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Leszczynianie pokonali Betard Spartę Wrocław na Stadionie Olimpijski(...)
197
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór pokonała przed własną publicznością drużynę Betard Sparty Wrocław. Leszczynianie mistrzowskiego tytułu mogli być pewni już po dziesiątej gonit(...)
111
W niedziele Fogo Unia Leszno obroniła tytuł mistrza w Drużynowych Mistrzostwach Polski pokonując na swoim torze Betard Spartę Wrocław. Leszczyńskie Byki nie dały im najmniejszyc(...)
0
Betard Sparta Wrocław w niedzielny wieczór walczyła w Lesznie o złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Zawodnicy Fogo Unii Leszno nie dali jednak najmniejszych szans podopieczn(...)
14
Fogo Unia Leszno wywalczyła trzeci złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski z rzędu. Leszczynianie nie dali najmniejszych szans ekipie prowadzonej przez Dariusz Śledzia i pewnie z(...)
52
Fogo Unia Leszno Drużynowym Mistrzem Polski 2019! W rewanżowym spotkaniu finałowym podopieczni trenera Barona pokonali na własnym torze Betard Spartę Wrocław w stosunku 59:31. Prez(...)
0
W niedzielne popołudnie i wieczór rozegrane zostaną dwa ostatnie spotkanie PGE Ekstraligi. O godzinie 16.00 Stelemet Falubaz Zielona Góra powalczy z forBET Włókniarzem Częstochowa (...)
117
Fogo Unia Leszno pokonała na wyjeździe Betard Spartę Wrocław w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
657
Dzisiaj o godzinie 20:00 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu rozegrany zostanie pierwszy finał PGE Ekstraligi, w którym miejscowy Betard Sparta Wrocław zmierzy się z obrońcą tytu(...)
10
Fogo Unia Leszno pewnie pokonała w półfinale zespół forBET Włókniarza Częstochowa. Leszczynianie w finale zmierzą się z zespołem Betard Sparty Wrocław, natomiast częstochowianie o (...)
177
Janusz Kołodziej odbił sobie nieudane spotkanie w Grand Prix w Danii w niedzielnym spotkaniu Fogu Unia Leszno z forBet Włókniarz Częstochowa, zdobywając 11 punktów. (...)
103
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę forBET Włókniarza Częstochowa. Podopieczni Piotra Barona pewnie zwyciężyli w dwumeczu(...)
76
W niedzielne popołudnie Fogo Unia Leszno podejmowała na swoim torze forBet Włókniarz Częstochowa w półfinałowym meczu rewanżowym na swoim torze. Leszczyńskie Byki odniosły zwycięst(...)
391
Betard Sparta Wrocław i Fogo Unia Leszno zmierzą się w finałowym starciu o złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski. Leszczynianie pewnie zwyciężyli w dwóch spotkaniach półfinało(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com