Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
0
- Nie jesteśmy instytucją charytatywną, to szaleńczy wymysł - tak prezydent Leszna Łukasz Borowiak komentuje kolejne wymogi żużlowej PGE Ekstraligi. Po konieczności budowy odwodnie(...)
0
Fogo Unia Leszno oraz Betard Sparta Wrocław w okresie zimowym ogłosiły nabór do szkółki żużlowej.(...)
13
Fogo Unia Leszno za pośrednictwem oficjalnej strony poinformowała o planach sparingowych. Leszczynianie sprawdzą swoją formę z drużynami z Zielonej Góry oraz Gorzowa.(...)
86
2 miesiące temu
Jaimon Lidsey po wczorajszym występie na torze w Gillman ma złamany nadgarstek(...)
102
Bartosz Smektała po dwóch latach spędzony w zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa wraca Fogo Unii Leszno. - Będę jeździł w miejscu, w którym się wychowałem i chcę być solidnym (...)
164
Grzegorz Zengota ostatni raz w barwach FOGO UNII Leszno startował w 2017 roku,(...)
303
2 miesiące temu
W sobotę Roman Janowski trafił do szpitala. Nie potwierdzone informacje pojawiające się w poniedziałek mówiły o pobiciu legendy leszczyńskiej Unii.(...)
125
Dzisiaj Betard Sparta Wrocław potwierdziła, że do jej składu trafił wychowanek leszczyńskich Byków, Piotr Pawlicki.(...)
107
Bartosz Smektała po dwóch latach spędzonych w zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa wraca do macierzystego klubu. O powrocie wychowanka Fogo Unii Leszno spekulowano od dłuższeg(...)
382
Bartosz Smektała, po dwóch sezonach zdecydował się opuścić szeregi zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa.(...)
103
Mimo że sezon żużlowy 2022 powoli się kończy, a większość ekip już przygotowuje się do przerwy zimowej, to na niektórych torach wciąż można usłyszeć warczenie silników żużlowych mo(...)
202
Młodzieżowcy FOGO UNII Leszno, Damian Ratajczak i Hubert Jabłoński podsumowali sezon 2022 i opowiedzieli o wakacyjnych planach w przerwie międzysezonowej.(...)
223
Antoni Mencel zadebiutował w tym sezonie w PGE Ekstralidze, ale także ma za sobą starty w eWinner 1. LŻ. O wrażeniach z sezonu, zawodnik FOGO UNII Leszno opowiedział (...)
263
W sezonie 2023 Chris Holder będzie zawodnikiem leszczyńskich Byków. (...)
277
Chris Holder mijający sezon zapewne zaliczy do udanych. Startując w barwach beniaminka PGE Ekstraligi, Agred Malesa Ostrów Wlkp. był jego zdecydowanym liderem. Australijczyk chcąc (...)
117
W sobotę (8 października) na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył się mecz juniorów FOGO UNII Leszno z młodzieżową reprezentacją Danii. Zdecydowanie lepsi byli gospodarze, którzy p(...)
109
Po utracie Jasona Doyle , Piotr Rusiecki sięgnał po Grzegorz Zengota(...)
279
Potwierdziły się doniesienia jakoby Jason Doyle odejdzie z końcem tego sezonu z Fogo Unii Leszno.(...)
102
Już dziś na torze w Lesznie, odbędzie się towarzyski turniej indywidualny. Początek ścigania w jest o godzinie 15:00, wstęp na zawody jest wolny. (...)
108
Fogo Unia Leszno, pochwaliła się dziś pierwszym wzmocnieniem na sezon 2023. Jest nim Australijczyk Chris Holder. Starszy z braci Holderów, dołącza do Unii Leszno, po roku spędzonym(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com