Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Indianerna Kumla Speedway
vs
Rospiggarna Hallstavik
Wczoraj o 19:00
LIVE
Dackarna Malilla
vs
Vastervik Speedway
Wczoraj o 19:00
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finału IMP w Lesznie. Zwycięzcą turnieju został Janusz kołodziej. Za nim uplasowali się Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
802
O godzinie 19:00 na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie rozpocznie się 71 finał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich do śledzenia(...)
28
W niedzielę o godzinie 19.00 na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W poniedziałkowe popołudnie w leszczyńskim Ratuszu wylosowano nu(...)
175
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę forBet Włókniarza Częstochowa. Leszczynianie pewnie zwyciężyli przed własną publicznośc(...)
0
W piątkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka doszło do rewanżowego spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i forBet Włókniarzem Częstochowa. Leszczynianie w dwumeczu zdołali(...)
0
3 tygodnie temu
Fogo Unia Leszno nie dała żadnych złudzeń forBet Włókniarz Częstochowie, od pierwszego biegu objęli prowadzenie i powiększali je z kolejnymi, kończąc mecz wygrana 57-33.(...)
266
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
14
W piątkowy wieczór w ramach 10. kolejki PGE Ekstraligi odbędą się dwa spotkania. O godzinie 18:00 będziemy emocjonować się spotkaniem pomiędzy Fogo Unią Leszno i forBet Włókniarzem(...)
20
W piątek o godzinie 18.00 na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i forBet Włókniarzem Częstochowa. W pierwszym w tym roku(...)
287
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
160
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. O 16.15 zmierzą się zespoły z Wrocławia i Częstochowy, natomiast o 19 będziemy emocjono(...)
137
W środę na torze w Rybniku została rozegrana kolejna runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zawody zakończyły się zwycięstwem rybnickiej drużyny. Gospodarzy do wygranej popr(...)
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
42
W piątek dojdzie do rewanżowych spotkań PGE Ekstraligi. Na godzinę 18.00 zaplanowano pojedynek pomiędzy Fogo Unią Leszno i MrGarden GKM Grudziądz, w pierwszym w tym roku pojedynku (...)
308
W ubiegłą niedzielę odbyła się spotkanie VII kolejki PGE Ekstraligi Mrgadren GKM Grudziądz podejmował na swoim torze Fogo Unie Leszno, spotkanie zakończyło się remisem. Zawodn(...)
125
Fogo Unia Leszno w ramach VII kolejki PGE Ekstraligi rozegrała spotkanie przeciwko drużynie MRGARDEN GKM Grudziądz. Leszczynianie po kiepskim początku zawodów w drugiej fazie meczu(...)
33
W minioną niedzielę mieliśmy przyjemność oglądać pojedynek Mrgarden GKM Grudziądz z Fogo Unia Leszno, zdecydowanie był to najtrudniejszy mecz dla leszczyńskich byków w tym sezonie(...)
0
W piątkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka w ramach VIII kolejki PFE Ekstraligi dojedzie do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i MRGARDEN GKM Grudziądz. Pierwsze w ty(...)
3
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie walczyła o ligowe punkty w wyjazdowym spotkaniu w Grudziądzu. Leszczynianie w VII kolejce PGE Ekstraligi zremisowali z drużyną MRGARDEN GKM(...)
0
MRGARDEN GKM Grudziądz w niedzielne popołudnie w ramach VII kolejki podejmował przed własną publiczności drużynę Fogo Unii Leszno. Po pierwszej części zawodów mogło się wydawać, że(...)
0
Fogo Unia Leszno zremisował(a) na wyjeździe z ekipą MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com