Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
187
David Bellego podczas niedzielnego spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i For Nature Solutions Apatorem Toruń wywalczył siedem punktów i bonus. Leszczynianom udało się wygrać spotka(...)
102
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie przed własną publicznością pokonała zespół For Nature Solutions Apator Toruń. Losy spotkania toczyły się niemal do ostatniej gonitwy, ale o(...)
104
Fogo Unia Leszno w niedziele popołudnie w ramach szóstej kolejki PGE Ekstraligi na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużyną For Nature Solutions Apator Toruń Toruń. Zawod(...)
129
For Nature Solutions Apator Toruń w niedzielne popołudnie w ramach szóstej kolejki PGE Ekstraligi o ligowe punkty walczył w wyjazdowym spotkaniu z Fogo Unią Leszno. Podopieczni Rob(...)
108
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie walczyła o ligowe punkty z drużyną For Nature Solutions Apator Toruń. Mecz szóstej kolejki PGE Ekstraligi zakończył się zwycięstwem drużyny(...)
314
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
372
W czwartkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem pomiędzy Fogo Unią Leszno i For Nature Solutions Apator Toruń, w której uczestniczyli Piotr Baron, Piotr Pawlick(...)
102
Motor Lublin w piątkowy wieczór pewnie zwyciężył przed własną publicznością z Fogo Unią Leszno. Drużyna z Lublina po pięciu kolejkach PGE Ekstraligi jest zespołem który w tegoroczn(...)
101
W najnowszym komunikacie PGE Ekstraligi przedstawiona została decyzja z meczu 2. rundy między FOGO UNIĄ a MOJE BERMUDY STALĄ. (...)
101
Jarosław Hampel podczas piątkowego spotkania był jednym z liderów Motoru Lublin, zawodnik na swoim zapisał 14 punktów i w dużej części przyczynił się do zwycięstwa na Fogo Unią Les(...)
132
Motor Lublin pewnie zwyciężył przed własną publicznością w spotkaniu z Fogo Unią Leszno. Menadżer leszczynian po spotkaniu przyznał, że nie tak wyobrażali sobie pojedynkę z liderem(...)
104
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór w ramach piątej kolejki PGE Ekstraligi walczyła o ligowe punkty w wyjazdowym spotkaniu z Motorem Lublin. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną (...)
103
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W piątkowe popołudnie w ramach piątej kolejki PGE Ekstraligi dojdzie do pojedynku pomiędzy Motorem Lublin i Fogo Unią Leszno. W dzisiejszej konferencji przed meczem udział wzięli M(...)
102
Drużynie z Ostrowa zmagania w PGE Ekstralidze nie idą za dobrze. W piątek podopieczni Mariusza Staszewskiego ulegli na stadionie im. Alfreda Smoczyka miejscowej Fogo Unii Leszno. G(...)
102
Składy na piątkowe mecze Ekstraligi(...)
101
FOGO UNIA Leszno pozwoliła w tym sezonie na zadebiutowanie w PGE Ekstralidze pięciu zawodnikom. W ostatnim meczu z ARGED MALESA Ostrów Wielkopolski, pierwszy występ w najlepszej żu(...)
102
Jaimon Lidsey: Łatwiej się ścigać, kiedy jesteś pewny siebie(...)
0
W piątkowe popołudniem na stadionie im. Alfreda Smoczyka doszło do derbowego pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i Arged Malesa Ostrów Wlkp. Zwycięsko z pojedynku wyszli zawodnic(...)
106
W piątkowe popołudnie Fogo Unia Leszno pewnie zwyciężyła przed własną publicznością w derbowym pojedynku z drużyną z Ostrowa. Hubert Jabłoński wywalczył na stadionie im. Alfreda Sm(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com