Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Ostatni bieg Reprezentacji Polski w dzisiejszym finale Monster Energy FIM Speedway of Nations był zarazem ostatnim na stanowisku selekcjonera dla Marka Cieślaka, który bez kurtuazji uznawany jest za najlepszego trenera Polski w historii speedwaya nad Wisłą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
226
W niedzielnym finale debiut zaliczył Kacper Pludra, młodzieżowiec z Leszna dostał szansę zaprezentowania się w czternastej gonitwie dnia, gdzie zmienił Jaimona Lidseya. Ku zaskocze(...)
103
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór wywalczyła czwarte z rzędu złoto Drużynowych Mistrzostw Polski. W wywiadzie telewizyjnym Dominik Kubera poinformował o swoich planach na przys(...)
103
Fogo Unia Leszno czwarty raz z rzędu sięga po złoto Drużynowych Mistrzostw Polski.(...)
274
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 59:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
166
Moje Bermudy Stal Gorzów w pierwszym meczu finałowym PGE Ekstraligi pokonała na własnym torze Fogo Unię Leszno w stosunku 46:44. Zawody były niezwykle emocjonujące, a gospodarze na(...)
101
Już jutro poznamy pierwsze rozstrzygnięcia w walce o złoto DMP. Pierwszy akt meczu finałowego PGE Ekstraligi umiejscowiony został na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie, a je(...)
151
Janusz Kołodziej przez kolejny reprezentował będzie nadal barwy leszczyńskiej Fogo Unii. (...)
157
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze RM Solar Falubaz Zielona Góra w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
445
Już jutro odbędą się rewanżowe mecze półfinałowe PGE Ekstraligi. Pierwotnie to dziś mieliśmy cieszyć się żużlowymi emocjami, jednak silne opady deszczu zniweczyły te plany. Na szcz(...)
324
Nie dojdą do skutku zaplanowane na najbliższa niedzielę mecze rewanżowe rundy półfinałowe PGE Ekstraligi. Zawody przełożone zostały na poniedziałek.(...)
735
Emil Sajfutdinow w sezonie 2021 będzie reprezentował barwy Fogo Unii Leszno, Rosjanin w drużynie z Wielkopolski stratuje od 2015 roku. (...)
204
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie zmierzy się w rewanżowym spotkaniu półfinałowym z RM Solar Falubazem Zielona Góra. Leszczynianie w pierwszym spotkaniu przy Wrocławskie odn(...)
376
Kapitan Fogo Unii Leszno przed zakończeniem sezonu zdecydował się na podpisanie kontraktu w macierzystym klubie. Dla Piotra Pawlickiego sezon 2021 będzie dziesiątym z rzędu w barwa(...)
305
RM Solar Falubaz Zielona Góra w pierwszym spotkaniu półfinałowym przed własną publicznością podejmował drużynę Fogo Unii Leszno. Spotkanie zakończyło się dwupunktowym zwycięstwem d(...)
108
W pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała na wyjeździe RM Solar Falubaz Zielona Góra w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
441
Przed nami faza finałowa rozgrywek PGE Ekstraligi. W walce o złoty medal pozostały cztery zespoły: Fogo Unia Leszno, Moje Bermudy Stal Gorzów, Betard Sparta Wrocław i RM Solar Falu(...)
217
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Eltrox Włókniarza Częstochowa w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
31
W niedzielny wieczór Falubaz odniósł cenne zwycięstwo nad Unią Leszno dopisując sobie w ten sposób aż trzy punkty do ligowej tabeli. Martin Vaculik mówi, że siłą była wyrównana dru(...)
287
RM Solar Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Fogo Unię Leszno w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
170
Już jutro odbędą się dwa, niezwykle ważne, spotkania 13. kolejki PGE Ekstraligi. O 19:15 Zielonogórzanie rzucą wyzwanie Unii Leszno, a o 16:30 Wrocławianie postarają się przerwać z(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com