Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W ubiegłym roku rozgrywki żużlowe w naszym kraju ruszyły z opóźnieniem chociażby dlatego aby chociaż w jakiejś części kibice mogli wejść na stadion. W tym sezonie, jak zgodnie mówią Wojciech Stępniewski i Piotr Szymański nie ma planów aby start rozgrywek opóźnić, mimo że wielce prawdopodobne są spot(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
127
Fogo Unia Leszno za pomocą mediów społecznościowych poinformowała o wstępnej dacie Memoriału im. Alfreda Smoczyka. (...)
115
Fogo Unia Leszno przygotowuje się do zbliżającego sezonu, Drużynowi Mistrzowie Polski trenują trzy razy w tygodniu w Lesznie, ale mają również w planie wyjazd w cieplejsze rejony E(...)
0
W czasie zimowej przerwy drużyny szlifują swoja formę aby w trakcie sezonu być optymalnie przygotowanym do ligowej rywalizacji. Pierwszym takim sprawdzianem jak przepracowana zosta(...)
218
Dominik Kubera nie został potwierdzony do startów w PGE Ekstralidze w barwach Motoru Lublin. Jego macierzysty klub, Unia Leszno domaga się ekwiwalentu za wyszkolenie żużlowca. (...)
177
Z drużyną Fogo Unii Leszno po wywalczonym czwartym z rzędu tytule Drużynowych Mistrzostw Polski pożegnała się dwójka wychowanków klubu. Bartosz Smektała w sezonie 2021 będzie repre(...)
409
Leszczyńska Fogo Unia zaprezentowała skład w jakim występować będzie w PGE Ekstralidze w roku 2021.(...)
0
Jason Doyle w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy aktualnego Drużynowego Mistrza Polski, Fogo Unii Leszno. (...)
1404
Po siedmiu latach występów z Bykiem na plastronie nastał czas odejścia z klubu. Dzisiaj o swoim odejściu z Fogo Unii Leszno poinformował jej wychowanek, Bartosz Smektała.(...)
199
Rufin Sokołowski przez dziesięć lat pełnił funkcję prezesa Klubu Sportowego Unia Leszno. Człowiek znikąd, który nie widział w całości imprezy żużlowej, został wybrany na prezesa na(...)
226
W niedzielnym finale debiut zaliczył Kacper Pludra, młodzieżowiec z Leszna dostał szansę zaprezentowania się w czternastej gonitwie dnia, gdzie zmienił Jaimona Lidseya. Ku zaskocze(...)
103
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór wywalczyła czwarte z rzędu złoto Drużynowych Mistrzostw Polski. W wywiadzie telewizyjnym Dominik Kubera poinformował o swoich planach na przys(...)
103
Fogo Unia Leszno czwarty raz z rzędu sięga po złoto Drużynowych Mistrzostw Polski.(...)
274
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 59:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
166
Moje Bermudy Stal Gorzów w pierwszym meczu finałowym PGE Ekstraligi pokonała na własnym torze Fogo Unię Leszno w stosunku 46:44. Zawody były niezwykle emocjonujące, a gospodarze na(...)
101
Już jutro poznamy pierwsze rozstrzygnięcia w walce o złoto DMP. Pierwszy akt meczu finałowego PGE Ekstraligi umiejscowiony został na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie, a je(...)
151
Janusz Kołodziej przez kolejny reprezentował będzie nadal barwy leszczyńskiej Fogo Unii. (...)
157
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze RM Solar Falubaz Zielona Góra w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
445
Już jutro odbędą się rewanżowe mecze półfinałowe PGE Ekstraligi. Pierwotnie to dziś mieliśmy cieszyć się żużlowymi emocjami, jednak silne opady deszczu zniweczyły te plany. Na szcz(...)
324
Nie dojdą do skutku zaplanowane na najbliższa niedzielę mecze rewanżowe rundy półfinałowe PGE Ekstraligi. Zawody przełożone zostały na poniedziałek.(...)
735
Emil Sajfutdinow w sezonie 2021 będzie reprezentował barwy Fogo Unii Leszno, Rosjanin w drużynie z Wielkopolski stratuje od 2015 roku. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com