Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Drużynowy Puchar Świata po sześciu latach powraca w tym roku do kalendarza wydarzeń żużlowych. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
0
Niestety pech nie opuszcza Fogo Unii Leszno. Tym razem, po bardzo groźnie wyglądającym upadku, do szpitala udał się Grzegorz Zengota.(...)
0
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
143
Plaga kontuzja jaka jest w Fogo Unii Leszno, zmusiła działaczy do poszukania wzmocnień na rynku transferowym. Do klubu z Leszna wypożyczony został Adrian Miedziński.(...)
0
Podczas eliminacji do SGP2 w Pardubicach pechowo zakończył się bieg numer 17, podczas którego Naraz Parnitsky zanotował upadek.(...)
0
Tauron Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W czwartkowe południe odbyła się konferencja prasowo przed meczem Fogo Unią Leszno i Tauron Włókniarz Częstochowa. Udział w konferencji wzięli udział Grzegorz Zengota (zawodnik Fog(...)
2
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
- To jest dla mnie coś wielkiego, że udało się pojechać w PGE Ekstralidze. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy mi pomogli. Nie czuję się bohaterem meczu mimo, że wygrałem dwa(...)
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W środowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem Fogo Unia Leszno - For Nature Solutions Apator Toruń. Udział w konferencji prasowej udział wzięli Piotr Baron (mena(...)
1
Do bardzo niebezpiecznego upadku doszło w 14 biegu meczu pomiędzy ZOOleszcz GKM Grudziądz a Fogo Unią Leszno. Kontuzjowany w tym starciu został Chris Holder.(...)
2
W biegu 14 meczu PGE Ekstraligi Kacper Pludra ostro zaatakował Chrisa Holdera, który po uderzeniu nie opanował motocykla i musiał się z niego "ewakuować" aby nie wpaść z całym impe(...)
1
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Betard Sparta Wrocław w niedzielne popołudnie o ligowe punkty walczyła z Fogo Unią Leszno. Wrocławianom udało się odnieść pewne zwycięstwo przed własną publicznością. Bartłomiej Ko(...)
0
W niedzielne popołudnie na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu zainaugurowano rozgrywki PGE Ekstraligi. W drugiej kolejce Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym torze Fogo Unię L(...)
46
Betard Sparta Wrocław w niedzielne popołudnie zainaugurowała sezon przed własną publicznością. Wrocławianie na Stadionie Olimpijskim podejmowali drużynę Fogo Unii Leszno i przed ko(...)
0
Betard Sparta Wrocław w niedzielne popołudnie podejmowała na Stadionie Olimpijskim Fogo Unię Leszno. Miejscowi zawodnicy pewnie zwyciężyli przed własną publicznością. W barwach Bet(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W związku z niekorzystnymi prognozami pogody przewidującymi opady deszczu w dniu rozgrywania meczów, spotkania we Wrocławiu oraz w Gorzowie zostały przełożone. Nowe terminy podane (...)
0
Krzysztof Kasprzak w okienku transferowym zmienił barwy klubowe i z Grudziądza przeniósł się do beniaminka PGE Ekstraligi. W inauguracyjnym spotkaniu nowa drużyna Kasprzaka rozgryw(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com