Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Organizatorzy cyklu Tauron SEC odkryli karty, przedstawiając lokalizacje trzech pierwszych tegorocznych finałów. Serial zawita do dwóch zupełnie nowych lokalizacji, pozostałe zaś są doskonale znane fanom Indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
3
Kluby Fogo Unia Leszno oraz ebut.pl Stal Gorzów otrzymały licencję zwykłe z odstępstwem gdyż w przyszłym roku mają do spłacenia karę za brak szkolenia.(...)
1
Sławomir Kryjom od dzisiaj zasiadł na fotelu dyrektora zarządzającego Fogo Unii Leszno.(...)
5
Do zespołu Fogo Unii Leszno w trakcie okresu transferowego dołączyli Andrzej Lebiediew oraz Rafał Okoniewski, który będzie pełnił funkcję menadżera drużyny. (...)
2
Kapitan Fogo Unii Leszno od jakiegoś czasu widywany jest w specjalnej ortezie utrzymującej bark. Janusz Kołodziej w rozmowie przyznał co mu dolega i jaki musiał przejść zabieg.(...)
0
W sezonie 2024 w barwach Fogo Unii Leszno starował będzie Andrzej Lebiediew. Zawodnik dołączył do drużyny z Wielkopolski po jak z PGE Ekstraligi spadł drużyna Celfast Wilków Kroson(...)
0
W przerwie między sezonami do Fogo Unii Leszno dołączył Rafał Okoniewski, który zastąpi Piotra Barona, który przez wiele lat pełnił funkcję menadżera zespołu.(...)
0
Andrzej Lebiediew w sezonie 2024 reprezentował będzie dziewiętnastokrotnego Drużynowego Mistrza Polski, Fogo Unię Leszno.(...)
0
Fogo Unia Leszno ogłosiła kto w przyszłym poprowadzi zespół w PGE Ekstralidze.(...)
0
Niedawno kontuzji w torach brytyjskich nabawił się podstawowy junior Enea Polonia Piła Dan Glikes. Działacze klubu z Piły szybko znalazły zastępstwo i wypożyczyły z Fogo Unii Leszn(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
- Początek był bardzo obiecujący, końcówka mogła być lepsza, ale niestety zabrakło nam trochę szczęścia – przyznał o meczu Piotr Baron, menadżer Fogo Unii Leszno.(...)
10
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór rywalizowała w ćwierćfinale z Betrad Spartą Wrocław. Leszczynianie zostali pokonani przed własną publicznością przez podopiecznych Dariusza Śl(...)
0
W pierwszym meczu ćwierćfinałowym fazy play-off PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spot(...)
3
W piątkowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem pomiędzy Fogo Unią Leszno i Betard Spartą Wrocław. W konferencji udział wzięli Piotr Baron (menadżer Fogo Unii (...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
3
Komisja Orzekająca Ligi nałożyła środek dyscyplinarny na zawodnika Betad Sparty Wrocław Taia Woffindena oraz ukarała organizatora meczu 13. rundy PGE Ekstraligi Fogo Unia Leszno – (...)
38
8 miesięcy temu
Do niecodziennej sytuacji doszło po meczu wrocławskiej drużyny w Lesznie. Aktualni mistrzowie Polski po przegranym spotkaniu z miejscową Unią poszli pod sektor swoich fanów podzięk(...)
1
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka pokonała drużynę Betrad Sparty Wrocław. Zawody zakończyły sie wynikiem 48:42, co dało leszczynianom dwa punkty(...)
1
W piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył sie mecz pomiędzy Fogo Unia Leszno i Betard Sparta Wrocław. Spotkanie zostało wygrane przez podopiecznych Piotra Barona.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com