Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
28 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się Wielki Finał TAURON Speedway Euro Championship 2019 – Indywidualnych Mistrzostw Europy. Rozlosowano już numery startowe, z którymi zawodnicy przystąpią do zawodów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
117
Fogo Unia Leszno pokonała na wyjeździe Betard Spartę Wrocław w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
657
Dzisiaj o godzinie 20:00 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu rozegrany zostanie pierwszy finał PGE Ekstraligi, w którym miejscowy Betard Sparta Wrocław zmierzy się z obrońcą tytu(...)
10
Fogo Unia Leszno pewnie pokonała w półfinale zespół forBET Włókniarza Częstochowa. Leszczynianie w finale zmierzą się z zespołem Betard Sparty Wrocław, natomiast częstochowianie o (...)
177
Janusz Kołodziej odbił sobie nieudane spotkanie w Grand Prix w Danii w niedzielnym spotkaniu Fogu Unia Leszno z forBet Włókniarz Częstochowa, zdobywając 11 punktów. (...)
103
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę forBET Włókniarza Częstochowa. Podopieczni Piotra Barona pewnie zwyciężyli w dwumeczu(...)
76
W niedzielne popołudnie Fogo Unia Leszno podejmowała na swoim torze forBet Włókniarz Częstochowa w półfinałowym meczu rewanżowym na swoim torze. Leszczyńskie Byki odniosły zwycięst(...)
391
Betard Sparta Wrocław i Fogo Unia Leszno zmierzą się w finałowym starciu o złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski. Leszczynianie pewnie zwyciężyli w dwóch spotkaniach półfinało(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie podejmowała przed własną publicznościom zespół forBET Włókniarza Częstochowa. Leszczynianie odnieśli pewne zwycięstwo i tym samym po raz tr(...)
0
Fogo Unia Leszno wchodzi do finału PGE Ekstraligi, pokonała na swoim torze gości z Częstochowy. Od samego początku kontrolowali przebieg meczu i bez większych problemów pokonali dr(...)
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W niedzielne popołudnie dojdzie do dwóch spotkań półfinałowych PGE Ekstraligi. O godzinie 16.30 na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka zmierzą się zespoły Fogo Unii Leszno i forBET(...)
1
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już jutro zostaną rozegrane pierwsze półfinały PGE Ekstraligi. Aktualni Mistrzowie Polski udadzą się pod Jasną Górę, gdzie zmierzą się z miejscowym forBET Włókniarzem Częstochowa. (...)
59
Drużyna Fogo Unii Leszno pokonała na Stadionie Olimpijskim miejscową Betard Spartę Wrocław 55:35. Byki wygrały tym samym rundę zasadniczą i w półfinale zmierzą się z forBET Włóknia(...)
133
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
329
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. O godzinie 16.45 rozpocznie się pojedynek pomiędzy Get Well Toruń i Stelemt Falubazem Z(...)
52
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
59
Get Well Toruń tegorocznych zmagań ligowych nie zaliczy do udanych, a drużyna pożegna się z PGE Ekstraligą. W piątkowe popołudnie na torze w Lesznie podopieczni Adama Krużyńskiego (...)
40
Fogo Unia Leszno zdeklasowała w piątkowy wieczór drużynę Get Well Toruń, pokonując zespół prowadzony przez Adama Krużyńskiego w stosunku 64:26. Leszczynianie będą bronić wywalczone(...)
11
Fogo Unia Leszno pewnie pokonała na własnym torze zespół Get Well Toruń, dobry występ w spotkaniu zanotował Indywidualny Mistrz Świata Juniorów, który na swoim koncie zapisał osiem(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com