Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FREDERIK JAKOBSEN - Wiadomości
0
Arged Malesa Ostrów, pewnie pokonała w sparingu osłabionego Tauron Włókniarza Częstochowa 56-34.(...)
103
Mozna uznać, że dzisiejszy dzień należy do grudziądzkiego ZOOleszcz GKM Grudziądz. Najpierw poznaliśmy nowe twarze jakie dołączyły do drużyny, natomiast chwilę później potwierdzono(...)
104
King's Lynn Stars, podczas ostatniego meczu ligowego, pochwaliło się uzgodnieniem warunków z Frederikiem Jakobsenem na starty w brawach King's Lynn Stars, na rok 2023.(...)
298
Kings Lynn Stars pokonał(a) na wyjeździe Peterborough Phanters w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Indianerna Kumla pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
356
Do ZOOLEeszcz GKM Grudziądz dołącza kolejny zawodnik. W sezonie 2022 w barwach grudziądzkiego klubu zobaczymy Frederika Jakobsena.(...)
102
Frederik Jakobsen za pomocą mediów społecznościowych poinformował, że w sezonie 2022 nie będzie reprezentował barw drużyny z Gniezna.(...)
0
Wczoraj Polonia Bydgoszcz przegrała na własnym torze ze Startem Gniezno 39:51. Przedstawiciele obu drużyn podzielili się pomeczowymi refleksjami. Praktycznie wszyscy zwrócili uwagę(...)
0
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zaintereso(...)
112
Dzisiejszy dzień można by rzec był pełen wrażeń dla kibiców, sympatyków Car Gwarant Startu Gniezno. Drużyna z Pierwszej Stolicy Polski przedłużyła kontrakty z Oliverem Berntzonem, (...)
142
Frederik Jakobsen wygrał eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w niemieckim Stralsund. Drugie miejsce zajął Dominik Kubera, a podium uzupełnił Nick Skorja. Czwartą p(...)
2
Czy w Gnieźnie będzie kontynuował dobrą passę z Poznania?(...)
174
Nadzieja duńskiego żużla Frederik Jakobsen dołączył dzisiaj do składu Car Gwarant Startu Gniezno. Młody żużlowiec związał się z pierwszoligowym klubem dwuletnim kontraktem.(...)
12
Dzisiaj włodarze Iveston PSŻ Poznań z przykrością poinformowali, że ich dotychczasowy lider, Frederik Jakobsen w przyszłym sezonie nie będzie startował w żółto-czarnych barwach.(...)
0
W niedzielnej inauguracji 2 Ligi Żużlowej podopieczni Tomasza Bajerskiego nie podołali faworyzowanemu zespołowi z Opola. Jakich obserwacji dokonał trener zespołu gospodarzy? O tym (...)
101
Wczoraj rozegrano finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Kibice zgromadzeni na stadionie w Rybniku byli świadkami bardzo emocjonujących zawodów, w których triumfowała reprez(...)
60
Drugi ligowy pojedynek poznańskich Skorpionów nie odbył się w planowanym terminie. W drużynie Wielkopolski na lidera drużyny wyrasta młody obcokrajowiec - Frederik Jakobsen. Zapras(...)
0
Poznańscy kibice wreszcie mogą odetchnąć z ulgą - w najbliższy piątek oraz sobotę zobaczą swoich zawodników na torze przy ulicy Warmińskiej. (...)
98
Pomiędzy 23. a 25. lutego w Poznaniu, integrować się będą żużlowcy "Skorpionów", wśród których nie zabraknie Duńczyków: Frederika Jakobsena i Kaspra Lykke Nielsena. (...)
118
W poniedziałek działacze PSŻ Poznań ogłosili nazwisko kolejnego żużlowca, który w sezonie 2017 będzie reprezentował drużynę Skorpionów. Umowę z klubem podpisał Frederik Jakobsen. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com