Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Peterborough Phanters
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FREDERIK JAKOBSEN - Wiadomości
356
Do ZOOLEeszcz GKM Grudziądz dołącza kolejny zawodnik. W sezonie 2022 w barwach grudziądzkiego klubu zobaczymy Frederika Jakobsena.(...)
102
Frederik Jakobsen za pomocą mediów społecznościowych poinformował, że w sezonie 2022 nie będzie reprezentował barw drużyny z Gniezna.(...)
0
Wczoraj Polonia Bydgoszcz przegrała na własnym torze ze Startem Gniezno 39:51. Przedstawiciele obu drużyn podzielili się pomeczowymi refleksjami. Praktycznie wszyscy zwrócili uwagę(...)
0
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zaintereso(...)
112
Dzisiejszy dzień można by rzec był pełen wrażeń dla kibiców, sympatyków Car Gwarant Startu Gniezno. Drużyna z Pierwszej Stolicy Polski przedłużyła kontrakty z Oliverem Berntzonem, (...)
142
Frederik Jakobsen wygrał eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w niemieckim Stralsund. Drugie miejsce zajął Dominik Kubera, a podium uzupełnił Nick Skorja. Czwartą p(...)
2
Czy w Gnieźnie będzie kontynuował dobrą passę z Poznania?(...)
174
Nadzieja duńskiego żużla Frederik Jakobsen dołączył dzisiaj do składu Car Gwarant Startu Gniezno. Młody żużlowiec związał się z pierwszoligowym klubem dwuletnim kontraktem.(...)
12
Dzisiaj włodarze Iveston PSŻ Poznań z przykrością poinformowali, że ich dotychczasowy lider, Frederik Jakobsen w przyszłym sezonie nie będzie startował w żółto-czarnych barwach.(...)
0
W niedzielnej inauguracji 2 Ligi Żużlowej podopieczni Tomasza Bajerskiego nie podołali faworyzowanemu zespołowi z Opola. Jakich obserwacji dokonał trener zespołu gospodarzy? O tym (...)
101
Wczoraj rozegrano finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Kibice zgromadzeni na stadionie w Rybniku byli świadkami bardzo emocjonujących zawodów, w których triumfowała reprez(...)
60
Drugi ligowy pojedynek poznańskich Skorpionów nie odbył się w planowanym terminie. W drużynie Wielkopolski na lidera drużyny wyrasta młody obcokrajowiec - Frederik Jakobsen. Zapras(...)
0
Poznańscy kibice wreszcie mogą odetchnąć z ulgą - w najbliższy piątek oraz sobotę zobaczą swoich zawodników na torze przy ulicy Warmińskiej. (...)
98
Pomiędzy 23. a 25. lutego w Poznaniu, integrować się będą żużlowcy "Skorpionów", wśród których nie zabraknie Duńczyków: Frederika Jakobsena i Kaspra Lykke Nielsena. (...)
118
W poniedziałek działacze PSŻ Poznań ogłosili nazwisko kolejnego żużlowca, który w sezonie 2017 będzie reprezentował drużynę Skorpionów. Umowę z klubem podpisał Frederik Jakobsen. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com