Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Bohaterami tego artykułu będą dwaj Panowie, których współpraca układa się z korzyścią dla obu stron. Każdy z nas wie kim jest Antonio Lindbaeck. Szwed z brazylijskimi korzeniami należy do solidnych żużlowców, który walczy o tytuły drużynowe jak i indywidualne. Podczas zawodów widzimy zawodnika, jego(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GET WELL TORUN - Wiadomości
10
Przemysław Termiński na poniedziałkowej konferencji 30 września br. ogłosił zawodników, z którymi jego firma podpisała kontrakty sponsorskie. Jak natomiast przebiegały negocjacje, (...)
22
Personalne i administracyjne(...)
1
4 tygodnie temu
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
1
Tegoroczny sezon Get Well Toruń, jeśli nie należał do najgorszego, to był za pewne jednym z najsłabszych w całej historii toruńskiego klubu. Popularne Anioły po serii 44 lat ciągłe(...)
517
Niels Kristian Iversen doskonale zaprezentował się na Bergring Arenie w Teterowie i z trzynastoma punktami na koncie uplasował się na czwartej pozycji.(...)
1
Kiedy opadnie kurz, można na spokojnie usiąść do analizy. Takiej właśnie specjalnie dla Czytelników Zuzelend.Com podjął się Dariusz Momot, były działacz żużlowy powiązany z RKM – e(...)
0
Get Well Toruń pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
329
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. O godzinie 16.45 rozpocznie się pojedynek pomiędzy Get Well Toruń i Stelemt Falubazem Z(...)
109
W najbliższą niedzielę zakończy się runda zasadnicza PGE Ekstraligi. Jako przedostatni mecz XIV kolejki zaplanowano mecz na toruńskiej Motoarenie.(...)
59
Get Well Toruń tegorocznych zmagań ligowych nie zaliczy do udanych, a drużyna pożegna się z PGE Ekstraligą. W piątkowe popołudnie na torze w Lesznie podopieczni Adama Krużyńskiego (...)
40
Fogo Unia Leszno zdeklasowała w piątkowy wieczór drużynę Get Well Toruń, pokonując zespół prowadzony przez Adama Krużyńskiego w stosunku 64:26. Leszczynianie będą bronić wywalczone(...)
11
Fogo Unia Leszno pewnie pokonała na własnym torze zespół Get Well Toruń, dobry występ w spotkaniu zanotował Indywidualny Mistrz Świata Juniorów, który na swoim koncie zapisał osiem(...)
141
Get Well Toruń w piątkowy wieczór zmierzył się w ligowym spotkaniu z Fogo Unią Leszno. Torunianie nie zaliczą meczu w Wielkopolsce do udanych, podopieczni Adama Krużyńskiego przegr(...)
129
Fogo Unia Leszno zdeklasowała w piątkowy wieczór drużynę Get Well Toruń, pokonując zespół prowadzony przez Adama Krużyńskiego w stosunku 64:26. Leszczynianie wygrywając niemal każd(...)
0
Znaczącą różnicą punktów zakończyło się piątkowe spotkanie pomiędzy Fogo Unia Leszno, a Get Well Toruń. Gospodarze od początku spotkania utrzymywali prowadzenie, nie oddając go już(...)
126
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 64:26. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. O godzinie 18.00 rozpocznie się mecz pomiędzy Częstochową i Grudziądzem, natomiast (...)
170
Fatalne wyniki toruńskiego Get Well, jak się okazuje mają przełożenie na atmosferę w wewnątrz zespołu. Podczas przegranego na własnym stadionie z Betard Spartą Wrocław doszło do dw(...)
3
Podopieczni Adama Krużyńskiego nie wykorzystali atutu własnego toru i ulegli Betard Sparcie Wrocław w stosunku 41:49. Gości do zwycięstwa poprowadził powracający po kontuzji Tai Wo(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Get Well Toruń w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com