Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął Niemiec Max Niedermeier, a trzecie reprezentant Szwecji Jimmy Olsen. Reprezentant Polski, Michał Knapp ukończył sobotn(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GNIEZNO - wyszukaj wiadomości
620
Błażej Skrzeszewski - Chciałem jednego z trzech rywali(...)
106
Aforti Start Gniezno zaprezentowany kibicom(...)
241
Działacze GTM Start Gniezno przygotowali niespodziankę dla wszystkich kibiców czarnego sportu w Pierwszej Stolicy! Jeszcze w grudniu, przed świętami Bożego Narodzenia, odbędzie się(...)
140
Aforti Start Gniezno w nadchodzącym roku szykuje rekordowy budżet. Jego wysokość szacuje się na 4,5 miliona złotych. . (...)
108
W piątek oficjalnie zaprezentowana została drużyna AFORTI Start Gniezno na sezon 2022. W Pierwszej Stolicy pojawili się wszyscy zawodnicy, którzy parafowali stosowne umowy z(...)
1066
Michael Jepsen Jensen wzmocni kadrę gnieźnian!(...)
942
Szymon Szlauderbach zawodnikiem Aforti Start Gniezno.(...)
189
Równolegle do budowy składu AFORTI Start Gniezno trwały rozmowy zmierzające do stworzenia sztabu szkoleniowego, który będzie czuwał nad drużyną w przyszłorocznych rozgrywkach eWinn(...)
205
Aforti Start Gniezno potwierdził, że w przyszłym roku jego barwy reprezentować będzie Ernest Koza. (...)
560
Kevin Fajfer za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych poinformował, że w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował czerwono-czarne barwy Aforti Start Gniezno. (...)
111
Aforti Start Gniezno poinformował, że w przyszłym sezonie zobaczymy w jego barwach dwóch Szwedów: Philipa Hellstroema-Bangsa oraz powracającego, po rocznym rozbracie, do ligi polsk(...)
102
Frederik Jakobsen za pomocą mediów społecznościowych poinformował, że w sezonie 2022 nie będzie reprezentował barw drużyny z Gniezna.(...)
187
Aforti Start Gniezno poinformował , że pierwszym zawodnikiem, który podpisał kontrakt na kolejny sezon jest kapitan zespołu, Oskar Fajfer.(...)
108
Runda zasadnicza za pasem. Wraz z jej końcem, zapraszamy na oceny wszystkich ekip z eWinner 1 ligi, kolejnością od najlepszej do spadkowicza, przed fascynującą walką w play-off. (...)
244
Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
127
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
146
Debiut Aforti Startu Gniezno w lidze Czeskiej(...)
109
Rafael Wojciechowski po dzisiejszej porażce w Gdańsku zapowiedział, że po ostatnich dwóch meczach rezygnuje z funkcji menadżera Aforti Stat Gniezno.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 52:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
68
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 62:28. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com