Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
GORZOW - wyszukaj wiadomości
16
Przypomnijmy, że mecz czwartej kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy Stalą Gorzów a Włókniarzem Częstochową został przerwany po awarii rozdzielni. Jak wygląda obecnie sytuacja techniczna(...)
171
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już w piątek rozpocznie się VIII runda PGE Ekstraligi. Od 18 pierwsze spotkanie pomiędzy RM Solar Falubaz Zielona Góra a PGG ROW Rybnik a już od 20.30 mecz pomiędzy Fogo Unią Lesz(...)
199
Marek Grzyb prezes Moje Bermudy Stal Gorzów wystosował dzisiaj list otwarty do Prezesa PGE Ekstraligi, w którym m.in pyta się o przyczyny przerwania spotkania w Grudziądzu. Dodatko(...)
0
Jack Holder zdaje sobie sprawę, że dwa polskie kluby, które reprezentuje mają swoje cele. Chce zarówno pomóc wrócić Apatorowi do PGE Ekstraligi a zarazem pomóc w niej się utrzymać (...)
106
MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 29:25. Mecz został przerwany po 9 biegach. Sędzia podjął decyzje o zakończeniu po tym jak w b(...)
103
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu o ligowe punkty będą walczyć zespoły MRGARDEN GKM Grudziądz oraz Moje(...)
179
Bardzo trudny początek sezonu ma za sobą Stal Gorzów. Klub nie wygrał do tej pory żadnego spotkania i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. O sytuacji w zespole i próbach jej naprawie(...)
0
W ostatnim opublikowanym komunikacie PGE Ekstraliga poinformowała o nowych terminach spotkań które były zaplanowane na najbliższą kolejkę, a które z wiadomych przyczyn zostały odwo(...)
318
Dokładnie 3 lipca mecz pomiędzy Stalą Gorzów a Włókniarzem Częstochowa został przerwany przez pożar. Dziś poznaliśmy decyzję Komisji Orzekającej Ligii. (...)
0
Tak jak wcześniej informowaliśmy rozegranie meczu 6 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów a Betard Sparta Wrocław w zaplanowanym terminie stoi pod dużym znakiem za(...)
16
Jak ustaliła Straż Pożarna, prawdopodobna przyczyną pożaru rozdzielni elektrycznej było zwarcie instalacji elektrycnej, co jednocześnie wyklucza udział osób trzecich. (...)
104
Zielonogórzanie przystępowali do dzisiejszego spotkania podbudowani zdobyciem 1 punktu w wyjazdowym meczu z Betard Spartą Wrocław. Żużlowcy Moje Bermudy Stali Gorzów sezon zaczęli (...)
1
RM Solar Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Jutro na torze przy ulicy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze emocjonować się będziemy po raz 99 Derbami Ziemi Lubuskiej(...)
16
W niedzielne popołudnie będziemy świadkami dwóch spotkań PGE Ekstraligi. Na 16.30 zaplanowano spotkanie pomiędzy Eltrox Włókniarzem Częstochowa oraz Motorem Lublin, natomiast o 19.(...)
188
Sezon 2020 jest dość specyficzny i jednocześnie bardzo trudny dla drużyny Moje Bermudy Stali Gorzów. (...)
129
W piątkowy wieczór podopieczni trenera Chomskiego podejmowali na własnym torze zespół z Częstochowy. Do 10 biegu minimalne 4 punktowe prowadzenie objęli gospodarzy, wszystko układa(...)
160
Do niecodziennej sytuacji doszło dzisiaj podczas spotkania 4 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów a Eltrox Włókniarz Częstochowa. Po biegu 10 nastąpiła awaria prą(...)