Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
04.06.2023 - 19:15
vs
04.06.2023 - 14:00
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Czech - Praga. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Leon Madsen, Jack Holder oraz Bartosz Zmarzlik. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną cyklu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRZEGORZ WALASEK - Wiadomości
137
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 21:26. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
188
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Ebebe PSŻ Poznań w stosunku 48:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Długich 567 dni, czekali sympatycy żużla w Ostrowie Wielkopolskim na wygraną ich ulubieńców. Wczoraj ta sztuka się udała a ostrowianie pokonali ROW Rybnik 45-44. Bohaterem ostrowia(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 45:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już dziś o godzinie 14:00 w Ostrowie Wielkopolskim, rozpocznie się szlagier drugiej kolejki 1 Ligi Żużlowej. Miejscowa Arged Malesa podejmie ROW Rybnik.(...)
1
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 46:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Dzisiaj sympatycy żużla w Ostrowie, w końcu doczekają się oficjalnych zawodów. Miejscowa Ostrovia na własnym terenie w meczu kontrolnym podejmie Betard Spartę Wrocław.(...)
107
Dopiero dzisiaj Tobiasz Musielak został oficjalnie przedstawiony jako zawodnik Ostrovi Ostrów Wielkopolski. Przy okazji klub z wielkopolski poinformował o przedłużeniu umowy o kole(...)
109
Już w najbliższą niedziele, w Ostrowie Wielkopolskim zakończy się sezon żużlowy. 16 zawodników powalczy o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.(...)
108
Już 9 Października, zakończy się sezon żużlowy w Ostrowie Wielkopolskim. Zawodnicy powalczą w Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Znamy już dziewięciu uczest(...)
110
Piraterna Speedway pokonał(a) na własnym torze Vaestervik Speedway w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
29
Grzegorz Walasek wygrał pierwszy swój wyścig w meczu z Fogo Unią Leszno i wydawało się, że wreszcie znalazł to coś na ostrowski tor. Później było już jednak gorzej, a po meczu dośw(...)
157
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 33:57. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W niedzielę Arged Malesa Ostrów Wielkopolski zmierzyła się na własnym torze z Betard Sparta Wrocław. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 34:56.(...)
284
Niestety potwierdziły się najgorsze przypuszczenia na temat stanu zdrowia Grzegorza Walaska.(...)
273
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Drużynie z Ostrowa zmagania w PGE Ekstralidze nie idą za dobrze. W piątek podopieczni Mariusza Staszewskiego ulegli na stadionie im. Alfreda Smoczyka miejscowej Fogo Unii Leszno. G(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu po przerwie spowodowanej kontuzją do ścigania wrócił Damian Ratajczak. Zawodnik podczas Derbów Wielkopolski zapisał na swoim koncie cztery punkty i miał oka(...)
9
W pierwszym meczu 4. kolejki PGE Ekstaligi, Unia Leszno pokonała Arged Malesę Ostrów Wielkopolski 56:34,. Tym samym, drużyna z Leszna nadal pozostaje niepokonana w tym sezonie. (...)
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com