HAWA START GNIEZNO - Wiadomości
104
Zgodnie z deklaracjami działaczy HAWA Start Gniezno w pierwszej kolejności uzgodniono warunki kontaktowe na sezon 2018 ze wszystkimi seniorami, którzy przyczynili się do awansu do (...)
103
W piątek włodarze gnieźnieńskiego HAWA Start uzgodnili warunki kontraktu z Mirosławem Jabłońskim i Marcinem Nowakiem. Zawodnicy, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do awansu(...)
113
Zakontraktowanie Eduarda Krcmara przez włodarzy gnieźnieńskiego klubu okazało się przysłowiowym strzałem w "dziesiątkę". Czech był silnym ogniem HAWA Start Gniezno i w następnym ro(...)
79
W ubiegłą niedzielę HAWA Start Gniezno został zwycięzcą rozgrywek 2. Ligi Żużlowej. W decydującym, rewanżowym spotkaniu w "Grodzie Lecha" przeciwko Speed Car Motorowi Lublin mocnym(...)
271
Patryk Fajfer, pomimo powołania na finałowy mecz ze Speed Car Motorem Lublin, nie pojawił się w składzie HAWA Startu Gniezno. Dyrektor ds. finansowych gnieźnieńskiego klubu przyzna(...)
131
Cała drużyna, która wywalczyła awans do pierwszej ligi dostanie propozycję nowych kontaktów. Taką deklarację złożył na wtorkowej konferencji prasowej całemu zespołowi Rafael Wojcie(...)
118
W finałowym meczu 2. Ligi Żużlowej mocnym ogniwem HAWA Startu Gniezno okazał się Adrian Gała. Wychowanek Startu Gniezno został ojcem sukcesu swojego zespołu wywalczając z nim bezpo(...)
0
Mirosław Jabłoński powrócił do swojego macierzystego klubu po sześciu latach. Zawodnik HAWA Start Gniezna swoimi bardzo dobrymi występami skutecznie przyczynił się do awansu swojej(...)
120
W niedzielę w Gnieźnie, miejscowy HAWA Start pokonał Speed Car Motor Lublin 53:36 w rewanżowym meczu finałowym 2. Ligi Żużlowej. Jednym z ojców awansu był Adria Gała - zdobywca trz(...)
14
W niedzielę 17 września, w rewanżowym meczu finałowym 2. Ligi Żużlowej zespół Hawy Startu Gniezno podejmował na torze przy ul. Wrzesińskiej Speed Car Motor Lublin. Lublinianie przy(...)
0
W rewanżowym meczu finałowym GTM Start Gniezno pokonało Speed Car Motor Lublin w stosunku 53:36. Tym samym Gnieźnianie uzyskali awans do Nice 1.Ligi żużlowej. Prezentujemy Państwu (...)
21
W niedzielę o 16:00 odbędzie się decydujący mecz w 2. Lidze Żużlowej. GTM Start Gniezno podejmie Speed Car Motor Lublin w rewanżowym meczu finałowym najniższej klasy rozgrywkowej. (...)
102
W niedzielę finał 2. Ligi Żużlowej. HAWA Start Gniezno na własnym obiekcie podejmować będzie drużynę Speed Car Motor Lublin. W pierwszym pojedynku górą byli lublinianie wygrywając (...)
108
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się decydujący mecz finałowy 2. Ligi Żużlowej. W ramach tego spotkania HAWA Start Gniezno podejmie przed własną publicznością Speed Car motor Lu(...)
0
Już za tydzień żużlowcy Speed Car Motoru Lublin będą bronić dziesięciopunktowej zaliczki na torze w Gnieźnie. - To mało i dużo - zgodnie twierdzą zainteresowane sprawą awansu s(...)
1
Dziesięciopunktową zaliczkę wypracowali sobie na własnym torze żużlowcy Speed Car Motoru Lublin w pierwszym finałowym spotkaniu z HAWA Start Gniezno. Zmagania o awans do wyższej kl(...)
105
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W finałowym Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Hawa Start Gniezno w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotk(...)
100
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się pierwszy mecz finałowy 2. Ligi Żużlowej. W ramach tego spotkania Speed Car Motor Lublin podejmie przed własną publicznością HAWA Start Gniez(...)