Dzisiaj o 14:00
INNE - Wiadomości
0
Artur Czaja z częstochowskiego KantorOnline Włókniarz wygrał rozgrywany w Opolu turniej towarzyski juniorów. Zawody zakończono po rozegraniu czterech serii. Sędzia zawodów podjął t(...)
0
Artur Czaja z kompletem punktów zwyciężył w Turnieju Młodzieżowym, który rozegrany został na torze rybnickiego ŻKS ROW. Tuż za nim z 12 pkt. uplasował sie jego kolega klubowy, Hube(...)
0
Turniej Legend Rybnickiego Żużla w miejsce odbywającego się od lat Turnieju Pamięci Łukasza Romanka rozegrany zostanie na rybnickim torze 7 czerwca. W tym roku impreza będzie poświ(...)
0
Włodarze Kolejarza Opole aby urozmaicić kibicom żużlowym blisko miesięczną przerwę między spotkaniami ligowymi postanowili zorganizować turniej dla młodzieżowców. Dlatego też juto (...)
0
Łotysz, Maksim Bogdanow dzięki wygranej w biegu dodatkowym z Przemysławem Pawlickim zapewnił sobie wygraną w rundzie kwalifikacyjnej do Speedway Europen Championship rozgrywanej w (...)
0
Na torze łotewskiego Daugavpils rozegrana została runda kwalifikacyjna do Speedway Europen Championship. Zwycięzcą tych zawodów został Duńczyk, Michael Jepsen Jensen, który wyprzed(...)
0
Oficjalna strona GKM'u Grudziądz informuje, ze do zespołu dołączył nowy zawodnik. Jest nim Rafał Okoniewski.(...)
0
GKM Grudziądz w dwóch kolejnych spotkaniach ligowych nie potrafił ani razu wygrać przez co zajmuje obecnie ostatnią pozycje w tabeli ligowej.(...)
0
Zwycięstwem Krystiana Pieszczka zakończyły się polski finał eliminacji do IMŚJ. Junior Wybrzeża Gdańsk zapowiada walkę o tytuł w tej kategorii wiekowej.(...)
0
Dziś poznaliśmy zawodników, których wybrał Marek Cieślak do startu w II rundzie Mistrzostw Par.(...)
0
GKM Grudziądz ma za sobą kolejny sparing przygotowujący do nadchodzącego sezonu. Podopieczni Roberta Kempińskiego polegli w Częstochowie z miejscowym Włókniarzem 54-36.(...)
0
Dzisiaj w Częstochowie rozegrany został finał krajowych eliminacji IMEJ. Awans do półfinałów IMEJ z tych zawodów uzyskiwało pięciu zawodników. Zwyciężył junior toruńskiego Unibaxu,(...)
0
Piotr Świderski zwyciężył w 64. Memoriale im. Alfreda Smoczyka w Lesznie.O dalszej kolejności na podium zadecydował dodatkowy bieg. Wygrał go Piotr Protasiewicz. Trzecie miejsce za(...)
0
W sobotę na opolskim torze rozegrano krajowe eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, które zwyciężył junior leszczyńskiego Fogo Unia, Piotr Pawlicki. W naszej gale(...)
0
W dniu wczorajszym żużlowcy GKM'u Grudziądz zostali zaprezentowani kibicom, a także mieli okazje odbyć drugi w tym roku sparing przed sezonem.(...)
0
Zwycięstwem Przemysława Pawlickiego zakończyła się eliminacja Złotego Kasku w Krakowie. Na podium stanęli również Piotr Pawlicki oraz Krzysiu Buczkowski(...)
0
Maciej Janowski bez problemu zwyciężył w eliminacjach Złotego Kasku rozgrywanych w Rawiczu(...)
0
11 lat temu
Ciężko w to uwierzyć, ale już od 10 lat nie ma w środowisku żużlowym Roberta Dadosa. Nie ma w sensie stricte fizycznym, gdyż wierzę, że akurat pamięć o nim jest wiecznie żywa - zar(...)
0
Wygraną Speedway Wandy Instal Kraków 47:43 zakończył się rozgrywany na jej torze trening punktowany z Orłem Łódź. Bezsprzecznie najlepszym zawodnikiem tego spotkania został zdobywc(...)
0
Trwające ponad trzy godziny i obfitujące w dużą ilość upadków krajowe eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów wygrał junior leszczyńskiej Fogo Unii, zdobywca 14 pun(...)