Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
JAKUB MISKOWIAK - Wiadomości
107
Jan Kvech wygrywa eliminacje IMSJ w Gislaved(...)
383
Kolejny raz Polscy juniorzy zajęli czołowe lokaty w rozgrywkach o tytuł Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Złoto IMŚJ po wygraniu dwóch z trzech finałów wywalczył Jakub M(...)
114
Jakub Miśkowiak zwyciężył dzisiaj w 3 finale IMŚJ rozegranym na torze w czeskich Pardubicach i przypieczętował tym samym zdobycie tytułu najlepszego juniora świata. Drugi w Pardubi(...)
0
Po dwóch finałach na czele klasyfikacji generalnej walczących o prymat najlepszego juniora na świecie w sezonie 2021 znajduje się obecnie Jakub Miśkowiak.(...)
180
Jakub Miśkowiak zwyciężył w 2 finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanym w Krośnie. Drugie miejsce zajął kolejny z Polaków, Mateusz Cierniak, zaś trzecie Duńczyk,(...)
127
Reprezentacja Polski zwyciężyła z 37 punktami w pierwszym półfinale Monster Energy Speedway of Nations rozgrywanym na torze w Daugavpils.(...)
87
Złoto Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów po raz ósmy z rzędu zawisł na szyjach Reprezentantów Polski.(...)
425
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski - Częstochowa. Zwycięzcą turnieju został Jakub Miśkowiak . Za nim uplasowali się Wi(...)
0
Duńczyk, Mads Hansen triumfował w pierwszym finale Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów, które dzisiaj rozegrano w niemieckim Stralsund. Drugie miejsce zajął Jakub Miśkowia(...)
941
Polacy ze złotem DME U23(...)
101
Jakub Miśkowiak triumfował w finale Srebrnego Kasku rozegranym na torze w Bydgoszczy. Drugie miejsce zajął jego kolega klubowy Mateusz Świdnicki, zaś na najniższym stopniu podium (...)
104
Jakub Miśkowiak przez kolejny sezon bronić będzie nadal barw Eltrox Włókniarza Częstochowa. Dla młodego zawodnika będzie to trzeci sezon w klubie spod Jasnej Góry.(...)
0
Jakub Miśkowiak z kompletem zwycięstw sięgną po wygraną w dzisiejszych zawodach 46. Zlata Stuha juniorów w czeskich Pardubicach. Polak w biegu finałowym pokonał odpowiednio Madsa H(...)
515
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Indywidualnych Młodzieżowych Mistrzostw Polski - Zielona Góra. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Raf(...)
180
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Brązowego Kasku - Ostrów Wlkp.. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Cierniak. Za nim uplasowali się Sebastian Szostak oraz Jakub Miś(...)
0
Miśkowiak, Curzytek, Lampart, Gruchalski na starcie.(...)
33
We wtorek, 17 września w Lublinie odbył się pierwszy turniej Zaplecza Kadry Juniorów. (...)
323
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał MIMP - Tarnów. Zwycięzcą turnieju został Jakub Miśkowiak . Za nim uplasowali się Dominik Kubera oraz Wiktor Lampart(...)
3
forBet Włókniarz Częstochowa pokonała w piątkowym meczu Get Well Toruń 52:38. Kluczem do zwycięstwa w tym meczu był wyrównany skład miejscowej drużyny. Tego dnia formą imponowali t(...)
1
forBET Włókniarz Częstochowa w drugim piątkowym spotkaniu 11. kolejki PGE Ekstraligi pokonał na własnym obiekcie Get Well Toruń 52:38 i tym samym torunianie mają już tylko iluzoryc(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com