Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Artem Łaguta triumfował w 2 rundzie cyklu Speedway Grand Prix, który rozgrywany był na Stadionie Marketa w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Janowski, zaś na najniższym stopniu podium stanął Frederik Lindgren. Czwarty, w biegu finałowym, linię mety przejechał Emil Sajfutdinow.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
JAKUB MISKOWIAK - Wiadomości
101
Jakub Miśkowiak triumfował w finale Srebrnego Kasku rozegranym na torze w Bydgoszczy. Drugie miejsce zajął jego kolega klubowy Mateusz Świdnicki, zaś na najniższym stopniu podium (...)
104
Jakub Miśkowiak przez kolejny sezon bronić będzie nadal barw Eltrox Włókniarza Częstochowa. Dla młodego zawodnika będzie to trzeci sezon w klubie spod Jasnej Góry.(...)
0
Jakub Miśkowiak z kompletem zwycięstw sięgną po wygraną w dzisiejszych zawodach 46. Zlata Stuha juniorów w czeskich Pardubicach. Polak w biegu finałowym pokonał odpowiednio Madsa H(...)
515
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Indywidualnych Młodzieżowych Mistrzostw Polski - Zielona Góra. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Raf(...)
180
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Brązowego Kasku - Ostrów Wlkp.. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Cierniak. Za nim uplasowali się Sebastian Szostak oraz Jakub Miś(...)
0
Miśkowiak, Curzytek, Lampart, Gruchalski na starcie.(...)
33
We wtorek, 17 września w Lublinie odbył się pierwszy turniej Zaplecza Kadry Juniorów. (...)
323
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał MIMP - Tarnów. Zwycięzcą turnieju został Jakub Miśkowiak . Za nim uplasowali się Dominik Kubera oraz Wiktor Lampart(...)
3
forBet Włókniarz Częstochowa pokonała w piątkowym meczu Get Well Toruń 52:38. Kluczem do zwycięstwa w tym meczu był wyrównany skład miejscowej drużyny. Tego dnia formą imponowali t(...)
1
forBET Włókniarz Częstochowa w drugim piątkowym spotkaniu 11. kolejki PGE Ekstraligi pokonał na własnym obiekcie Get Well Toruń 52:38 i tym samym torunianie mają już tylko iluzoryc(...)
0
W sobotę na torze w Pilznie został rozegrany Puchar Europy Par U19. Zawody zakończyły się zwycięstwem reprezentacji Danii. Drugie miejsce zajęła Łotwa, a podium uzupełniła Szwecja.(...)
247
Zwycięstwem Jakuba Miśkowiaka zakończył się finał Brązowego Kasku, który został rozegrany na torze w Grudziądzu. Drugie miejsce zajął Wiktor Lampart. Podium uzupełnił Karol Żupińsk(...)
214
W poniedziałek, kilka minut po godz. 14 odbył się pierwszy trening na SGP Arenie Częstochowa. W zajęciach uczestniczyła prawie cała kadra drużyny Lwów.(...)
81
We wtorkowe popołudnie częstochowianie zamknęli skład na sezon 2019. Władze forBET Włókniarza podpisali umowy aż z pięcioma zawodnikami.(...)
89
Bracia: Robert oraz Jakub Miśkowiakowie spotkali się dzisiaj w siedzibie częstochowskiego Włókniarza z prezesem klubu, Michałem Świącikiem oraz trenerem Markiem Cieślakiem. (...)
1
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów(...)
312
Wczoraj odbyła się oficjalna ceremonia losowania numerów startowych przed finałową rundą cyklu TAURON Speedway Euro Championship, która odbędzie się 15 września na Stadionie Śląski(...)
143
Reprezentacja Polski triumfowała dzisiaj w Krośnie w finale Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Polacy pokonali drugich, Duńczyków oraz Łotyszy. (...)
59
Orzeł Łódź zdecydował się wypożyczyć młodego Jakuba Miśkowiaka z WKM Wschowa. Młodzieżowiec będzie mógł wystąpić w zawodach pod koniec sezonu. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com