JAKUB MISKOWIAK - Wiadomości
0
Jakub Miśkowiak został dzisiaj oficjalnie zaprezentowany kibicom jako zawodnik Stali Gorzów Wielkopolski.(...)
4
71 edycja turnieju o Łańcuch Herbowy miasta Ostrowa Wielkopolskiego padła łupem Jakuba Miśkowiaka, drugie miejsce zajął Jakub Krawczyk a trzecie Bartosz Smektała.(...)
0
Już 22 lipca we francuskim Macon rozegrany zostanie finał Drużynowych Mistrzostw Europy do zawodników którzy nie przekroczyli 23 roku życia. Dziś poznaliśmy skład reprezentacji Po(...)
0
Tauron Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Piraterna Motala pokonał(a) na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Tauron Włókniarz Częstochowa w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wczoraj na czterech torach odbyły się ćwierćfinały Indywidulanych Mistrzostw Polski. Z każdej z rund do IMP Challengu, awansowało po czterech zawodników. Poniżej wyniki z tych run(...)
0
49. Memoriał imienia Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego zakończyły się zwycięstwem Mikkela Michelsena. Na drugim miejscu uplasował się Maksym Drabik, a trzeci był Leon Madse(...)
130
Wiktor Lampart, Mateusz Świdnicki i Jakub Miśkowiak przed kamerami EkstraligaTV opowiedzieli o osiągnięciach w karierze juniorskiej i oczekiwaniach związanych z dalszymi etapami ka(...)
164
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał SGP2 na toruńskiej MotoArenie. Zwycięzcą turnieju został Jakub Miśkowiak. Za nim uplasowali się Wiktor Lampart i Mateusz Ciernia(...)
233
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał MIMP w Częstochowie. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Świdnicki. Za nim uplasowali się Jakub Miśkowiak oraz Wiktor Lampart(...)
213
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał Canal+ online IMP - Rzeszów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Jakub Miśkowiak oraz Bartosz Sme(...)
448
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na wyjeździe zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
474
W pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi Moje Bermudy Stal Gorzów zremisowały na własnym stadionie z zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 45:45. Prezentujemy P(...)
131
Zwycięstwem gości zakończyło się ostatnie niedzielne starcie w ramach pierwszej ćwierćfinałowej rundy fazy play-off pomiędzy BETARD SPARTĄ Wrocław a ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZEM(...)
105
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
256
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 finał Speedway Grand Prix 2 - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Cierniak. Za nim uplasowali się Kevin Juhl Pedersen oraz Benj(...)
0
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie uległa drużynie zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa. Dzięki zwycięstwu za trzy punkty częstochowianie utrzymali drugą pozycję w PGE Eks(...)
25
24 Sierpnia, Częstochowa będzie gościła 18 najlepszych młodzieżowców. Poniżej prezentujemy listę startową na te zawody. (...)
196
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)