Dzisiaj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
JAKUB MISKOWIAK - Wiadomości
0
Miśkowiak, Curzytek, Lampart, Gruchalski na starcie.(...)
33
We wtorek, 17 września w Lublinie odbył się pierwszy turniej Zaplecza Kadry Juniorów. (...)
323
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał MIMP - Tarnów. Zwycięzcą turnieju został Jakub Miśkowiak . Za nim uplasowali się Dominik Kubera oraz Wiktor Lampart(...)
3
forBet Włókniarz Częstochowa pokonała w piątkowym meczu Get Well Toruń 52:38. Kluczem do zwycięstwa w tym meczu był wyrównany skład miejscowej drużyny. Tego dnia formą imponowali t(...)
1
forBET Włókniarz Częstochowa w drugim piątkowym spotkaniu 11. kolejki PGE Ekstraligi pokonał na własnym obiekcie Get Well Toruń 52:38 i tym samym torunianie mają już tylko iluzoryc(...)
0
W sobotę na torze w Pilznie został rozegrany Puchar Europy Par U19. Zawody zakończyły się zwycięstwem reprezentacji Danii. Drugie miejsce zajęła Łotwa, a podium uzupełniła Szwecja.(...)
247
Zwycięstwem Jakuba Miśkowiaka zakończył się finał Brązowego Kasku, który został rozegrany na torze w Grudziądzu. Drugie miejsce zajął Wiktor Lampart. Podium uzupełnił Karol Żupińsk(...)
214
W poniedziałek, kilka minut po godz. 14 odbył się pierwszy trening na SGP Arenie Częstochowa. W zajęciach uczestniczyła prawie cała kadra drużyny Lwów.(...)
81
We wtorkowe popołudnie częstochowianie zamknęli skład na sezon 2019. Władze forBET Włókniarza podpisali umowy aż z pięcioma zawodnikami.(...)
89
Bracia: Robert oraz Jakub Miśkowiakowie spotkali się dzisiaj w siedzibie częstochowskiego Włókniarza z prezesem klubu, Michałem Świącikiem oraz trenerem Markiem Cieślakiem. (...)
1
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów(...)
312
Wczoraj odbyła się oficjalna ceremonia losowania numerów startowych przed finałową rundą cyklu TAURON Speedway Euro Championship, która odbędzie się 15 września na Stadionie Śląski(...)
143
Reprezentacja Polski triumfowała dzisiaj w Krośnie w finale Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Polacy pokonali drugich, Duńczyków oraz Łotyszy. (...)
59
Orzeł Łódź zdecydował się wypożyczyć młodego Jakuba Miśkowiaka z WKM Wschowa. Młodzieżowiec będzie mógł wystąpić w zawodach pod koniec sezonu. (...)