Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
JAN KVECH - Wiadomości
117
Czech, Jan Kvech został wypożyczony do końca sezonu z Marwis.pl Falubaz Zielona Góra do Cellfast Wilki Krosno.(...)
104
Jan Kvech dostał dziką kartę na dwie pierwsze rundy Speedway Grand Prix, które zostaną rozegrane na praskiej Markecie.(...)
68
Niestety nie ma dobrych informacji na temat stanu zdrowia dwóch zawodników zielonogórskiego RM Solar Falubazu Norberta Krakowiaka oraz Jana Kvecha. (...)
0
PGE Ekstraliga opublikowała listę zawodników, którzy mogą na zasadzie całosezonowego wypożyczenia bronić barw innej drużyny. Jak czytamy na oficjalnej stronie Speedway Ekstraligi:(...)
0
Jan Kvech to młody, perspektywiczny zawodnik, dla którego trzyletni kontrakt z Falubazem Zielona Góra jest bez wątpienia inwestycją w przyszłość. Utalentowany Czech przebywa aktual(...)
499
W niedzielne popołudnie Stelmet Falubaz Zielona Góra podpisał 3 – letnią umowę z 18 – letnim Janem Kvechem. Czech jest uznawany za wielki talent. W tegorocznych IMŚJ zajął 6. miesj(...)
103
Podium uzupełnili Szostak i Tudzież.(...)
6
Dziś o 17.00 przy W69 rozegrany zostanie VI Memoriał Rycerzy Speedway`a. (...)
107
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał FIM Speedway U21 World Championship - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Maksym Drabik or(...)
0
W zakończonych dzisiaj eliminacjach do finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, które rozegrane zostały w czeskich Pardubicach triumfował Duńczyk, Jonas Jeppesen. Na drugi(...)
0
Drużyna ACCR wygrała III rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana na torze w Pardubicach. Drugie miejsce zajęła Fogo Unia Leszno, a podium uzupełnił PG(...)