JAN KVECH - Wiadomości
0
7 miesięcy temu
Niestety czarny scenariusz dla rybnickiego ROW-u znalazł potwierdzenie. Podczas treningu przed finałem do Indywidualnych Mistrzostw Czech, Jan Kvech uległ wypadkowi. Zawodnik zahac(...)
0
Już w sobotę na torze w Bydgoszczy odbędzie się trzecia runda Tauron Speedway Euro Championship. Poznaliśmy już listę startową na te zawody.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challegne - Nagyhalasz. Zwycięzcą turnieju został Dmitri Berge. Za nim uplasowali się Kacper Woryna oraz Jan Kvech(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zwycięzcą Mistrzostw Piotra Protasiewicza został Jarosław Hampel. Tuż za nim uplasowali się Emil Sajfutdinow oraz Bartosz Zmarzlik z taką samą ilością punktów.(...)
111
Jan Kvech dołącza do pierwszoligowej drużyny ROW Rybnik w sezonie 2023. Czech zostanie wypożyczony na rok z zielonogórskiego Falubazu. (...)
118
Mateusz Cierniak zapewnił sobie przed chwilą tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów.(...)
104
Reprezentacja Danii na torze w Slangerup sięgnęła po złoto Mistrzostwo Europy Par. Duńczycy wystąpili w składzie: Rasmus Jensen, Michael Jepsen Jensen oraz Jonas Seifert-Salk. Drug(...)
29
Kolejny dobry występ Jana Kvech w barwach Stelmet Falubazu Zielona Góra. Czech w piątek zdobył dla naszej drużyny 8 punktów z dwoma bonusami. Posłuchajcie co żużlowiec powiedział p(...)
256
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 finał Speedway Grand Prix 2 - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Cierniak. Za nim uplasowali się Kevin Juhl Pedersen oraz Benj(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Lejonen Gislaved pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 63:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
W niedzielny meczu 7 kolejki eWinner 1 ligi ROW Rybnik nie dał rady postawić się zespołowi z Zielonej Góry. Falubaz wygrał różnicą 20 punktów i miał powody do zadowolenia. Poniżej (...)
104
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Reprezentacja Wielkiej Brytanii dzięki triumfowi w półfinale Drużynowych Mistrzostw Europy U23 na torze w Pardubicach, uzyskali awans do finału.(...)
107
Jan Kvech wygrywa eliminacje IMSJ w Gislaved(...)
106
We wtorek po południu rozegrano pierwszą rundę czeskiej Extraligi. W zawodach zwyciężyła drużyna gospodarzy AK Marketa Praga w której najskuteczniejszym zawodnikiem był Jan Kvech. (...)
104
W piątek na torze w Slany odbyła się pierwsza runda Indywidualnych Mistrzostw Czech. (...)