JUSTIN SEDGMEN - Wiadomości
0
Belle Vue Aces zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Leicester Lions w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
63
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 43:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
109
Max Fricke triumfował w trzeciej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii, która odbyła się w Underze. Drugie miejsce zajął Chris Holder, a podium uzupełnił Jaimon Lidsey. Pecho(...)
847
Jaimon Lidsey wygrał sobotni turniej Phil Crump International Trophy. Utalentowany 19-latek zdobył komplet punktów. Drugie miejsce zajął Max Fricke, a podium uzupełnił Jordan Stewa(...)
329
Justin Sedgmen wciąż wierzy w szybki powrót do ścigania po czterokrotnym złamaniu obojczyka. W sobotę w Kurri Kurri startują Mistrzostwa Australii.(...)
105
Powoli krystalizuje się przyszłoroczna kadra Speedway Wandy Kraków. Kolejnym zawodnikiem, który dołączył do krakowskiego składu jest Australijczyk, Justin Sedgmen. (...)
104
Australijski żużlowiec Justin Sedgmen wraca do Wielkiej Brytanii w następnym tygodniu, by uratować swój sezon w Europie, bez względu na to, czy został mistrzem Australii czy nie. (...)
100
Justin Sedgmen triumfował w trzeciej rundzie IM Australii rozegranej na torze w mieście Undera. W biegu finałowym Sedgmen pokonał drugiego na mecie, Sama Mastersa oraz trzeciego, M(...)
20
Szeregi zielonogórskiej drużyny zasilił Justin Sedgmen. 24-letni żużlowiec został wypożyczony z Lokomotivu Daugavpils.(...)
2
28 marca ma ruszyć Nice Polska Liga Żużlowa. Na ten moment mecz Lokomotivu Daugavpils z gdańskim Renault Zdunek Wybrzeżem jest jednak zagrożony. Rozczarowany tym faktem jest jeden(...)
44
Niezwykła dramaturgia w ostatniej finałowej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii, rozgrywanej w Mildurze. O wszystkim zadecydował dopiero ostatni bieg, a o końcowych rozstrz(...)
14
Przedostatnia runda finałowa Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016 padła łupem 19-letniego Brady?ego Kurtza, który dzięki temu awansował na pozycję lidera klasyfikacji punktowej(...)
2
Indywidualny wicemistrz Australii Sam Masters otrzymał dziką kartę na pierwsze od trzynastu lat Grand Prix Australii na żużlu, które odbędzie się 24 października na Etihad Stadium (...)
0
Tak jak Państwu wczoraj wspominaliśmy o tym, że w dzisiaj, czyli w piątek Wybrzeże Gdańsk odkryje karty, to tak się stało. Z gdańskim klubem związało się czterech zawodników.(...)
0
W piątek rozegrano jeden mecz w ramach Pucharu Ligi Premier League, w którym drużna Edinburgh Monarch bez najmniejszych problemów pokonała "Tygrysy" z Sheffield 63:28.(...)
0
Przed kilkoma godzinami informowaliśmy, że z ostrovią związał się Filip Marach, tymczasem włodarze klubu z Ostrowa przekonali kolejnego żużlowca do jazdy w biało-czerwonych barwach(...)
0
Trójka zawodników podpisała dzisiaj kontrakty z drugoligowym Kolejarzem Opole! Nowymi żużlowcami w Opolu będą Travis McGowan, Justin Sedgmen (Australia) a umowę przedłużył Ben Bark(...)