Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Szymon Woźniak oraz Artem Laguta(...)
KACPER LOBODZINSKI - Wiadomości
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Brązowy Kask - Gorzów Wlkp.. Zwycięzcą turnieju został Wiktor Przyjemski. Za nim uplasowali się Oskar Paluch oraz Damian Ratajcz(...)
0
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz zremisował na inaugurację PGE Ekstraligi z TAURON Włókniarzem Częstochowa 45:45. Przed kamerą GKMtv w Ekstraliga Media Center tuż po spotkaniu stanęli: tren(...)
103
Mozna uznać, że dzisiejszy dzień należy do grudziądzkiego ZOOleszcz GKM Grudziądz. Najpierw poznaliśmy nowe twarze jakie dołączyły do drużyny, natomiast chwilę później potwierdzono(...)
112
W dzisiejszym meczu 3 rundy 2.Ligi żuzlowej pomiędzy OK Bedmet Kolejarz Opole a Opibet Lokomotiv Daugavpils w biegu 8 zaraz na wyjściu z pierwszego łuku miał miejsce bardzo groźnie(...)